17.4.2021 | Svátek má Rudolf


GLOSA: Teta Gréta káže vodu a pije víno

26.9.2019

Jak si může dovolit puberťačka spílat dospělým a vyhrožovat jim? Jak si může dovolit kohokoliv obviňovat ze svého záškoláctví? Sama se rozhodla, že bude namísto chození do školy každý pátek dřepět před budovou parlamentu ve své zemi – tedy ve Švédsku. Nikdo ji k tomu nenutil. Jak tedy nyní může tvrdit, že jí někdo sebral dětství a ona „musí“ být na klíčových jednáních, zatímco by měla být ve škole? Kdo jí v tom brání?

Tato záškolačka (nebo její manažer?) evidentně rychle zjistila, že čím více hysterické a emotivní budou její projevy, tím bude slavnější. Zadarmo teď jako celebrita může cestovat po celém světě. Káže přitom vodu a pije víno. Sama totiž, jak již zveřejnila média, ekologicky vůbec nežije a používá například jednorázové plasty, využívané v řetězcích rychlého občerstvení, a podobně. Navíc otázkami, které ona řeší, se dnes zabývá téměř celý svět bez ohledu na nějakou aktivistku – vždyť papouškuje pouze všeobecně známá fakta a to, co slyší od odborníků.

Nedivil bych se, kdyby tato povýšená, sebestředná (nebo jen psychicky nemocná?) holka měla za sebou někoho, kdo sleduje své vlastní zájmy, tetu Grétu vodí jako loutku a veškeré její projevy a herecké kreace s ní předem chystá - a na konci tohoto divadla pak sál, kterému je spíláno, nepochopitelně tleská.

Autor je slovácký senátor

Převzato z profilu.Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.