16.8.2022 | Svátek má Jáchym


GLOSA: Teror před britským parlamentem

24.3.2017

Mám jedinou poznámku: Jsme ve válce s islámem. Už si to jednou pamatujte.

A nejde jen o ojedinělé činy nějakých nábožensky pomatených fanatiků, celá věc je mnohem složitější.

Marine Le Pen řekla před časem na půdě evropského parlamentu: „... viníkem není terorismus, viníkem je ideologie, která terorismus způsobuje.“ Ideologie, jejímž cílem je zastrašovat, vraždit a nakonec nás zotročit. Vedení parlamentu, které bylo ve videozáznamu vidět za ní, se pouze ironicky usmívalo.

A opět, nejde jen o jedinou ideologii. Politický islám nalézáme v dojemném propletenci se starým dobře známým marxismem, jenže tentokrát je převlečený za zdánlivě neškodně vyhlížející multikulturalismus. Právě novodobí marxisté nám ukázali, že používání eufemismu „politický islám“ ztrácí čím dál tím víc smysl. Proč máme být najednou politicky „korektní“? Je to prostě islám, protože islám je jenom jeden.

Naše média tzv. hlavního proudu budou teď celou událost rozmělňovat a možná i bagatelizovat. Řada politiků, zejména těch sedících v Bruselu, bude žvanit a žvanit a zase žvanit. Proč? Abychom pokud možno zapomněli na to, že jsme již několik let ve válce. A s kým jsme ve válce. Domácí politikáři se budou dušovat, jak jsme skvěle připraveni. Nejsme.Tohle může zítra potkat každého z nás.Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!