20.10.2021 | Svátek má Vendelín


Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
B. Rudolf 12.9.2021 14:16

To, že se v západní společnosti čas od času vyskytnou vražední magoři, je fakt a mnoho rozumného s tím nenaděláme.

Víra v Alláha je bohužel poměrně častým doprovodným projevem a bohužel i spouštěčem propuknutí tohoto šílenství.

Ale vedení toho obchoďáku (nemohu si při hodnocení jeho reakce pomoci), zareagovalo velmi nebezpečným, zavrženíhodným způsobem.

Přiznám se, že reakci obchodního řetězce považuji za mnohem nebezpečnější a absurdnější ohrožení své svobody než izolovaný útok šílence.

Lidé zapojení do Cancel Culture nám systematicky vnucují své přihlouplé nápady a reakce obchodního domu jako by těmto nápadům z oka vypadla.

Tuto neuvěřitelnou a neomluvitelnou pitomost je nutné co nejhlasitěji a co nejsrozumitelněji odsoudit. Jinak budeme v poměrně dohledné době udušeni tím, jak všude kolem pokvete a bude nám vládnout hloupost.

Š. Hašek 12.9.2021 15:35

Obecně!

V současné moderní, nedovzdělané západospolečnosti se stalo zvykem, že pokud se u Věstonic neurodí meruňky/u Žatce klesne voda ve studni - tak se svolá OSN a založí komise meruněk a studní. I pro oblast Barmy.

V dobách, kdy i profesor sánskrtu v Praze musel ovládat matematiku, tomu tak nebylo. Nebo nééééé tolik. Nebylo Hilšera. Ale zas byl mladý Lenin.

Byly to doby, kdy bezúhonný chalupník/zámečník měl nad kanapem brokovnici. A kluci v zadní lavici kontrolovali svoje zavírací nože. Místo aby merkovali pana řídícího a Otce vlasti.