24.9.2021 | Svátek má Jaromír


GLOSA: Stalingrad Angely Merkelové

22.9.2015

Nevím, zda tu trefnou připomínku Stalingradu, v souvislosti s fantasmagorickou vstřícností německé kancléřky k běžencům, vymyslel kolega Hermánek, ale jinde, než na jeho blogu jsem to nezahlédl...

Také si myslím, že nejde o žádné velké přehánění, že pokud Německo rychle nezmění svou imigrační politiku - razantně nepřeřadí zpátečku, nemůže to s ním skončit lépe, než kdysi u toho Stalingradu...

Dobré úmysly jsou jedna věc, ale není radno ignorovat realitu! Bohaté Německo – prostřednictvím paní Angely - zeširoka otevřelo svou náruč trpícím celého světa, což působí současně dojemně a bláznivě.

Proti gustu žádný disputát! Rozhodně necítím potřebu vměšovat se do vnitřních záležitostí našich západních sousedů. Bude neobyčejně interesantní zdálky, sledovat, jak ty první – pionýrské miliony převážně muslimských imigrantů na sebe postupně nabalí rodiny a četné příbuzenstvo, jak to všechno nakonec všechno skončí. Tipuju to na Muslimskou republiku Německo ...

Určitý problém vězí jen v tom, že vlivné Německo zjevně odmítá tuhle sebevraždu páchat samotné a z pozice svého obrovského vlivu nutí ostatní členy evropského společenství k následování...

V současné době se na celém světě doslova hroutí desítky států, kde si místní obyvatelstvo nedokáže vládnout, udělat pořádek ve vlastní zemi. Snadnější je emigrace!

V pohybu jsou momentálně minimálně desítky milionů nesporně trpících lidí, směřujících postupně do Evropy. Nezbývá, než se modlit, aby to ještě neprasklo v Číně a z těch milionů běženců nebyly miliardy.

Tak dlouho se žvanilo o střetu civilizací, až jsme se dočkali a navíc ještě v časech, kdy Evropě vládnou vesměs jen užiteční idioti!

Převzato z JosefHavranek.blog.idnes.cz se souhlasem autora.
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.