18.10.2019 | Svátek má Lukáš


GLOSA: Sobotkova kudla

7.6.2014

Americký prezident Obama musel chtě nechtě do Varšavy, aby potvrdil americké závazky k obraně svobody a demokracie východního křídla NATO po ruské okupaci Krymu a v době ruského úsilí násilně destabilizovat východní Ukrajinu, což by nám mělo připomínat obdobné německé úsilí terorem destabilizovat československé západní pohraničí v září 1938 za pomoci zde sídlících fanatických Němců...

Český premiér Sobotka se přitom projevil jako jakýsi polokomunistický mouřenín, chtivě naslouchající nejen komunistickým, ale právě tak, jaký div, ruským a německým, zdaleka nejen sociálně demokratickým eurotouhám po vytlačení USA z Evropy. Americe a nejen jí vrazil svůj malý slizký nožík do zad přihlouplým a přidrzlým prohlášením, že si prý Česká republika nepřeje posilování vojenské síly NATO v Evropě.

Za odměnu by si nejspíš zasloužil doživotní virtuální návrat do někdejšího komunistického ráje, ruský kříž sv. Jiří, příslušný německý záslužný kříž a nějakou tu hezoučkou EU cenu za vzorové a pionýrské evropanství.

USA nyní již popáté v dějinách zachraňují Evropu před její sebevražedně stupidní a arogantní částí a nyní dalším diktátorem na scéně. Takže nic nového pod sluncem...

Převzato z blogu autora s jeho svolenímKRUTÁ REALITA: První měsíce po porodu byly peklo
KRUTÁ REALITA: První měsíce po porodu byly peklo

Měli jste možnost si přečíst o mém porodu a o pobytu v porodnici na šestinedělí. Nyní bych chtěla rozvést poslední a nejtěžší část mého příběhu. První půlrok mého mateřství.


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.