6.4.2020 | Svátek má VendulaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


GLOSA: Šaškárna v BruseluŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 27, poslední: 11.3.2016 18:51, přehled diskusí

V tom případě je potřeba:
Autor: J. Schwarz Datum: 10.3.2016 22:29

mít je tu tak "rádi" že pokud se jim nezadaří upíchnout se v Německu tak rychle utečou zpátky do Sýrie či Iraku.

Zas německá kancléřka ničí Evropu.:
Autor: Š. Hašek Datum: 10.3.2016 20:47

To tady nikdo nechodil do školy, aby nevěděl co Němec dokáže?????

Ne!

A chudší duchem "řeší" Putina". A vítají Turky.

Vy se tam v Kanadě máte, :
Autor: D. Polanský Datum: 10.3.2016 17:35

islamisté daleko, to se vám radí. Což si je brát přímo z Turecka a strkat je na sever, kde je pořádná kosa.

Celou Eu:
Autor: M. Hoblík Datum: 10.3.2016 15:29

nám byl čert dlužen!

Re: Celou Eu:
Autor: D. Polanský Datum: 10.3.2016 17:39

Jo, jo chce si to přečíst projev V. Klause při podávání přihlášky do EU. Ten Bruselu lezl do zadku.

Makrela šílená !:
Autor: K. Kovář Datum: 10.3.2016 15:18

Jalová dojnice v čele EU, pánbůh nás ochraňuj! Už by se měla ůředne utratit!

Zlepšovák:
Autor: M. Krátký Datum: 10.3.2016 12:34

http://pravyprostor.cz/navrhuji-poslat-na-pristi-summit-eu-houpaciho-kone/

Re: Zlepšovák:
Autor: J. Jurax Datum: 10.3.2016 22:51

Tak blbého houpacího koně, aby se tam hodil, naleznete stěží ...

Další článek-blábol:
Autor: T. Krystlík Datum: 10.3.2016 11:13

Smyslem dohodnutého vracení uprchlíků z TR do GR zpět do TR je, že se nikdo nebude zabývat tím, zda může nebo nemůže nabýt status subsidiárního uprchlíka (uprchlíka z humanitárních důvodů = uprchlíka před válkou) nebo azylu. Z TR do EU budou dodáváni jen uprchlíci oprávnění systémem 1 kus za 1 vrácený kus z GR do TR. Rozdělovat si je bude celá EU. Tedy nepůjdou především do D.

Další omyl pana Koláře spočívá v přistěhovávání rodinných příslušníků. Status azylu je nyní v D omezen na tři roky, pak bude podroben zkoumání, zda dotyčný i nadále potřebuje azylovou ochranu. Subsidární uprchlíci budou dopraveni do svých zemí, až v nich skončí válka. Slučování rodin bylo omezeno: v D nejdříve po dvou letech a podléhá povolení úřadů. V D podle dosud platného zaobčanovávacího zákona z roku 1913 mohou po vypršení povolení nebo strpění pobytu zůstat pouze ti, kteří tam pobývají již 7 let (azylanti) nebo 10 let (subsidiární uprchlíci) a mají stálé zaměstnání a dostatečný příjem. Pro zaobčanování je třeba znát německy (to platí i pro všechny rodinné příslušníky), bydlet v přiměřeně velkém bytě, prokázat sociální splynutí s německým okolím.

Takže, proč ta česká hysterie, pane Koláři?

Já nevěřím že ta zrůda Angela pošle někdy:
Autor: P. Vaňura Datum: 10.3.2016 13:44

významější počet imigrantů do yemí původu!

Re: Další článek-blábol:
Autor: L. Florner Datum: 10.3.2016 14:09

Protože realita Vám dáva na frak, pane Kryslíku. Dle aktuální situace a dosavadních zkušeností se nidko nebude zabývat tím, zda při transferu uprchlíka z Turecka do EU půjde nebo nepůjde o subsidiárního uprchlíka. Potíže je totiž v tom, že už teď se houfně padělají doklady a všichni uprchlíci jsou Syřané (zejména ti chytřejší a movitější). Na systému 1:1 tak budou ještě více vydělávat zločinecké organizace a mnoho a mnoho různě vysoce postavených Tureckých úředníků. Navíc pochybuji, že by EU řešila nějaké doklady už proto, že se nebude chtít s Tureckem hádat o to, zda ten či onen uprchlík je ekonomický nebo humanitární. A pokud by se hádat chtěla, Turecku stačí systém 1:1 zrušit a přestat kontrolovat hranice. A pokud Vám to ještě nestačí, zkuste si odpovědt na otázku, co se stane, když se do Turecka vrátí 500.000 uprchlíků, ale jako skutečně prchající před válkou jich úřední kontingent EU schválí a ke zpětnému odběru (fuj, to je hrozné slovo, když jde o lidi) jich navrhne desetinu. Co udělá Turecko? Sedět na zadku tedy rozhodně nebude.

Další problém je v kvótách a jejich neexistenci a dosavadní nefunkčnosti a obecně v ochotě uprchlíků se řídit potřebami a přáními Německa. Zejména, když drtivá většina uprchlíků do Německa, Švédska nebo Francie chce a nějaké ČR nebo Estonsko je fakt nezajímá. Až nám je přivezou v dobytčácích z Hamburku, budeme je tu držet násilím? A až nám někteří začnou utíkat přes hranice, pár jich zastřelíme, aby si ostatní rozmysleli porušování kvót EK?

No a finální ptákovina je to vracení uprchlíků z Německa, tedy těch, kteří nedostali azyl. Dobrovolně odešla hrstka, ostatní jsou kdo ví kde (podle BfV jsou to desetitisíce zmizelých). Možná vytváří své paralelní společnosti a kalifáty uvnitř Spolkové republiky, možná čekají v Callais. Jistě to neví nikdo. Jistě se ví jen to, že se nikam nevrátili a nejspíš ani vrátit nehodlají.

Možná je vážně lepší Kolářova hysterie, než Krystlíkova krátkozrakost.

Cz-neinformovanci je strašlivá věc:
Autor: T. Krystlík Datum: 10.3.2016 18:01

Zda budou smět pobýt v Evropě, se bude rozhodovat již v TR. Při porušování pravidel, když ne EU, tak si na TR došlápne vysoký komisař OSN pro uprchlíky. Navíc Turci nejsou vůbec tak laxní jako Řeci. Padělané pasy rozlišit je hračka pro všechny pohraniční policajty. TR v případě nesrovnalostí s EU dohodu nezruší, protože se mu nabídl "buřt" - uspíšení bezvízového styku s EU. 500 000 uprchlíků zpět do TR je nesmysl nemyslícího Čecha - ti, v jejcihž zemi je válka, to nebudou a ostatní budou vráceni do zemí původu. Zde je výhoda je, že azylová konvence z roku 1951 platí pro všechny země OSN. Ve vracení strpěných kvůli válce má Německo praxi: jakmile skončily války v Bosně a Kosovu, vyexpedovalo je zpět.

Re: Cz-neinformovanci je strašlivá věc:
Autor: J. Lepka Datum: 10.3.2016 18:17

Kolik a jaké máte zkušenosti s Orientem? Moc jich asi nebude, že ? Zkuste si přečíst odstaveček z knihy P.Ryana : Jak jsem vyhrál válku. Ano, ten o obchodnících přicházejících do britského tábora a jejich vyšetření proti choleře.

Re: Cz-neinformovanci je strašlivá věc:
Autor: K. Seidl 127 Datum: 11.3.2016 18:51

Doporučoval bych Vám přečíst si knihu Benjamina Kurase "Jak zabít civilizaci". V ní už v roce 2010 přesně předpověděl to, co se nyní děje.

Re: Další článek-blábol:
Autor: P. Lenc Datum: 10.3.2016 15:02

Tak nevím, jestli je to u vás jenom naivnost.

Re: Další článek-blábol:
Autor: D. Polanský Datum: 10.3.2016 17:38

Jo, jo suchá je teorie, zelený je strom života. Vy fakt tomu věříte, co jste napsal? Viz Kosovo. Tam křesťany hnali přímo z jejich domovů a zbourali všechny křesťanské svatostánky.

Rozumíte česky psanému textu?:
Autor: T. Krystlík Datum: 10.3.2016 18:03

Co to má společného s tématem diskuse?

Re: Další článek-blábol:
Autor: D. Nowodny Datum: 10.3.2016 17:55

Vy jste naivka !

Re: Další článek-blábol:
Autor: J. Jurax Datum: 10.3.2016 22:53

Přesněji důvěřivý eurohujer ...

EU je nefunkční z podstaty a je třeba se zastat těch,:
Autor: K. Janyška Datum: 10.3.2016 10:38

kteří musí jejím jménem vystupovat a tzv. řešit problémy. To ona podstata z nich dělá šašky a blbce. Socialismus, kterým EU je, prostě fungovat nemůže z objektivních důvodů. Lidský svět je totiž jednou provždy spontánním řádem, tedy zcela opačnou strukturou k organizaci, tedy právě k socialismu... Dzp.

Re: EU je nefunkční z podstaty a je třeba se zastat těch,:
Autor: F. Lesniak Datum: 10.3.2016 10:48

Janyško, z tebe opravdu blbce dělat nikdo nemusí.

Ozubená pleš společně s pitomci z vedení EU:
Autor: M. Krátký Datum: 10.3.2016 8:11

chtějí pošlapat dědictví našich předků - viz : https://www.youtube.com/embed/RtgbvotqVFE?rel=0

Re: Ozubená pleš společně s pitomci z vedení EU:
Autor: F. Svoboda Datum: 10.3.2016 8:21

Víte, kde to bylo natočeno ?

Re: Ozubená pleš společně s pitomci z vedení EU:
Autor: M. Krátký Datum: 10.3.2016 8:47

údajně v Tobrůku - víc nevím

Na otázku o výsledku summitu v Bruselu je snadná:
Autor: J. Fridrich Datum: 10.3.2016 7:29

Na otázku o výsledku summitu v Bruselu je snadná odpověd' - byl úspěšný, ale pro Turecko a Řecko - tedy ty, kteří nic slíbeného neplní a jen natahují ruku a zvyšují své požadavky. Píší se nesmysly - a vyjednávají se nesmysly s Tureckem, aby zastavilo proudy islámských utečenců-dobyvatelů Evropy. Je to přece jinak - od vzniku lidských kmenů, zemí, států, měli přece tyto útvary hlavní úkol - PUSTIT DO SVÉ ZEMĚ JEN PROVĚŘENÉ PŘÍCHOZÍ A TOHO, KOHO PUSTIT CHCI ! Kancléřka Německa ( zatím ještě ) sem pozvala do Evropy - ale za tu Evropu přece nemůže mluvit - statisíce nepřátelských barbarů bez dokladů. Od počátku lidských dějin si rodina, rod, kmen, stát zvali koho chtěli a POZVALI HO ! My jsme ty nepřátelské, islámské hordy pozvali ? Pozvala je Makrela-Šílená, zatím ještě kancléřka Německa - tedy ne celé Evropy.

Řeci, Němci a další neví, že měli a mají povinnost chránit a bránit hranice ? Je přece protizákonné pouštět do své země a pak dále k svým sousedům do Evropy cizince bez platných dokladů..

To ve jménu bruselské totality:
Autor: P. Maleček Datum: 10.3.2016 6:51

Nadávat na mamá Merkel je ztráta času, je nutné ukázat na ty, kteří ji v zájmu svých zisků řídí. Přímo bučí, že to jsou představitelé globálního kapitálu, kteří potřebují z EU udělat něco jako Čínu. Centrálně, totalitně spravované území s masou pasivního občanstva tupě bouchajícího v jeho montovnách.

A to jde nejlépe přes tzv. islámské běžence, povinně přerozdělované do všech EU zemí. Tím vzniklý malér pak ve jménu bezpečnosti zneužít k osekání demokratických svobod a nastolení centrální, z Bruselu řízené totality, maskované jen formální demokracií.

No a že v té Bruselské centrále fleky obdrží jen současní Merkelové kývači, je nad slunce jasné. A tak se místečko najde i pro našeho Sobotku. Babiš, poté co Sobotka za lhaní dělnictvu dokončí, to co mu velkokapitál nařídil, ho tam zajisté doporučí.

Zemanovi za to, jak tohle strašením islámem podporuje, prý stačí, že z něj udělají doživotního českého cara s příslibem pohřbení ve Svatovítské katedrále, hned vedla Sv. Václava. Nechce se mu, jako Masaryk, mrznout v průvanu před hradem. Ke všemu ve stoje.

Dobry obchod:
Autor: J. Sinnreich Datum: 10.3.2016 0:46

A za tento genialni tah Frau Merkel zaplati EU Turecku 6-7 miliard EURO rocne, bude bezvizove prijimat turecke obcany a urychli pristupove jednani o prijeti Turecka do EU !