27.2.2020 | Svátek má Alexandr


GLOSA: Šaškárna v Bruselu

10.3.2016

Tak jsme svědky další komedie v kauze evropského migrantského velemaléru. Cílem ze zdá být pouze jedna věc – udržet Mutti Merkelovou u moci a pokračovat v islamizaci Evropy. A to tím, že se vytvoří iluze nějakého řešení migrantského přívalu.

Ale jaké je ono řešení? Takové, že neřeší nic. Pouze bude tu islamizaci Evropy legitimizovat. Součástí dohody je, že za každého nelegálního imigranta vráceného z Řecka do Turecka přijme Evropská unie jednoho přímo z Turecka. To nikomu nedojde, že jeden Mohamed, desetkrát vrácený z Řecka, zajistí legální přistěhování deseti svých soukmenovců do EU? A stejný vzorec se dá aplikovat ve velkém: 100 000 migrantů vrácených z Řecka může teoreticky „obohatit“ EU o další milion muslimů. A to si pište, že těch sto tisíc bude v Řecku, nebo někde v okolí, vždy k dispozici.

A k tomu všemu jim ušetříme trmácení přes Balkán a budeme si je vozit do Evropy sami - a dobrovolně.

A pak je budeme přerozdělovat podle dohodnutých kvót. A jsme tam, kde nás Mutti Merkelová chtěla mít už od začátku. A to nemluvím o sjednocování rodin, kde ten milion může klidně nabobtnat na pět milionů nebo i více.

To se mi snad jenom zdá.

Pozorujte pana Sobotku, jak to odkývá a bude to vydávat za úspěšnou dohodu. Mám silný pocit, že je to Merkelík vydávající se za vlastence Visegradu.

petr.kolar.canada@gmail.comAkční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.