12.5.2021 | Svátek má Pankrác


Diskuse k článku

GLOSA: Rakouskou cestou

Před rokem Vídeň chystala slávu: 100 let ode dne, kdy parkovou hospodu Schweizerhaus v Prátru koupila rodina Kolaříků a od té doby ji provozuje. Je legendární a prý čepuje nejlepší budvar na světě.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Nevrkla 8.3.2021 9:16

Uvolňovat lze až po autotestu? To už jako bez toho nebudeme moci mezi lidi? To nemůže autor myslet vážně.

Š. Hašek 8.3.2021 9:29

Myslím, že se budou vážně dělat i věci, které budou i jedničkářům z osmičky značně nepochopitelné.

Mně "úplně stačí" pokuta za nošení roušky v tramvaji, když rok zas byla pokuta za nenošení roušky v tramvaji. Vybral jsem namátkou. Můj otec nemluvil sprostě, ale z jeho poučování bylo znát, když si o někom myslel, že je "na přesdržku".

Je to na přesdržku.

Každému, než si sedne ve vlaku na sedadlo, bych udělal stěr ze švu kalhot na zadeli. A ty, kteří vytáhnou někde (i vyžehlený) látkový šnuptychl, těm dát taky 30 000! Štráf. Zajistí zdravotní hlídky dobrovolnic z DAMU!

Ten autotest bude kolikrát za hodinu??? Abych si to naplánoval, prej potom to trvá nějaký minuty, než se to vobarví. Snad ty testery nebudou muset bejt v ledničce! Ale uchošťoury sou zakázaný!!!

J. Nevrkla 8.3.2021 9:36

Takhle pasivně bych to nebral. Tomu se prostě nemůžeme podvolovat jako ovce, když to nepůjde jinak, tak se vzbourime. Neminim strávit zbytek života jako ovce v ohradě.

Š. Hašek 8.3.2021 9:56

Nebylo mi rozuměno. Neberu to pasivně! Už přituhuje, po roce.

Zatím bez testu, bez trasování. A očkování neplánuji. Moje zdraví neorganizuje televize.

Je vyzkoušeno, že vojensko policejní zátarasy jsou prodyšné, značně. Nesmí se jet autem, kde není skrz skla vidět černo - kolik tam je osob. Vím, že to není řešení, ale není možno sedět doma a nechat vše na pospas těm padouchům a panikářům bečícím! To jako s jarem nesmím na nic šáhnout? Zadeklovat se ve sklepě???

Je to na přesdržku.

:-)

J. Nevrkla 8.3.2021 9:58

R^:-)