22.9.2020 | Svátek má Darina


GLOSA: Přiznání

4.6.2019

Portál Times of Israel přinesl ve čtvrtek 30/5 večer zprávu, která by neměla zapadnout. Yahya Sinwar, vůdce teroristické organizace Hamas, která vládne v Pásmu Gazy, veřejně poděkoval Íránu. Za co?

Za to, že poskytl jeho teroristické organizaci rakety, které zasáhly hluboko na území Izraele. Šéf teroristů varoval, že Tel Aviv může být zasažen v reakci na jakoukoli ofenzívu Izraele v Pásmu Gazy.

Sinwar doslova řekl:

Írán nám poskytl rakety a my jsme překvapili svět, když náš odpor zacílil na Beerševu.

Odkazoval tím na raketovou agresi ze začátku května, během níž bylo z Pásma vypáleno na Izrael na sedm stovek střel.

Sinwar také pravil:

Kdyby nebylo Íránu, odpor (čti: teror) v Palestině by neměl své současné schopnosti.

Další kamínek do mozaiky důkazů, proč je íránský režim tak nebezpečný, proč je vnímán jako největší destabilizátor blízkovýchodní situace. A to nemluvíme o desítkách tisíc raket, které Teherán dodal teroristické organizaci Hizballáh v Libanonu.

Stejskal.estranky.czAkční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.