26.9.2021 | Svátek má Andrea


GLOSA: „Popravila“ média polského prezidenta?

12.6.2015

Na Novinkách.cz informují o těžké depresi dosluhujícího polského prezidenta Komorowského, který tak překvapivě prohrál v nedávných volbách…

Prohrál, přestože ho média předem korunovala na vítěze a ujišťovala, že v další prezidentské volbě může prohrát jen tehdy,

„srazí-li v opilosti na přechodu pro chodce těhotnou jeptišku…“

Stalo se, jasný favorit - stávající prezident Komorowski - sice nepřejel těhotnou jeptišku, ale přesto přesvědčivě prohrál s nevýznamným soupeřem.

Vysvětluje se to tím, že polští voliči v Komorowském zřejmě viděli symbol polských elit, které z nich, zcela vědomě, dělají občany druhé kategorie….

Další příčinou nečekané porážky jsou prý také média, která Komorowskému nepokrytě fandila a vyvolávala falešné iluze, kterým uvěřil. V těchto souvislostech ani nelze podcenit fyzikální zákony – totiž že každý tlak vyvolává protitlak!

Také vám to cosi připomíná?

Převzato z JosefHavranek.blog.idnes.cz se souhlasem autora.Kolo štěstí se sebamedem: Vytočte si kosmetiku pro celou rodinu!
Kolo štěstí se sebamedem: Vytočte si kosmetiku pro celou rodinu!

Celý týden hrajeme o 400 hodnotných cen a slevy na kosmetiku značek sebamed, sebamed PRO! a sebamed Baby. Vytočte si i vy na kole štěstí kompletní...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.