26.10.2021 | Svátek má Erik


Diskuse k článku

GLOSA: Olympiáda v duchu pokroku

Když se řekne olympijská myšlenka, většina si vybaví barona Coubertina a konec 19. století. Kdyby někdo kvitoval původní antické hry (jež Coubertina tak inspirovaly), mohl by narazit.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
O. Zuckerová 27.7.2021 23:41

Copak roušky! Jsou důležitější věci. Je třeba zavést na olympiádu inkluzi, protože jak k tomu přijdeme my staří a chromí, abychom nemohli, např. závodit třeba s berlemi ve skoku vysokém ? To nám stát ani na to nezaplatí pořádného docenta hopsologie za europeníze, absolventa to slavné Univerzity Karlovy, proslulé daleko divočejšími obory?? Protestuji! Ejdžismus!! Jo a slibuju, až vyhraju, že si podle možnosti kleknu, teda když ohnu koleno.

Š. Hašek 27.7.2021 13:36

No, to mě podrž! Já to totiž nesleduji.

Š. Hašek 27.7.2021 13:34

I můj názor.

P. Hatina 27.7.2021 3:09

Tedy díky hlavně za aktuální, podrobné informace z této olympiády, o kterých se zase ani v našich vřp médiích příliš nemluví, aby se lidi nenaštvali ještě víc.

No a co se týče sportovců, ti při současné covidové kultuře odkejvají, odpřísáhnou a podepíšou všechno, jen aby se tam vůbec dostali a nezavřeli je (do karantény).

J. Sinnreich 27.7.2021 1:32

Puvodni olympionici vystupovali v soutezich nazi. Nyni v TV prenosech (NBC) se priliz sexy partie plazovych volejbalistek zamlzuji a gymnastky maji na nohou jakesi leginy. To ani pruderni cenzori za socializmu nevymysleli.