30.6.2022 | Svátek má Šárka


Diskuse k článku

GLOSA: Naše obavy z Van der Bellena byly oprávněné

V rakouských prezidentských volbách „kandiduje představitel Zelených, kteří mohou být jen těžko považováni za systémovou, demokratickou a neextremistickou stranu“, napsali jsme ve stanovisku IVK 28. 4. 2016, a když jsme v následujícím z našich stanovisek komentovali výsledek tamních prezidentských voleb, byli jsme přesvědčeni, že: „Hoferův program, který byl poražen, byl vším, čeho se dnešní Evropa děsí, ale současně vším, co stále viditelněji probublává v náladách běžných voličů i v ostatních zemích EU.“ (IVK, 24. 5. 2016)

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
F. Svoboda 6.5.2017 10:10

Re: Asi jim ještě není tak zle, aby byli ochotni

Doufejme, nicméně nebude již příliš pozdě ???

R. Langer 6.5.2017 11:25

Re: Asi jim ještě není tak zle, aby byli ochotni

Doufejme že ne.

P. Maleček 6.5.2017 9:02

Bellen - vídeňský rudo-zelený muslim.

Rakousko má ve věci nebezpečí islámu jasno. Tedy až na Vídeň, která už je, právě díky rudozeleným pošukům v rukou islamistů. Nebýt Vídně tak Bellen volby prohrál. Vídeňák Bellen se už islámu prostě podřizuje. Chce-li on a jeho rodina ve Vídni přežít, nic jiného mu nezbývá.

P. Lenc 6.5.2017 9:04

Re: Bellen - vídeňský rudo-zelený muslim.

Ano, v tomto máte naprostou pravdu.

J. Hajský 6.5.2017 8:44

Rakušané učte se do Čechů

Naši senátoři chtějí podat k ústavnímu soudu žalobu na odvolání prezidenta Zemana.

Pochlapí se rakouští senátoři a udělají to stejné v Rakousku?

J. Fleiszner 6.5.2017 8:41

Normální lidi nebo muslimové?

Tohle muslimské šílenství se nedá zastavit kecama. Je to blbý, ale bude se to muset řešit násilím a fyzickou likvidací, protože muslimskej humus na nic jiného nebude dostatečně reagovat. To platí i na lidi jako ten zelenej prezident.

Neustále poslouchám naprosté blbosti o tom, kdo se to hrne do Evropy. Nejdřív to byli syrští lékaři, kteří utíkají před válkou. To nesedělo, tak to byly rodiny, které utíkají před válkou. To nesedělo, protože to byli jen mladí chlapi. No dobře, tak do Evropy lezou mladí chlapi, co utíkají před vákou v Sýrii. Jenže to taky nesedělo, protože sem lezli černoši z Afriky, kde se nebojuje. Tak se to začlo okecávat, že je potřebujou zaměstnavatelé, ale to už taky nesedí, protože ty africký opičáci nedokážou pracovat a jsou nevzdělavatelní a hlavně - jsou nakažení muslimským morem, takže jsou hodni tak akorát okamžitého vyhoštění. To se, ale nedaří fyzicky realizovat a tak ta muslimská špína jen přeleze do jiné země a pod jiným jménem parazituje dál. Těch muslimskejch sajrajtů je víc než Evropanů, takže jsou možné jen dva scénáře. Jejich likvidace, nebo naše likvidace.

T. Kočí 6.5.2017 10:29

Souhlas

P. Drahovzal 6.5.2017 8:30

Van der Bellen

Ten člověk by si měl vzít z islámu to, že by se hodilo, aby přestal chlastat... Protože jinak ten jeho výrok není normální a hraničí s nesvéprávností předmětné osoby...

Inu, zelený mozek...

Ne, že bych byl nějakým obdivovatelem bývalého politika M. Sládka, nicméně v jednom měl pravdu, že zelení jsou takoví komunisti pod slupkou. Nahoře zelení, vevnitř červení...

P. Lenc 6.5.2017 9:03

Re: Van der Bellen

Když se smíchá rudá se zelenou tak vznikne odporná hnědá.Už to tady jednou bylo.

Š. Hašek 7.5.2017 18:10

Re: Van der Bellen

Též jest možné, že ten soudruh již stárne. A třeba mívá i pocit, že začal nový "útok na Zimní Palác".

Myslím, že Evropa píše rok "1937". Teprve, až se bude psát "1942", docvakne to mnohým. Teprve potom asi nebudou tak hloupě volit. Ale to už se zas volit nebude, bude se střílet.

J. Fridrich 6.5.2017 6:47

Rakouský prezident Alexander Van der Bellen - se

Rakouský prezident Alexander Van der Bellen - se prostě pomátl.

http://neviditelnypes.lidovky.cz/rakousko-zeny-zahalte-se-0xb-/p_zahranici.aspx?c=A170503_231537_p_zahranici_wag

„Bude-li sílit vlna antiislamismu, bude nutné rakouské ženy požádat, aby ze solidarity začaly nosit muslimské šátky.“ Tak se minulý týden vyjádřil rakouský prezident Alexander Van der Bellen. Je vidět, kam v destrukci Západu došli ti levicoví multi-kulti šílenci, kteří vedou Evropu k rozvratu a sebevraždě.

P. Lenc 6.5.2017 9:01

Re: Rakouský prezident Alexander Van der Bellen - se

A bude hůř.

Z. Čábelka 6.5.2017 6:35

Melouni

Stále je znát nedostatečná vůle všech, kteří vnímají nebezpečí zelené ideologie, postavit se ji na odpor. Je třeba stále a opakovaně zveřejňovat a vysvětlovat jaké ideologické šílenosti jsou podstrkávány lidem bez zájmu. Společnost podceňuje ideologické dopady na dorost.

P. Dvořák 6.5.2017 3:34

Rakušáci jsou obecně padlí na hlavu.

Před dvěma měsíci řešili v justici problém: "Debata o možném zákazu muslimských šátků v rakouských soudních síních může mít rozsáhlý dopad. Pokud stát nepovolí šátky, budou muset soudkyně a soudci sundat i řetízky a náušnice s křížkem."

Opět se dostáváme ke stále více se prosazujícímu faktu, že domácí obyvatelstvo se plně musí přizpůsobit přivandrovalcům, jako by nestačilo, když je nejen živí, ale poskytuje jim veškerý ekonomický i bezpečností servis.

J. Chaloupka 6.5.2017 10:09

Nešlo by to otočit? Kdo chce do soudní síně,

musí nejen sundat šátek, ale také vzít si na krk řetízek s křížem nebo podobnou náušnici.

J. Kanioková 6.5.2017 13:55

Brrr... odporné pokrytectví, zbabělost říkat syrovou pravdu