29.11.2020 | Svátek má Zina


Diskuse k článku

GLOSA: Na počátku byla … drzá provokace

Nejnovější eskalace napětí mezi Izraelskou obrannou armádou (IDF) a Araby nejen v Autonomii začala drzou provokací. Dva teroristé z Pásma Gazy se přiblížili k hraničnímu plotu ve snaze umístit tam bombu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
R. Langer 26.2.2020 11:23

Se do té Palestiny odstěhujte, když jim tak fandíte, mezi své soudruhy. :-P

H. Lukešová 26.2.2020 0:20

Izraelci se nemají za co omlouvat. Nemusejí se omlouvat za to, že brání svou Zemi Izraelskou, nemusí se omlouvat za to, že se brání palestinským teroristům, nemusí obhajovat svou existenci.

Izraelci jsou lidé jako všichni ostatní a není jejich povinností nechat se vyvraždit. Jenom silný Stát Izrael zachrání židovský národ před vyvražděním.

To, co se děje v západní Evropě, ve Francii muslimové povraždí za krátkou dobu 12 Židů, v Německu Merkel nahradí výstavu automobilů za průvod Al Kuds, iránského průvodu, kde vystupují teroristé z Hizballáhu, Lidové fronty pro osvobození Palestiny, Íránci a další, pravidelně provolávají "Smrt Americe, smrt Izraeli!", ve Španělku ve všech městech, kde vládne levicová strana Podemos prosazuje bojkoty Izraele v Belgii se koná průvod, kde jednak jsou Charedi Židé zobrazováni do hmyzích kostýmů a jednak jsou oblékáni do nacistických uniforem.

Tohle západní neomarxisté Židům, kteří žádné problémy ani teroristické útoky nepáchají, na rozdíl od muslimů, kteří v Evropě zabili stovky lidí, stovky zranili, tisíce žen a dívek znásilnili.

Předevčírem palestinští teroristé z Gazy vypálili 80 raket na Izrael, jedna raketa dopadla na dětské hřiště ve Sderotu. Izraelci plánují vojenskou operaci do Gazy. A jak se věci budou mít? Izraelci zaútočí proti teroristům, teroristé použijí za živé štíty ženy i děti, bude narůstat počet obětí mezi palestinskými teroristy. Mainstreamová média budou řvát, běsnit proti Izraeli, budou očerňovat Izrael po nacistickém stylu, evropští Židé se stanou opět lovnou zvěří, synagogy lehnou popelem za souhlasu neomarxistické levice. Sejde se OSN, vydá stovky protiizraelských rezolucí, dá-li Bůh, Američané vetují protiizraelské rezoluce, sejdou se politici EU, odsoudí izraelskou vojenskou operaci a izraelské vojáky, do Evropského parlamentu se budou sjíždět palestinští teroristé, budou srdceryvně řvát, jak jsou ti Židé hnusní a ohavní atd. Typický scénář. Já jen zakončím příspěvek citátem, který pronesl Zeev Jabotinskij

H. Lukešová 26.2.2020 0:24

všem antisemitům, řekl jim jednoduše a prostě "táhněte do Pekla!". Ano, nikam jinam zběsilí antisemité, zavilí židožrouti nepatří. David Ben Gurion řekl, "není důležité,co o nás říkají, ale co děláme, abychom přežili" a Golda Mayrová zase řekla. "je lepší být nenáviděn jako živý Žid, nežli milován jako mrtvý Žid!".

Evropští politici tu a tam postaví památník holocaustu, vydají srdceryvná prohlášení, ale přitom sami k likvidaci Židů pomáhají svou podporou nejhorších, nejvíce antisemitských lidí tj. palestinských Arabů.

I. Lyčka 26.2.2020 7:55

Vidím to stejně.

J. Fridrich 26.2.2020 10:00

Souhlas paní Lukešová, vidím to zcela stejně.. Jen je smutné, že se musíme stydět za chování vůdců EU-Evropy, kteří nezakrytě podporují to evidentní ZLO - a víme, kdo v tomto letitém sporu to ZLO reprezentuje a EU to svou konkrétní finanční podporou UMOŽŇUJE a PODPORUJE..