Neděle 21. července 2024, svátek má Vítězslav
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

GLOSA: Na černých životech záleží?

Na černých životech Demokratické straně v USA ve skutečnosti nezáleží – tedy alespoň měřeno počtem potratů, které absolvují ve Spojených státech Afroameričanky. Ačkoli činí černí Američané v populaci přibližně 16 %, jejich podíl na potratech je bezmála 40 %.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
Foto

Pěkný, skrytě rasistický článek. Vhodné pro výuku ve škole, jak se to dělá, aby na to naskočili i dědkové. Zdalipak se někdo zabýval tím, jak je to v porovnání s evropskými zeměmi... a jejich národy. :-/

0 0
možnosti
MP

Například diskutující Roman Langer se zde kdysi v diskuzi svěřil, že v budoucnost české montovny nevěří, a proto si ani nepořídil žádného svého potomka.

Vězte, že černoši v USA mají zatím pádnější důvod k četným potratům, než český expert Roman Langer.

0 0
možnosti
VN

Nevím, co bylo špatného na souhlasech se sterilizací po 4. dítěti, a na etniku nezáleželo.

Pozdní lítost je jen pohádka za účelem vydyndání love, more.

0 0
možnosti
VK

Hmmm... Černých Američanů je v USA údajně 16%, přitom černochů je tam, pokud vím, o něco méně než 13%. Jak je to možné? :-)Že by autor zahrnoval do své statistiky navíc i ještě nenarozené človíčky?

0 0
možnosti
VK

Nebo se běloši, podporující BLM, lstivě a preventivně označují za Černé Američany, aby jim samotným i na jejich vlastních životech záleželo? :-)

0 0
možnosti
JP

Ovšem, pokud by se potraty prováděly nelegálně, bylo by procento ještě větší...Kromě toho to má nějaké příčiny a nelze to omezit přijetím nějakých zákonů..

0 0
možnosti
VC

Jakou logiku má Váš názor že zákaz potratů znamená víc potratů? Pravda je, že může znamenat ilegální potrety, víc zdravotních rizik i úmrtí.

Jinak jistě že potraty mají příčinu kterou je třeba taky řešit. Ale to mají i vraždy a stejně nemůžeme jenom řešit příčiny, ale i zavírat vrahy.

0 0
možnosti
JD

J17a70n 61D53a80v42i52d

18. 6. 2021 12:17

30.06, 300 WinMag, 338 Lapua, 416 Barret, 500 BMG. Laufy jsou, problém technicky není a byl by klid. Naladit MOA korekci na miřidlech, a paralaxu.

0 0
možnosti
VP

A 80% rozpadlých černošských rodin , Černí otcové rodin nefungují !! Proto černošské gengy suplují náhradní otce , USA se potýká z fenoménem Deprivantů v obrovském měřítku , a Nový socialismus to jen podporuje a neřeší !

0 0
možnosti
ŠH

Trefná připomínka.

A jiné gangy studentek na universitách řeší otroctví, pohlaví, hovězí řízky, poklekávání na povel, notářský souhlas k ošahávání v lese, ................. a Rusko! Ačkoliv nepřečetli jediného Gogola.

Varujme se toho, brát si příklad ze zemí, které se chlubí tím, že mají nejvíc automatických praček na Zemi. A nejdelší regály s konzervama v magazínu/store.

Jdeme všichni sborem za tím prvním v...... !

0 0
možnosti
RRS

Dovolím si drobnou poznámku: tu statistiku potratů by bylo dobré doplnit ještě o statistiku o používání antikoncepce a také četnost styků. Obávám se, že by rozdíly byly mnohem vyšší.

A také by se možná zjistilo, že to není černí/bílí, ale chudí/bohatí.

0 0
možnosti
KK

Neměl jste jedničku z marxleninismu ?

0 0
možnosti
FN

Teď řeknu něco nekorektního až rasistického: Na všech životech záleží!"

0 0
možnosti
KK

Na kvalitních životech záleží. Ty nekvalitní tvoří to dvacetinásobné přelidnění.

0 0
možnosti
KK

Na černých životech záleží? Ne.

Čím přispěli "černé životy" k rozvoji civilizace ? Ať přemýšlím jak přemýšlím, furt nemohu na nic přijít.

0 0
možnosti
JV

J93a55n 42V81i96n90t75r

18. 6. 2021 9:10

Přispěli tím, že jejich prapředci se dostali do Ameriky jako otroci. Žádných dalších zásluh netřeba.....

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz