27.1.2021 | Svátek má Ingrid


Diskuse k článku

GLOSA: Kteří občané RF jsou ti nevinní?

"Neměli bychom trestat občany ruské federace za to, co uskutečňuje jejich vedení," vysvětlil v pondělí (3. 2. 2014) svůj postoj k problematice sankcí ze strany EU vůči Rusku slovenský ministr zahraničí. Neměli? A proč?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
B. Rybák 8.3.2014 18:43

Kteří občané EU jsou nevinní?

Nesu i já zodpovědnost za "humanitární bombardování" v různých částech světa, které vedly ke vzniku "darebáckých režimů"? I za hrdinný boj např. Francouzů o "svá" koloniální ložiska uranu..?

I za zločinnou podporu biopaliv v hladovějícím světě a neméně zločinný dotovaný, chudé zemědělce likvidující vývoz potravin? I za záměrnou genocidu cca 50 milionů převážně afrických dětí krutě zabitých malárií v důsledku zločinného zákazu DDT (prý se tak zabrání přelidnění!!!)?

A co když nakonec ve světě (či v EU) zvítězí síly, považující většinu potratů za genocidu a budou i mě po příkladu současné EU humanitárně bombardovat?

NE. Já nejsem odpovědný za tato darebáctví, protože nikdo ode mne nikdy k ničemu takovému souhlas nedostal, nemluvě o tom, že tvůrcové nové DEU-říše se na většinu těchto darebáctví nikoho předem neptali!

F. Matousek 6.3.2014 8:18

super hodnocení ruské mentality

jen by me zajímalo, proc tuto ruskou mentalitu sdílí tolik ceských obcanu ? Bud vsichni odebírají ruské noviny, nebo ze by IQ tykve ?

Nabývám jistého presvedcení, ze polovina Ceského státu jsou hotentoti.