3.8.2021 | Svátek má Miluše


GLOSA: Kdy to opět bouchne?

31.5.2016

Násilnou masovou invazi islámských imigrantů, jejichž ve středověku zamrzlé nábožen­ství je v příkrém rozporu prakticky se všemi základními postuláty, na nichž je současná Ev­ropa postavena, lze obecně přirovnat k zemětřesení.

To bude mít opět tragické důsledky. Je jasné, že přijde, ale nikdo přesně neví kdy. Vsadil bych svůj krk na to, že se však na území Evropské unie pohybuje početná skupina lidí, kteří datum blížícího se „evropotřesení“ znají. Protože ho připravují.

Tomu, že se vše okolo migrace děje jen náhodou, čistě shodou okolností, může věřit jen opravdový naiva. Plánovaný proces postupné přeměny Evropy v muslimský chalífát je tak složitý, že se bez dokonalé organizace neobejde. Jde jen o to, zda ho řídí pouze osoby zve­nčí, nebo probíhá ve spojení s takzvanou „pátou kolonou“ tvořenou evropskými „pseudoeli­tami“. Tito vítači muslimských imigrantů si neuvědomují, že po splnění svého zrádcovského úkolu budou stejně jako všichni ostatní nemuslimové povinni platit daň z hlavy – takzvanou džaziju, která byla muslimskými dobyvateli ukládána už od dob proroka Mohameda.

Vzhledem k tomu, že hlavní evropská média cenzurují informace o problémech s imigranty, je obtížné udělat si obrázek o reálné bezpečnostní situaci v Evropské unii. Je ale pravděpodobné, že skutečně masivní útok na některou ze členských zemí by se nikomu utajit nepodařilo.

Nastal klid před bouří. Jenom hlupák by totiž organizoval každodenní útoky na „své evropské hostitele“ a tím všechny bezpečnostní složky udržoval permanentně v pohotovosti. Z hlediska muslimských útočníků je podstatně výhodnější je nechat unavit a pak znovu nečekaně masivně zaútočit.

Otázka tedy nezní, jestli k útoku muslimů proti občanům Evropy dojde, ale jen KDY. A věřte, že nebudeme muset dlouho čekat. Bohužel.Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.