28.11.2023 | Svátek má René


GLOSA: Jak europoslanci k odměnám přicházejí

10.9.2011

O tom, jak si europoslanci představují zaslouženě získané odměny a náhrady, kolik taková zasloužená náhrada za jedno dostavení se cestou domů s kufrem dělá, jak zlého reportéra a kameramana na chodník vyprovodit, ale i o tom, kdo se stydí, že je v záběru, a kdo naopak hrdě hájí svoje pohrdání hodné chování, o tom nebudu psát. Koukněte se na video.

Jak je patrno z videa, některým už vymizela zpětná vazba, takže ani nedokáží posoudit, jak špatně se zachovali. Některým svaly přerostly mozek, a tak vymetou toho, kdo na špatné chování poukazuje. Někteří se ještě dokázali zastydět, vzít zpátečku, schovat tvář a dělat, že oni ne, oni nikdy.

Tak tohle jsou politici, kteří nám chtějí diktovat, jakou žárovkou si máme svítit, čím topit, která měna je ta pravá a jak máslové máslo, olejový olej, čí cukr, jak zahnuté banány, rovné okurky, ... co si můžeme koupit, pokud - hahaha - na to máme.

Pro ty, co si dosud myslí, že europarlament je výběrem těch nejmoudřejších politiků, kterým jde jen a jen o dobro všech zemí v Evropě a pro páchání dobra dřou do roztrhání těla, za což jsou tak velkoryse placeni, ale snad zaslouženě, nabízím medicínu. je to video, které pomáhá otevřít oči a pročistit zamlžené myšlení.

Převzato z JanaSimonova.blog.idnes.cz se souhlasem autorky (její další blog: Simonova.blog.cz)