Středa 17. července 2024, svátek má Martina
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

GLOSA: Hlasovat o míru

Volodymyr Zelenskyj ukázal, jak se z neznámého politika stane za pár dnů světová osobnost. Doložil, že je s to vést Ukrajinu ve válce proti ruské agresi. Nedělejme si iluze, na vojenské vítězství to nestačí a Rusko krůček po krůčku postupuje.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
MH

Anebo losovat...?

0 0
možnosti
Foto

Referendum je problém? Technicky určitě, ale řešitelný. Z hlediska vývoje UKR společnosti v budoucnu je to nejlepší řešení. [UA]

0 0
možnosti
VN

Referendum je problém, protože by mohlo dopadnout jinak, než si Zelenského loutkovodiči přejí.

Ale my bychom do ukrajinského referenda neměli mluvit neb jsme státem, jehož občanům je referendum zapovězeno.

0 0
možnosti
PB

P26e92t36e 36B50r39i72c75h

25. 3. 2022 14:58

Zelenskij byl komikem a filmovým prezidentem. Tak se do té role vžil, že si stále ještě myslí, že sekvence ještě běží ... Tak jeho návrhy vypadají, jakoby ze scénáře nějakého akčního filmu. A hlavně se rád poslouchá.

0 0
možnosti
VP

Ukrajinští nacionalisté vládnoucí po převratu na Majdanu si svým chováním znepřátelili obyvatele východu Ukrajiny a Krymu a tato území nikdy nedostanou zpět. Měli nějakou šanci v Minských dohodách. My jsme také nešli bojovat na Slovensko, aby se neodtrhlo. Nelze ovládat národy, které to nechtějí. Problém asi bude udělat hranici.

0 0
možnosti
VN

Ohledně hranice bych měl nápad - udělat referenda po oblastech (po menších celcích asi nemá smysl), jejichž občané by jednotlivě rozhodovali, ke komu se chtějí připojit.

0 0
možnosti
Foto

Ukrajina chce, aby Izrael poskytl záruky v její dohodě s Ruskem...

Šéf Zelenského kanceláře uvedl, že Ukrajina si velmi cení Bennettova úsilí o pokrok v jednáních s Ruskem.

Andrij Jermak, vedoucí kanceláře ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, ve čtvrtek prohlásil, že Ukrajina „chce, aby Izrael byl jednou ze zemí, která poskytne záruky pro jakoukoli budoucí dohodu mezi Ukrajinou a Ruskem“.

....Jermak komentoval možnost summitu Zelenského s ruským prezidentem Vladimirem Putinem v Jeruzalémě. „Jsem si jist, že Naftali Bennett udělá vše pro to, aby takové setkání bylo úspěšné, uvidíme, zda se mu to podaří. Myslím si, že je velmi důležité, aby se takové setkání konalo v izraelském Jeruzalémě, který může v rozhovorech sehrát významnou roli.“

https://www.israel.cz/lang_cs/aktualita/1/15843/

0 0
možnosti
LZ

L14u29i52s 74Z83í31d27e49k

25. 3. 2022 11:07

Pro fyzické přežití potřebuje Zelenský, aby rozhodl někdo jiný.......Referendum je ulička záchrany.

0 0
možnosti
PP

P75e72p72a 66P83e46p44a92x

25. 3. 2022 13:03

Možná máte pravdu.

0 0
možnosti
JP

Od založení Ruské říše vikingem Rerikem Jutským kolem r. 862 se tato říše trvale rozšiřuje (až na nějaký ukradený a pak vrácený kus finského území). V kronikách převažují výrazy: dobyli, podmanili, obsadili zabili nebo zavraždili. Takže přibude "hlasování"? Že by pokrok? No uvidíme!

0 0
možnosti
VN

Moc o ruské historii nevíte, že?

0 0
možnosti
MB

Inak, ruská armáda na Ukrajine mrzne. 8-o Pretože je tam aj v noci teplota nad nulou. Ani pred týždňom tam teploty cez deň neklesali pod nulu. Tie klamstvá mainstreamu sú tak do očí bijúce, že je neuveriteľné, koľko ľudí má tak vymytý mozog propagandou, že uverí akémukoľvek absurdnému tvrdeniu. ;-(

https://pocasie.sme.sk/krajina/ukrajina/kiew/15-dni

0 0
možnosti
MB

Pardon, patrí do inej diskusie. :-)

0 0
možnosti
JN

Pokud Ukrajinci chtějí zpět Krym a Donbas, pak nejsou normální. Normální jsme my, u nás nikoho nenapadne chtít zpět Slovensko. Myslím, že běžní Ukrajinci to vidí stejně. Opak podle mě mohou chtít jen západem podněcované loutky nebo opravdoví nacisti.

0 0
možnosti
VK

To co napácháli nacistické bojůvky v Luhaňsku a Doněcku je nemožné aby tyto oblasti byly dál součástí Ukrajiny.Rovněž na Krymu proběhlo demokratické referendum a lidé dali jasně najevo kde chtějí být.A Zelenskyj se může stavět na hlavu,ale jejich prezidentem nikdy nebude.

0 0
možnosti
MV

Z toho článku budou mít putinovci radost ale brod je ještě daleko.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz