13.10.2019 | Svátek má Renáta


Diskuse k článku

GLOSA: Desky se rozhýbaly

Italský premiér navštívil německou kancléřku. Ještě před pár lety by to byla banální zpráva a ti dva se mohli bavit třeba o Toskánsku (oblíbená destinace německých středních vrstev).

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Urban 21.6.2018 23:05

Zjednodušeně: je problém, který vytvořilo

z největší části Německo - po jednom vyhlášení fírerky přestaly platit zákony a Ústava, právní stát se de facto přes noc rozpadl, zatímco občané ČR a Polska i po vstupu do EU museli pro Německo mít pracovní povolení, miliony připrchlíků bez ověřené identity dostávají bianco velkorysé podpory převyšující německé důchody. O dalších důsledcích včetně vražd nemluvě. Kdo si myslel, že problém nebude či sám od sebe vyhnije, tak se samozřejmě mýlil. Německo si nechalo narůst obrovský vřed, který zatím ještě stále roste, jen se nějaký zéhófr snaží zpomalit jeho růst. Ale to není léčba. Léčba je vřed vyříznout - ale je to léčba bolestivá, ba nebezpečná, jistota vyléčení není. Nevyříznutím vředu však je jistota nevyléčení, navíc je i jistota napadení zbytku Evropy.

J. Kanioková 21.6.2018 19:00

Taky v to doufám

V. Pokorný 21.6.2018 17:00

Čím dříve

skončí ta slavná EU pod kuratelstvím Německa, žabožroutů a celého tzv. demokratického Západu, tím lépe.

EU v současné podobě a pod současným tupým vedením kolaborantů a ničitelů národních států je, věřím tomu, určena k zániku.

Š. Hašek 21.6.2018 15:44

Re: S Evropským svazem jak s jedovatým plazem!

Asi tak.

Před rozpadem ihned začít hájit své. Čas běží. Hájit své, i za cenu krátkočasového výpadku kapesného z brusele. A přestat implementovat! Ani si toho (krom Gabala a Dienstbiera) nikdo nevšimne. A Merkel nemá Wehrmacht! Tedy zatím.

Ale volby za tři roky!?

Š. Hašek 21.6.2018 15:40

Re: žádná Celoevropa není

Souhlas.

Nikdy se nevytvoří eurohodnotová společnost pod kuratelou NěmFran. Spíše společensky rozvrácené území bez vlády zákona, tedy jak kde! Zkráceno.

M. Krátký 21.6.2018 15:06

Re: Proč zmařený ?

nevím přesně ta jména i funkce - ale ten navrhovatel ( snad Ital. ministr vnitra ? ) z toho vycouval, protože se na něj sesypali jako vosy

J. Kanioková 21.6.2018 12:53

Souhlas

J. Kanioková 21.6.2018 12:52

Proč zmařený ?

nějaké čerstvější informace ?

J. Kanioková 21.6.2018 12:50

Přesně..!

T. Hraj 21.6.2018 12:21

žádná Celoevropa není

Především je třeba se mít napozoru před každým, kdo říká, že fungovat může jedině společné celoevropské řešení. Opak je pravdou. Pokud nějaké opatření od r 2015 fungovalo, bylo to bez vyjímky (a logicky) opatření jednotlivých států. Dokonce i ta dohoda s Tureckým sultánem (neuvěřitelně ponižující) nebyla evropská, ale německá.

Politici v ČR se předhánějí, kdo má střízlivější postoje k imigraci. Jenomže většina horuje právě za "evropská řešení".

A. Alda 21.6.2018 10:52

S Evropským svazem jak s jedovatým plazem!

Čím dříve se EU rozpadne, tím lépe. Pak bude možno začít znovu ze seriosnějších východisek.

S. Sidlichovsky 21.6.2018 9:47

Desky přímo rotují

Italský ministr vnitra Salvini:

Pokud jdeme do Bruselu, abychom zjistili, že naše domácí úkoly už jsou napsané Francií a Německem a obsahují ideu, že nám pošlou více migrantů a vůbec žádnou pomoc nám nenabídnou, pak není třeba, abychom někam jezdili, je třeba si ušetřít náklady cesty.

Emamnuel Macron a Pedro Sanchez (španělský min. předseda) jsou "chatterboxes" (žvanilové, tlachalové).

K. Janyška 21.6.2018 8:43

Doufám, že brzy EU na LS rozervou.

Je nesmylelm a zločinem na národních státech Evropy. Pokud má EU být, musí stát na princiou já pán-ty pán, tedy na negativní zákazové smlouvě... Dzp.

J. Fridrich 21.6.2018 7:45

Merkel včera řekla - " Uprchlíci jsou většinou oběti,

Merkel včera řekla - " Uprchlíci jsou většinou oběti, jde pořád o lidi, řekla Merkelová " - Ti co vraždí, znásilňují, zapalují auta, rozbíjí a rabují obchody, ti co znemožňují domácímu obyvatelstvu jejich normální život jsou oběti, mamá Merkel ? Ti, co nepracují a nechtějí pracovat a učit se jazyk země která je přijala jsou také oběti ? Ti mladí muži dobře oblečení a vybavení drahými mobily jsou také oběti ? Pan Kopecký v jiném dnešním článku řekl jasně to, co lze shrnout do jedné věty - americký president Donald Trump plní jeden za druhým všechny sliby, které dal americkým občanům a na základě kterých byl zvolen presidentem své země - a plnění těchto slibů vrací na Západ-nyní alespoň do USA ZDRAVÝ LIDSKÝ ROZUM.. V Evropě se také probouzí v Rakousku, Itálii, v Německu zatím Bavorák - německý ministr vnitra Horst Seehofer..

M. Krátký 21.6.2018 7:09

Itálie - a k tomu ješte asi zmařený pokus

o sčítání cikánů - s doklady i bez dokladů - hezký den