Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

VN

Nenávist k Židům pijí malí Palestinci už s mateřským mlékem. Tam mír nikdy, NIKDY nebude.

Je mi to líto. ;-(

KK

Humanitární pomoc nepříteli je buď debilita politiků, nebo v horším případě zločin páchaný na vlastním národě.

Foto

Ano, máte pravdu. Milosrdenství ke krutému, vede ke krutosti k milosrdnému. V tomto jsou Izraelci hloupí a naivní, že pomáhají palestinským teroristům. Stejně muslimové a antisemitští levičáci budou Židy a Izrael nenávidět vždy a za jakýchkoliv okolností, tato skutečnost se nikdy nezmění.

VM

Jedinou humanitární pomocí pro palestince, které bude účinné -

je jejich vysídlení do ostatních okolních muslimských států !

KK

Jenže ty státy se vzpírají přijímat paloše. Oni tu verbež dobře znají a vědí co jsou zač. Libanon varuje !

Foto

Téměř tři čtvrtiny humanitární pomoci přepravované z nového plovoucího mola za 320 milionů dolarů vybudovaného americkou armádou a Izraelem u pobřeží Gazy byly ukradeny cestou do skladu OSN, informovala agentura Reuters. Jedenáct kamionů „bylo Palestinci vykradeno“ během cesty do skladu Světového potravinového programu v Deir El Balah v centrálním pásmu Gazy, přičemž do cíle dorazilo pouze pět nákladních aut.„Nákladní auta už nějakou dobu neviděli,“ řekl agentuře Reuters jeden z představitelů OSN. „V podstatě jen nasedli na nákladní auta a pomohli si některými balíčky s potravinami. Podle izraelských odhadů Hamás krade až 60 % pomoci, která se dostává do pásma Gazy, a reportáž Channel 12 z minulého týdne odhalila, že teroristická organizace od začátku války 7. října vydělala na humanitární pomoci nejméně 500 milionů dolarů. Podle této zprávy přejelo do Gazy 150 nákladních aut naložených produkty z Izraele

RL

O vyvoleném národě slyším jedině od vás, tak je holt tak neobdivujte, a bude to v pohodě. ;-D

RL

Ten si kup ty, a vraz si ho do prdele, nácíčku, to ti určitě udělá dobře. ;-D

IS

I85v98o 81S57a73m89s44o92n

25. 6. 2024 2:30

Ja naopak konanie IL chápem až príliš dobre, skromne sa nazdávam. Celý svet sa smeruje protisionisticky, tak nad čím váha? Židia vpadli do Jemenu, urezávali tam deťom hlavy a vraždia muslimov. A teraz tie hlavy (iste chladené) strážia v tuneloch a pýtajú si ich výmenu za miliardy (USD) a hordy gazanských kriminálnikov ešte ako sprepitné. Päťdesiatku ešte údajne žijúcich rukojemníkov si zatiaľ ponechajú, biznis sa naplno rozbehne až neskôr, to až Židia vypadnú z Hebrejmi okupovanej Saudskej Arábie a Kamčatky. Lenže aj na Čukotke podaktorí žijú!

No kto by na takú láskavú ponuku na kšeft okrem Izraelčanov neprijal?

Ivo Samson

KK

Kurňa, tenhle druh humoru je zatraceně silný kafe. No, ale budiž. R^ R^ R^

JD

Jednani Israele nechapu. Nezda se me rozumne...Mirne receno...

RL

To víte, na rozdíl od muslimáků to jsou lidé. :-(

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz