Pátek 19. července 2024, svátek má Čeněk
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Foto

Izrael čistí Rafáh. Během 40 dnů boje izraelští vojáci zabili 550 teroristů a získali kontrolu nad Filadelfskou cestou a bojuje proti baštám Hamasu ve čtvrtích Shabora a Tel Sultan. IDF (Izraelská armáda) odhaduje, že bude trvat několik týdnů, než rozhodně porazí brigády Hamásu v Rafahu a dokončí kontrolu IDF nad Gazou.

OZ

Skvělý, věrohodný text. Sledovala jsem úplně bez dechu ten vyčerpávající zápas dobra se zlem -toto by mělo být přečteno o Posledním soudu! Izraelský lid nemá nemá na vybranou - buď musí být nejlepším nebo nebýt. Moc mu držím palce a modlím se za jeho vítězství. V

VC

Tak k tomuto krveprolití se dá skutečně jen napsat chudák Arnon Zamora a je vidět že to jde.

KN

Zidi za ta zverstva driv nebo pozdeji zaplati. Muzeme jen doufat, ze zdrhnou do Ameriky a ne k nam.

Foto

1) Nechápu, proč by měli Židé platit za zvěrstva Hamásu.

2) Také doufám, že zbytky Hamásu zdrhnou kamkoliv jinam, než k nám.

IS

I22v38o 67S92a28m45s90o57n

17. 6. 2024 1:27

No je to taká dramatická story, ako ju autor tak detailne opisuje. Ale má hlavu a pätu. Ide vlastne o akési malé Entebbe. Možno ešte okolo 80 židovských (alebo iných) rukojemníkov žije (tak píšu v "otvorených zdrojoch"), ale táto teroristická akcia Izraelčanov (uniesli unesených!) sa zapíše do dejín podobne ako Entebbe alebo Mogadišo.

Každý vieme, že Izraelčania oslobodení zo židovského jarma v sprievode humanitárneho gazansko-arabského koridóru sa netúžia vrátiť do Izraela. V iránskej exkláve GAZA im je dobre a desia sa predstavy, že si po nich prídu sionisti.

A ak niektorí z tých, ktorí láskavú pohostinnosť Hamasu neprežili, a nejaký "sajeret" ich zabije alebo unesie naspäť do izraelského područia, stanú sa z nich hrdinovia a vojdú do post-hádísov ako mučeníci.

ivo samson

PH

Jste v pořádku? Necítíte se dezorientovaný a zmatený?

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz