19.2.2020 | Svátek má PatrikDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


FRANCIE: Saint-DenisŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 57, poslední: 24.9.2011 12:31, přehled diskusí

Autor článku:
Autor: S. Netzer Datum: 23.9.2011 16:06

má slovník jako vystřižený z Poučení z krizového vývoje. "Zdravé jádro" strany přizpůsobil době na "zdravé jádro naší Evropy". Z pravicových živlů se staly "levicové elementy" reprezentované EU.

Kritika Francouzské buržoazní revoluce nechybí zrovna tak jako kritika "kosmopolitismu", výraz, připomínající slovník prokurátorů z dob monstrprocesů padesátých let. Dnešní ekvivalent Stalinova boje proti kosmopolitismu reprezentovaného sionisty, je boj svobodných občanů proti multikulturalismu.

Ta "nelibá vůně cizáků" bolševikům taky nevoněla. Proto uzavřeli hranice. Svobodní občané by měli vážně uvažovat o znovuuzavření státních hranic po výstupu z EU. Odpůrci multikulti jim budou děkovat.

Re: Autor článku:
Autor: K. Křivan Datum: 23.9.2011 17:55

Paní Netzer, jste opravdu tak hloupá a myslíte si, že nejsme schopni vidět rozdíl mezi komunistickými dráty na hranici, které měi držet otroky v zemi a ochranou Evropy před invazí muslimů a negrů ?

Sorry překlep:
Autor: K. Křivan Datum: 23.9.2011 17:57

dráty na hranici, které měly držet otroky v zemi

Katedrála plná věřících:
Autor: S. Kostiha Datum: 23.9.2011 14:36

Mne nejvíc šokovalo, pane Zemánku, když jsem byl v katedrále St. Denis na nedělní bohoslužbě a chrám byl plný černochů, Vietnamců a dalších Asiatů, kteří - na rozdíl od bílých Francouzů - Boha dosud neztratili. Jako bílý křesťan jsem tam byl v jednoznačné menšině, což bylo však lhostejné, protože jsem byl ve shromáždění věřících, byl mezi námi Kristus.

Re: Katedrála plná věřících:
Autor: S. Netzer Datum: 23.9.2011 15:54

Škoda, že autor nenavštívil Saint Denis v neděli.

Autor má pravdu:
Autor: K. Křivan Datum: 23.9.2011 13:05

Francie přestává být evropskou zemí a začíná být hnusně zasviněná.

Re: Autor má pravdu:
Autor: S. Netzer Datum: 23.9.2011 13:17

Vy toho o Francii víte asi zrovna tolik, jako paní Kanioková. Píšete taky slovo kultura s kroužkem nad u?

Re: Autor má pravdu:
Autor: K. Křivan Datum: 23.9.2011 13:31

Za těch 43 let, co žiji  "na západě" jsem Francii poznal dost dobře.

Kultura píši bez kroužku.  Kdybych věděl, že vám to přivodí málem infarkt, napsal bych to s kroužkem.

Re: Autor má pravdu:
Autor: H. Lukešová Datum: 23.9.2011 13:18

Bílá Evropa bude zničena a dobře nám tak! Díky naši politice etničtí Evropané vyhynou a etnický Evropan bude k náhlednutí jen v muzeu vymřelé rasy v lihu...

Re: Autor má pravdu:
Autor: K. Křivan Datum: 23.9.2011 13:28

A nebylo by lepší vyhubit multikulti-politiky a zachránit  "bílou" evropskou Evropu ?

Re: Autor má pravdu:
Autor: H. Lukešová Datum: 23.9.2011 13:45

Ano, bylo...To multikulti zabíjí naši Evropu...Kdokoliv použije označení "bílý Američan" nebo "bílý Evropan" dostane urážlivou nálepku "nácek" , "fašoun", "rasista"  "xenofob"...V amerických filmech je černoch vždy kladná postava, která poráží zlého bělošského padoucha...to vím, protože se na americké filmy dívám...Označení "bílý" je kriminalizováno...Neměli bychom se stydět za své bělošství...O tom napsal pan Ulč spoustu článků, jak jsou např. v USA zvýhodňováni černoši a muslimové...a víte o tom, že např. černoši roku 1991 spáchali velký pogrom na Židy, kolem desítky jich zabili, rozbíjeli židovské obchody, řvali "Heil Hitler, smrt všem Židům"...To jsem četla v knize "Máme ruce od krve" od Michaela L. Browna, děsivé čtení...Multikulti politici to jsou skutečná škodná, založena na antisemitismu, antievropanství, promuslimství a pročernošství...

Re: Autor má pravdu:
Autor: K. Křivan Datum: 23.9.2011 14:02

No vídíte, a přesto byli Židi tak hloupí a podporovali volební kampaň Obamy.  Židy považuji za velice inteligentní národ ale často u nich lecos nechápu. Například fakt, že v politibyru bolševiků  bylo tolik Židů, nebo už zmíněnou podporu Husejna Obamy.  Nechápu !

Re: Autor má pravdu:
Autor: H. Lukešová Datum: 23.9.2011 14:13

Já to také nechápu, proč Židé tolik podporovali Obamu, ale doufám, že se poučí...Také Obama ztrácí židovské voliče a Obama panikaří...ale přesto se Židé začínají probouzet ze svého omylu, alespoň někteří...Republikánská židovská koalice...http://www.rjchq.org/

To inklinace k levici byla také dána tím, že byli Židé strašlivě pronásledovaní a když někdo sliboval rovnost, odstranění předsudků, tak asi proto myšlence socialismu kdysi uvěřili...Hlavními nositeli antisemitismu dnes nejsou bílí pravičáci, ale marsitická levice...všelijaké bojkoty izn.akademiků prosazují levicoví profesoři...levicový tisk do Izraele tepe, kde se dá...Skoro každý 3. černoch je antisemitou...Židé, kteří pamatují na strašlivé zločiny, které se děly ve jménu Ježíše Krista, zdůrazňuji ve jménu!...tak by si měli uvědomit také, co jsou někteří černoši zač, nezapomenou na násilí páchané černochy...

Re: Autor má pravdu:
Autor: P. Brodský Datum: 23.9.2011 15:37

Pravděpodobně bude Vaše inteligence jiného druhu než naše, pane Křivan.

Re: Autor má pravdu:
Autor: K. Křivan Datum: 23.9.2011 17:50

Taky doufám.

Židé v USA:
Autor: E. Heusinger Datum: 23.9.2011 16:49

vždy podporují demokraty. Proč, to snad nemusím vysvětlovat. Stačí si povšimnout výroků mnohých republikánů.

Re: Jakých výroků? Republikáni podporují Izrael daleko více, než-li demokraté...:
Autor: H. Lukešová Datum: 23.9.2011 17:16

a v sněmovně reprezentatů, kde mají převahu republikáni, získal Netanjahu bouřlivé ovace ve stoje...Naštěstí i demokrati podporují Izrael, ale republikánská podpora pro Izrael je daleko vyšší.

Jste naivní:
Autor: E. Heusinger Datum: 23.9.2011 17:25

To že tleskali N. nic neznamená. V hloubi duše jsou republikáni antisemité. Rozlišujte podporu Izraeli (Izrael je dobré kladivo na Araby) a vztah k Židům ve vlastní zemi.

včera jste mě nařknul z arbitrování,:
Autor: J. Tejkl Datum: 23.9.2011 17:44

a dnes tu kádrujete republikánkské senátory z antisemitismu. Dokonce se pouštíte do " hloubi jejich duše"!  Hahaha :-))) 

Máte jiný názor?:
Autor: E. Heusinger Datum: 23.9.2011 18:43

Sem s ním!

Máte pravdu. Ke slovu "republikáni" přidejte přídavné jméno "mnozí".

Re: Máte jiný názor?:
Autor: J. Tejkl Datum: 23.9.2011 20:08

nemám žádný názor protože nevím nic o tom, že by "mnozí republikáni" byli antisemity. Jen jsem upozorňoval na další z Vašich nepodložených blábolů. Nebo snad pro své tvrzení máte nějaký důkaz? Sem s ním! Pokud by jste trochu orientoval v myšlenkových proudech amerického konzervatismu, takou blbost by jste nenapsal. Ale to nejde.

Včera jste myslím se rozčiloval, když jsem Vás označil antisemitu.  Pokud jsou podle Vás (bez nejmenšího důkazu) "mnozí američtí republikáni antisemity", jste Vy antisemita na  druhou, a to nejen "v hloubi duše". Tak, a máte to... 

Američtí Židé:
Autor: E. Heusinger Datum: 23.9.2011 21:09

volí demokraty. Vědí co dělají.

Re: Američtí Židé:
Autor: H. Lukešová Datum: 23.9.2011 23:02

Jak víte, že jsou reoublikáni antisemité? Doložte. Pletete si dojmy s pojmy...Vy něčemu věříte a vydáváte to za slovo Boží...Bachmanová, Perry, Romney všichni jsou přátelé Židů...

Re: Američtí Židé:
Autor: J. Tejkl Datum: 24.9.2011 12:31

neví nic, jenom žvaní jako náčelník Železná škeble na sjezdu Ogalalů..

Re: Autor má pravdu:
Autor: J. Huml Datum: 23.9.2011 21:26

Ty toho Krivane nechapes moc, a ja ti tykam jen abych te trochu popichnul - tupec tveho typu muze bydlet na zapade cely zivot, aniz by neco podstatnyho pochopil. Pro tvoji informaci, Zide podporuji - vetsinou - demokraty, protoze jsou na jejich strane je vzdelani, respekt pro jiny nazor a uprimna snaha najit spolecnou cestu k reseni spolecenskych problemu. Republikanske zasady jsou velice prijatelne, ale nanestesti se techto dobrych zasad chytaji, pod hlavickou svobody slova,  naprosto neprijatelne nazory extremnich organizaci a jedincu - vetsinou naprosto nechapajicich, tak jako ty, Krivane, co se vlstne kolem nich, a kolem tebe,  ve svete deje. Nanestesti republikanu a jinych pravicovych politickych organizaci, pridavaji se k nim zcela casto nenavistne dute hlavy, jako jsi ty, Krivane: na stesti je techto pitomcu stale mene a mene..Uz to zacinas chapat, duta palice?

Vyvíjíte se zajímavým způsobem, slečno L:
Autor: P. Brodský Datum: 23.9.2011 15:43

Myslím, že až Vám pan Křivan nakonec navrhne, abyste zachráníli Evropu i Izrael tím, že vyhubíte nepochopitelně hloupé Židy, budete také bez rozmýšlení souhlasit.

Re:Ne, nebude pane Brodský,:
Autor: H. Lukešová Datum: 23.9.2011 16:09

jsem proti jakémukoliv násilí, sebevražedné lidi je třeba zbavit moci, ne zabíjet, nic mi prosím nepodsouvejte...A kritika levice a muslimů je nutná...Přece muslimové a levičáci nejsou páni Bohové, ke kterým bychom museli vzhlížet...

Hele Brodskej,:
Autor: K. Křivan Datum: 23.9.2011 18:02

Myslím, že nemyslíš.  A pokud "myslíš", tak blbě.  Moc blbě.

Cílem serveru lidovky.cz pří zavádění jmenoviteé registrace:
Autor: P. Brodský Datum: 23.9.2011 12:35

jak jsem si znovu přečetl, je odstranit z diskuzí rasismus a vulgarizmy. Nadávky, kterými přívrženci SSO častují paní Netzer za její názory zřejmě nejsou pokládány za vulgární.

Re: Cílem serveru lidovky.cz pří zavádění jmenoviteé registrace:
Autor: K. Křivan Datum: 23.9.2011 12:58

Na pitomosti a sprostoty, které paní Netzer často píše se jen velice těžko dá reagovat slušně.