16.6.2021 | Svátek má Zbyněk


Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. Mařák 10.6.2021 21:21

Tak jako Odinův havran na přilbě svatého Václava nad světem každý den poletující a sám Odin na stejné přilbě k Yggdrasilu připoután, se i pohanství a tradiční evropští keltsko-slovansko-vikingští Bohové (nikoliv ta orientální náplava z Blízkého Východu, tedy mojžíšisté, ježíšovci a mohamedáni) jednou do Evropy v plné síle vrátí.

Skol!

L. David 10.6.2021 21:02

Satanská muslimská svoloč rozumí jenom síle!

Zbabělí Frantíci sílu nepoužijou, a proto jsou už dnes nadobro a navždy ztraceni!!!

J. Nový 10.6.2021 20:04

Jednou někdo řekne Tři! a začne se to v Evropě mydlit.

Pak bych nechtěl být v kůži těch, kteří se zastávají migrantů a podporují nelegální migraci. tato pátá kolona bude první na řadě. A opravdu netuším, jak velkému procentu obyvatel EU to bude vadit.

K. Křivan 10.6.2021 20:07

Jen té fašistické vrchnosti. Ale to taky jen dokud nepřiletí kulička.

M. Mařák 10.6.2021 20:17

Další jouda, jenž na všechny strany plácá pojmem "fašismus", o kterém nic neví.

D. Bowman 10.6.2021 20:40

Než k tomu dojde, tak ty budou už dávno za kopečkama a ty pěšáci budou první převlíkat kabáty a mávat národníma vlajkama.

Dělaj to, co si myslej, že je zrovna in. A to je dneska to, co slyšíte od mluvících hlav a celebrit v bedně.

Odkašlete to zase ten blbec, co akorát chodí do práce, platí daně a o politiku se nezajímá.....jako Palivec.

J. Kanioková 10.6.2021 18:54

Děsivé !!! Napoleon rotuje v hrobě..

J. Prikner 10.6.2021 18:09

Ta facka je napomenutím k tvrdému postupu s islamisti kou hordou, k tvrdé politice proti islámským kazatolům v mešitách.

R. Toman 10.6.2021 19:06

Já bych to nenazval fackou, ale výchovným pohlavkem nebo políčkem. Macron to potřeboval jako koza drbání. Jestli se mu po tom rozsvítí je otázka, moc tomu nevěřím. :-/

M. Wodkin 10.6.2021 16:09

Zdá se, že "západ" ztratil schopnost vidět hodnoty křesťanské metafyziky a v rámci falešné tolerance a pseudohumanity opouští svojí historii, ale i na rozumu založenou demokratickou sekulární společnost ve prospěch triviálního a dobyvačného islámu.

Celé generace se snažily vybudovat civilizaci a kulturu, která by je chránila. Nyní nejde o nic jiného než tuto civilizaci ochránit.

......

J. Kanioková 10.6.2021 18:55

R^R^R^R^R^

V. Kain 10.6.2021 15:12

Viděl jsem nabídku cestovních kanceláří zájezdy do Paříže bez testů.Tak nevím který šílenec by do kdysi krásné Paříže dneska jel.Francie má jedinou možnost.Žádná jiná už neexistuje a to je tvrdý a nekompromisní boj.Může to být jedině armáda která by mohla zajistit pořádek.Policie je paralizována.

V. Kuhaj 10.6.2021 15:02

Jestli boj s radikalismem opravdu vzdal, a nemohu se zbavit pocitu, že opravdu ano, pak si tu facku zasloužil.

P. Milan 10.6.2021 17:25

Otázka je, zda ten boj vůbec začal.

J. Jurax 10.6.2021 14:19

No, Francie se zdá být dalším důkazem, že demokracie se může svými vlastními, ryze zákonnými prostředky sama zničit a překlopit se do islámské teokratické diktatury.

Stačí k tomu semknutá ječící muslimská zatím menšina, pátá kolona lidskoprávnich promuslimských aktivistů a předposranost francouzské politické reprezentace i obyčejných nemuslimských Francouzů.

Francouzi mají jedinou naději - že si zvolí madame Le Pen a že ta věrna své dosavadní rétorice dokáže s muslimy zatočit.

Pro nás to znamená udržet si doma stav není (skoro) muslim, není problém. A působit, aby se to "skoro" časem změnilo na žádoucí "vůbec".

A. Renjascu 10.6.2021 15:04

Souhlasím, stálo by to samozřejmě za hlubší studii. Hlavním příčinou ovšem bylo odtržení práv od povinnosti. Původně to byla hlavní agenda předně levice, ale od určité doby (když se začalo tvrdit, že rozlišovat pravici a levici je scestné a kdy pravice dostala strach z beztrestného uplácení voličů, které praktikovala levice) se k tomu přidaly i pravicové strany, které tím samozřejmě přestaly být pravicovými. Proto se dnešní boj změnil z boje pravo levého na konzervativně progresivní boj.

P. Brich 10.6.2021 14:03

Při volbách hlavně všichni proti Le Pen. Frantíci tedy mají, co chtěli.

Zákon o podněcování k nenávisti je takovým Koh-i-noorem v perlovém náhrdelníku zákonů EU, matičky naší předobrotivé. Kdepak je s. Mařák, aby nám to politicky objasnil z toho správného progresivního úhlu pohledu;-)

Pojednání prof. Miliera je současně stručnou historií postupné islamizace Francie. Obávám se, že už překročila hranici, kdy ještě byl možný návrat do civilizované Evropy. A my bychom to pojednání měli číst jako vzpomínky na budoucnost, protože i naše společnost je mentálně naladěna jako ta francouzská. :-/

Přitom řešení by mohlo být jednoduché. Islám, maskující se jako náboženství, zakázat jako nesnášenlivou, nenávistnou a k násilí a vraždám vyzývající ideologii. Jako bych viděl vzteky zkřivené tváře našich "spravedlivých", že podobné věci jsou napsány i ve Starém zákoně. Ano, jsou tam napsány. Ale jenom napsány, na rozdíl od Koránu z něhož jsou násilí a vraždy různými imámy hlásány a tzv. zradikalizovanými muslimy i realizovány!!;-€EU;-O

J. Nový 10.6.2021 20:08

Zákon o "podněcování k nenávisti" je stejně široce a univerzálně použitelný jako byl ten bolševický o "rozvracení republiky". Ovšem důvod vzniku obou zákonů je naprosto totožný. Boj proti "vnitřnímu nepříteli".

V. Chrastina 10.6.2021 13:03

Když člověk čte tyhle řádky, maně si uvědomí, že i u nás je nemálo muslimů a už také vystrkují růžky, ba co víc mají nemálo svých dobroserných příznivců. Bylo to patrné při jejich demonstraci na podporu islámu před izraelskou ambasádou. Díky, či spíše vinou podobných dobroserů to s islámem prohrávají Francouzi, ale i Britové, kteř svůj boj s islámem rovněž prohrávají, a také vinou domácích dobroserů. Pro nás z toho plyne poučení, abychom zavčas zametli s našimi dobroserty. Je řeč o pirátech a jim podobných vlastizrádných kreaturách. Začínají nenápadně, třeba tím, že hřibovitým dobroserem řízený pražský magistrát dotuje milionovými částkami každoroční švancparádu homosexuálů a jejich přisluhovačů, zítra by mohl podpořit třeba stavbu mešity v Praze, jako to činí dobroserové strasburské radnice. Mimochodem, Srasbourg je pravou odnoží eunijního Bruselu ovládaného dobroseryní Lejnovou. Takže pozor na ně, dobroserové jsou stejní jako muslimové, ne-li horší.!!

J. Jurax 10.6.2021 14:21

Souhlas.

I. Koubová 11.6.2021 6:23

R^

F. De Winter 10.6.2021 12:40

A co z toho plyne pro nás?

1. Neházet flintu do žita. V roce 1942 frickové také ovládali téměř celou Evropu. Takže bojovat.

2. Začít můžeme tím, že se nenecháme ukřičet a budeme nahlas říkat co si myslíme a jak se věci mají.

3. A blíží se volby. Zatím si ještě můžeme vybrat. Máme tady Bruselskou pětku, která toto všechno podporuje a chce patřit na "Západ". Já říkám, že na západ nepatříme. My patříme do střední Evropy.

Já budu volit SPD ![>-]

Pro začátek tedy toto a pak se uvidí.

D. Bowman 10.6.2021 12:24

Islám je symptom.

Nemoc se jmenuje Sociální Stát, který přímo nebo legislativně sponzoruje rozličná podvratná uskupení. Od Islámu až po pátou kolonu levicových intelektuálů, učitelů, byrokratů a zombie korporace, či bankovní domy.

Řešení:

1. Zrušit dávky, dotace a levný kredit (Centrální Banku)

2. Nulová tolerance zločinnosti. Přísné tresty (dobrovolný exil podmínkou zmírnění trestu)

3. Právo volit jen pro absolventy dobrovolné, náročné vojenské služby, otevřené každému, bez dalších privilegií. To aby si nezodpovědní lidé nedhlasovali zrušení prvních dvou bodů.

Alternativou je Sociální Stát jen pro vybrané, což zřejmě zamýšlí LePen. Lepší než nic ale dlouho to se to neudrží (korupce). Ne že by LePen měla šanci vyhrát. Baráž, co zažíval Trump, bude proti tomu nic. EUnuši a Davos Elita se nenechá vyšachovat.

J. David 10.6.2021 11:42

Frantíci jsou zajímavá sorta národa .(viz. "podivná válka", hlavně mít bidon vína a zalehnout na kavalec "mažinotky"). On je kdysi Guderian s Rommelem také vyhmátl, jako je ohmatávají nyní machometáni. Rodilý Francouz se bojí vytáhnout paty z příbytku, aby nebyl terčem šárii za konzumaci vepřového (ve Francii mám známé). Na machometána platí pouze knuta (rusismus), přeloženo do EU mluvy "velbloudí karabáč", jinak machometán nezkrotne. Dělám zásoby vepřové krevní tučnice, až bude nejhůře, jako repelent na machometány

T. Hraj 10.6.2021 11:23

Mráz mi běhá po zádech jen ze suchých faktů tohoto článku. Stejně tak, jako mi běhal při čtení spousty a spousty statistik v knize "Nepřátelské převzetí" Thilo Sarrazina.

Člověk si při tom vždy uvědomí, že bod, kdy ještě existovalo nějaké (humánní a demokratické) řešení je již bohužel mnoho let za námi. A navíc není důvod k jakémukoli optimismu. V západní společnosti dnes neexistuje žádný spontánní společenský proces nebo tendence, která by se islámu postavila, islám pozápadnila, hodnoty západní kultury hájila etc. Naopak přirozené "gravitační" síly jsou přesně opačné. Jestli nějaká integrace (neřku-li asimilace) muslimů v Evropě probíhala u první generace, u druhé už se tendence obracela a s každou další je trend zřetelnější a islám ortodoxnější. Takže kromě samotné demografické hrozby je tu i akcelerace nárůstu radikalizovaných. Jsou to dvě exponenciály, které se ještě vzájemně násobí!

Vidím ve Francii (a mnohde jinde v Evropě) konflikt násilný a dlouhodobý. Velmi rád se budu mýlit, řekněte mi ale prosím někdo jak!

F. Kusák 10.6.2021 11:40

No, radikálové jsou radikálové, neříkám, že nejsou nebezpeční, ale daleko hrozivější je představa, že se postupně staneme cizinci ve vlastní zemi. V zemi s jinou kulturou a jinými lidmi. Už dnes, a to i u nás, vymývají hlavy dětem takovým způsobem, že budou novým poměrům tleskat .

J. David 10.6.2021 12:00

Vypráskat Islám ohněm a mečem, jako Jan III Sobiejsky u Vídně 1683. Co je na tom složitého? Poslat musulmany tam, tam kam patří. Do dvé domoviny, kde budou řevu muezína z minaretu nábožně poslouchat doma, nikolivěk v extravílánu cizí země. Ryk muezína působí v mé bambitce vibraci patron a tím i "předsudečnou nenávist" k súře "Uvodní" (Fatha), kdy lze prý míti jediného Boha...

V. Církva 10.6.2021 13:12

Problém je to co popisuje pan Hraj. Islám tu je 14 století. Ale positivní diskriminaci a 5 kolonu progresivistů (sociálních liberálů) tu máme ani ne 100 let.

Dřív byl problém jen bát se Muslimů či je vyprášit jako Sobiesky. Dnes musíte začít u 5 kolony. A lidé to pořád nepochopili.

Pořád nám tvrdí že liberalismus je jediná správná esta. Pokud to co dnes vládne Evropě je liberalismus, pak určitě ne správná esta.

A pořát nám tvrdí že Piráti nejsou vítači a prý jsou středovou stranou. To je ale lež.

V. Církva 10.6.2021 13:13

Problém je to co popisuje pan Hraj. Islám tu je 14 století. Ale positivní diskriminaci a 5 kolonu progresivistů (sociálních liberálů) tu máme ani ne 100 let.

Dřív byl problém jen bát se Muslimů či je vyprášit jako Sobiesky. Dnes musíte začít u 5 kolony. A lidé to pořád nepochopili.

Pořád nám tvrdí že liberalismus je jediná správná esta. Pokud to co dnes vládne Evropě je liberalismus, pak určitě ne správná esta.

A pořát nám tvrdí že Piráti nejsou vítači a prý jsou středovou stranou. To je ale lež.

T. Hraj 10.6.2021 17:22

Co je na "vypráskání" složitého? Řekl bych že těch 8,8% (podíl muslimů ve Feancii). Jakékoli čisté a humánní řešení padlo, když se jim začala přiznávat občanství. To je veliké memento pro nás