22.9.2020 | Svátek má DarinaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


FRANCIE: Listopad 2015Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 18, poslední: 26.11.2015 20:48, přehled diskusí

Tak tohle je bez nadsázky děsivé:
Autor: J. Jurax Datum: 26.11.2015 20:46

"Pro dokreslení politiky ministryně spravedlnosti lze uvést její nedávný návrh, aby řidiči bez průkazu nebyli postihováni, protože podle ní je příliš drahé se zapsat do autoškoly, což představuje třídní diskriminaci. Bez řidičských zkoušek jezdí hlavně mladí lidé z ghett vytvořených postupem desetiletí ze sídlišť okolo větších měst. Zde při volbách dostávají většinu hlasů kandidáti socialistické strany, kterou vede už desítky let F. Hollande."

Takováto politika je opravdu výsměch zákonům a lidem jich dbalých - tohle fakt vládne Francii? Inu, levice ... a ta paní je levice radikální, z Francouzské Guyany, politickou kariéru začala jako militantní separatistka a aktivistka boje za nezávislost.

Jak dál i u nás?:
Autor: J. Dvořák 188 Datum: 26.11.2015 19:08

Ládovat kvéry co jinýho! Frantíci aby hledali nového Napoleona!!!

Smutné je,:
Autor: B. Rybák Datum: 26.11.2015 17:43

Že zkorumpovaným, amorálním, za invazi muslimů spoluzodpovědným budovatelům multikulturní říše (např. Hollandovi) stačí předvolební "záchvat" bojovnosti k tomu aby (pomocí převahy politicko-korektních masmédií) přebírali voliče těm politikům, kteří je za jejich mizernou politiku dlouhodobě oprávněně kritizují!

A jak dál "poté" u nás?:
Autor: P. Klouda Datum: 26.11.2015 11:47

Nejnovější příspěvek politicky se angažujících nepolitiků z ANO zase někoho potěší. Nebudeme to ale my, resp. vedení velkých firem: »ANO PODPOŘÍ "SVOU" EUROKOMISAŘKU. VELKÉ FIRMY BY MĚLY MÍT VE VEDENÍ ASPOŇ TŘETINU ŽEN...... (a dále ze stejného zdroje)....... "Náš názor původně byl, že bychom neměli nic takového soukromým subjektům diktovat," uvedl poslanec ANO Jan Volný. Teď se k ní ale předseda hnutí Babiš a zbytek strany staví podle informací HN jinak. "Mně pan Babiš řekl, že pro něj už ta směrnice není problém," sdělila HN nedávno Jourová. Informaci potvrdil také Jiří Dienstbier. "Slyšela jsem to u nás také," řekla včera Lucie Kubovičová, mluvčí ANO.«

Panu podnikateli se státními penězi jeho opozice vůči EU evidentně moc dlouho nevydržela. Jakože pan syn někdejšího sympaticky ráčkujícího disidenta v té opozici ani nebyl.

Tkž jak dál "poté" u nás vůči chátrající EU? Asi nakonec čím dál stejně...

Re: A jak dál "poté" u nás?:
Autor: R. Langer Datum: 26.11.2015 12:23

Je celkem jisté, že pro soudruha Bureše aplikace čehokoliv pocházejícího z EU problém nebude. Ale docela škodolibě doufám, že to alespoň bude zatracený problém pro ty, co ho volili. Když už to teda s nima slíznu.

Re: A jak dál "poté" u nás?:
Autor: P. Klouda Datum: 26.11.2015 12:29

Kéž BY!! 8)

Když si ale vzpomenu na poslední průzkum preferencí stran a hnutí, kdy ANO řádově o procenta posílilo, bojím se, že to s věrností jeho voličů bude podobné, jako dříve s věrností voličů ODS, a soustavně voličů KSČ (pro mě název i zkratka po "listopadu" beze změny...).

Akorát si nedokážu představit, jak něco takového chtějí těm firmám direktivně naservírovat ~ ledaže by mělo jít jenom o firmy s většinou státní spoluúčastí. Protože jinak by už šlo opravdu o nepokrytě socialistický krok na cestě ke "světlému zítřku totálního zestátnění"...

Někdo by měl Francouzům připomenout,:
Autor: A. Alda Datum: 26.11.2015 9:48

jak se zbavil páté kolony náš president Dr. Beneš.

cituji::
Autor: B. Novacek Datum: 26.11.2015 8:03

"Muslimská společnost převážně mlčí, i když odvážní mladí lidé z jejího středu navzdory nebezpečí, kterému se vystavují, na internetu promlouvají ke svým spoluvěrcům a žádají je, aby sami očistili francouzský islám od fašizujících salafistických tendencí..."

Francouzsky islam??? Proboha co je to za kecy??? Islam je orientalni sajrajt a nema co delat ani ve Francii, ani v Evrope...to uz jsme tak daleko, (pardon, chci rici hluboko), v mohamedanskych ritich, ze budeme rozlisovat druhy islamismu podle mista vyskytu a druhu pusobeni skod na lidskych zivotech??? Vzpamatujte se, dokud zbyva jeste trocha casu!!!

Jak jmenem IS?:
Autor: P. Stepanek Datum: 26.11.2015 1:36

Ja slysel Alah Akbar, nikoli IS akbar...

Re: Jak jmenem IS?:
Autor: J. Jurax Datum: 26.11.2015 20:48

Hm, v praktickém vyznění je to totéž ...

Dogmata nám vnucují lidskoprávní aktivisté,:
Autor: J. Kanioková Datum: 26.11.2015 1:03

levičáčtí intelektuálové a novináři. Podle nich stojí moderní Evropa na hodnotách, jako je bezbřehá tolerance a humanismus, multi-kulturalismus, genderové rovnostářství, xenofilie apod.

Toto ale nejsou skutečné hodnoty naší civilizace a naprostá většina obyvatel se s nimi neztotožňuje. Jsou to hodnoty, které se vynořily na západě v 60-tých letech s nástupem Nové levice a "kulturního marxismu", který se vyznačuje odporem ke všemu konzervativnímu.

Multikulturní levičáctví je nejvíce zákeřnou a destruktivní ideologií, s jakou se evropská společnost doposud setkala. Navenek volá po lásce, porozumění, rozmanitosti, toleranci a humanismu, ovšem v podstatě napomáhá k růstu nenávisti, konfliktů a k likvidaci tradiční evropské společnosti a kultury.

Hodnoty naší civilizace: PRÁCE, ROVNOST PŘED ZÁKONEM A :
Autor: J. Chaloupka Datum: 26.11.2015 9:45

SEKULÁRNÍ STÁT. To křesťanské "pomoc bližnímu" je omezeno tím, kdo je náš bližní. A to rozhodně nejsou ani Asiaté (blízcí nebo vzdálení), ani Afričané. Dokonce ani všichni Američané a Evropané. Moji bližní jsou rodina, příbuzní, přátelé, známí, spolužáci, sousedi, možná pár Pražáků a Čechů obecně. A kdo jsou vaši bližní? Tuto otázku je potřeba položit všem, kteří "dobrovolně" pomáhají migrantům.

Diplomat - jak humanisté zničí Evropu!:
Autor: H. Lukešová Datum: 26.11.2015 0:39

Jiří Kobza, bývalý diplomat, který roky působil v islámských zemích

"Pro všechny humanistické, multikulturní, soucitné a pomáhající duše, co se mohou přetrhnout, aby se nějak zavděčily "uprchlíkům": Uvědomte si prosím, že podle Koránu, jste jenom jejich služebníci a cokoliv pro ně uděláte, cokoliv jim dáte, je z jejich strany považováno za pouhé splnění vaší povinnosti jako otroka svým pánům.Vaše soucitnost a milosrdenství je chápáno (a interpretováno) Koránem, jako výraz ponížení, podřízenosti a přiznání nadřazenosti muslimů ostatním lidem.Čím lépe a více jim sloužíte, tím více jich bude chtít přijet a užít si dobrovolných otroků a (zejména) otrokyň.Od malička je to takto učí. Po příchodu do Evropy se v jejich očích toto učení potvrzuje.Tak už toho propána vy pitomci nechte, dostanete nás všechny do maléru !"

:))))))):
Autor: J. Kanioková Datum: 26.11.2015 0:54

Re: Diplomat - jak humanisté zničí Evropu!:
Autor: K. Křivan Datum: 26.11.2015 7:36

Už neplatí "pro dobrotu na žebrotu"  ale "pro dobrotu do otroctví".

Re: Diplomat - jak humanisté zničí Evropu!:
Autor: P. Lenc Datum: 26.11.2015 9:00

Přesné, přesné, přesné.

Re: Diplomat - jak humanisté zničí Evropu!:
Autor: J. Novotný Datum: 26.11.2015 14:31

No, nemají to muslimové špatné, to se musí nechat.

Re: Diplomat - jak humanisté zničí Evropu!:
Autor: B. Rybák Datum: 26.11.2015 17:27

Přesně tak!