2.4.2023 | Svátek má Erika


Diskuse k článku

FRANCIE: Dějepisáři usekli hlavu

Muslimská mládež ve Francii zorganizovala veřejnou popravu profesora, který učil svobodu projevu. Pravice volá po zavření radikálních mešit.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Lukavsky 22.10.2020 12:38

"to by byl opravdu srandovní obrázek, haha!" dokonce v tom samém plátku to bylo a navíc tam byl, vedle Svaté Trojice i pšouk jako Duch svatý. Nu a nic! Křesťané se nezmohli na nic jiného nežli odplivnutí. To ten mírumilovný islám je jiné kafe! J.L. end

J. Krobot 22.10.2020 5:42

Prosim vás naučte se rozlišovat mezi popravou a vraždou. Je to opravdu hodně smutné když novinář v tom nevidí rozdíl. Dáváte tak vraždě punc legitimity.

J. Sedlář 22.10.2020 2:27

Halooo, hledá se Mařák. Where is Mařák ?? Neviděl někdo Mařáka. Nebyl to nakonec ten setnutej? Vod tý chvíle není k nalezení.

R. Langer 22.10.2020 5:31

Také jsem si všiml...8-o

R. Langer 22.10.2020 5:33

... že chybí pan Mařák, aby nám vysvětlil, že se pořád nic neděje. Možná už někoho potkal v neexistující no-go zóně...

M. Mařák 22.10.2020 6:46

Již mnoho let namítám stejnou věc. evropská žena nechce děti, evropská civilizace vymírá, jiná ji zvolna nahrazuje. Je to zcela logické.

Kolik Vy máte dětí? Já jen dvě, to nestačí.

Další věc je skutečnost, že jediná relevantní konzervativní síla v Evropě je islám. To je prostě realita, viz třeba poslední papežovy nápady o registrovaném partnerství homosexuálů a podobně.

P. Jaroš 22.10.2020 7:43

A to mají nemuslimové muslimy přečíslit a porazit, nebo vychovat dostatek ovcí k podříznutí?

J. Sedlář 22.10.2020 13:22

Není třeba přečíslovat potomstvem, aby nedošlo k "nahrazení". Jsou i jiné cesty - viz historie.

M. Mařák 22.10.2020 6:40

Asi máte nějaké halucinace, či jste permanentně pod vlivem alkoholu, nebo něčeho jiného. Jsem tady na NP každý den. Naposledy včera večer.

Ufff.

J. Sedlář 22.10.2020 13:30

Vy, který fšechno víte nejlíp, obzvlášť čím trpí Vaši nazoroví oponenti, jste nám chyběl tady: https://neviditelnypes.lidovky.cz/zahranici/francie-republika-zasazena-do-srdce.A201018_205306_p_zahranici_wag

Čekalo nás tam na Vás víc, abychom byli poučeni a Vy jste ten fujtajxkl ošklivý hoáks moh vyvrátit, a ono NIC. Chudák Haraším zůstal sám, bez Vás.

Ufff. Ještě , že jste se přidal alespoň zde.

J. Sinnreich 22.10.2020 2:07

Vysledkem bude nikoli zavirani mesit a deportace radikalnich islamistu, ale to, ze si ucitele dejepisu ve Francii priste daji zatracene pozor pri vykladu o svobode projevu. Je to ciste jenom otazka procent populace, ktera vyznava islam. A Francie je jiz za timto meznikem.

R. Langer 22.10.2020 5:34

Přesně tak. Žádná změna se očekávat nedá...

R. Langer 22.10.2020 5:35

Krucinál, neřadí se to pod příspěvky!

K. Nový 22.10.2020 1:07

Oni se semknou a nasvítí nějakou památku.

Macro nemá na víc než tohle (+ hezké řeči a oblek).

H. Lukešová 22.10.2020 0:27

Když je možné, aby polehčujícím motivem k vraždě bylo požití drog, jako např. případ vraždy francouzské Židovky Sarah Halimi (66), kterou usmrtil respektive krutě umlátil, zlámal kosti a čelist, pak vyhodil z okna původem malijský muslim Kobili Traoré, který nebude za tuto antisemitskou vraždu jakkoliv potrestán, tak je již naprosto normální dekapitovat učitele dějepisu.

Na neomarxistickém Západě nic neobvyklého. Vrahem je muslim, takže v pohodě, jakákoliv kritika kteréhokoliv muslima je považován za projev islamofobie..., zatímco vraždění Židů a vypalování židovských objektů je vykládán jako "nesouhlas s izraelskou okupací".

Francouzský učitel dějepisu si holt dovolil moc, byl pro prosazování svobody projevu a ta se ovšem nevztahuje k islámu. Neslyšela ani jsem nečetla o tom, že by kvůli antisemitským urážkám Židé někoho usmrtili, nečetla jsem o tom, že by křesťané kvůli urážkám Ježíše Krista šli někomu uřezat hlavu.

P. Novak 22.10.2020 7:48

https://www.reformy.cz/na-francouzskych-urednich-budovach-se-po-steti-ve-vzdoru-k-islamistum-promitaji-obri-karikatury-mohammeda/

Puste si video v tom clanku. Nevim proc tam pousteji i karikatury zidu.

H. Lukešová 22.10.2020 8:40

To víte, to aby vše bylo "vyrovnané", nedá se kritizovat samotný islám...kritizujete-li islám, musíte povinně rituálně plivnout po Židech nebo křesťanech...

M. Sedláček 22.10.2020 15:57

Jj, deset minut židi a deset minut hitler. To je vyvážené ;-D;-D

H. Lukešová 22.10.2020 16:21

Židy si berou za svůj cíl kdekdo. Od bílých neonacistů, po muslimy a černé supermachisty...V New Yorku na Charedi Židy neútočí bílí neonacisté, ale černoši , zatímco Židé bojovali za občanská práva černochů, tak když by měli černoši oplatit solidaritu s týranými Židy, tak se přidávají k ostatním antisemitům, mnohdy se dopuštějí vražd, např. útok na židovské společenství v Monsey v NY minulý rok, kde černoch s mačetou zavraždil rabína během židovského náboženského obřadu.

Příkladem nám budiž Luis Farrakhan, černý muslim, zakladatel Černého národa islámu, mluvil obdivně o Hitlerovi coby o "velkém muži", o Židech se vyjadřoval jako o "satanských" či o "termitech"...mnoho černochů těmto hlasům naslouchá a podle celonárodních průzkumů je mezi černochy mnohem větší množství antisemitů než-li mezi zatím většinovou bílou populací. A co hůře? Farrakhanovým nenávistným proslovům naslouchají i běloši, přitom Farrakhan o běloších mluvil jako o "deformovaných lidech", protože bílá kůže je "rakovinná".

Bílí neomarxisté ztratili veškerou sebeúctu, holt kultura ničení. Ještě více mě zděsilo, když naši fotbalisté poklekli před rasistickým hnutím BLM, hnutím veskrze protibělošským, antisemitským, protikřesťanským. No černý nacismus. Psát o černošském antisemitismu by bylo na celý článek o minimálně 5 stránkách textového editoru. Dokonce i do Babišových novin Mladé fronty Dnes pronikl kdysi jeden článek o černošském antisemitismu, přistál mi v emailu jeden odkaz.