19.5.2022 | Svátek má Ivo


Diskuse k článku

FEJETON: Vlajka

Pozvali mě do Krakova na konferenci k třicátému výročí založení východní sekce Bojující Solidarity. Bojující Solidarita byla velice zajímavá instituce: vznikla poté, co generál Wojciech Jaruzelski nastolil 13. prosince 1981 výjimečný stav.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Alda 28.5.2018 12:52

Musíte do Brna.

Tam si státní vlajky vytahují hérečky z vulvy.

F. Navrátil 28.5.2018 12:27

Tak trochu schíza

Jak se asi cítí internacionální anarchista, který nenávidí české vlastence, mezi vlasteneckými Poláky?

S. Rehulka 28.5.2018 9:53

Paní Petruško....

....poctivě řečeno, není to vždycky, kdy s Vámi souhlasím, přeci jen máme rozdílné kořeny, ale někdy se mi Vaše psaní líbí. Musím Vás potěšit tím, že ačkoliv žiji (skoro půl století) v Austrálii, když jsem byl před Anzac Day kupovat AUSTRALSKOU vlajku v Sydney, byl jsem ve čtyřech obchodech s Vexilologickým zbožím, všude měli australské vlajky s přišívkou Made in China ! Předně, já nenávidím všechno čínské zboží z Peoples Republic of China (PRC), takže jsem přesvědčený, že Česká vlajka Made in Taiwan snad přece jen bude kvalitnější, i když kamarád mi namítal : Čínani jako Čínani, všechno jeden šmejd, ale je jich nezdravě moc !

J. Frček 28.5.2018 1:17

Jojo Petruško, tady nejste v americe, kde před každým domem vlaje na stožáru státní vlajka... Vlastence tady dokonce kriminalizujeme. Jdeme s dobou a Junkrovou genderově zmatenou EU socialismu vstříc :-) ( pssst, za pár let jí už nekoupíte ani v armyshopu )