26.1.2022 | Svátek má Zora


Diskuse k článku

FEJETON: Moskva

Kdovíproč mi přišlo do hlavy, že se mi v Moskvě dostane nějakého osvícení, popudu nebo nápovědy, ale nic takového. Tak už to chodívá: člověk si vymyslí nějakou pitomost a pak je zklamán, když není po jeho. A jak už to rádi zkoušíme na někoho svést, říkala jsem si: Proč jsem sem vlastně jezdila, když žádná rada shůry nepřišla?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Dvořák 8.4.2013 11:25

Kam se poděl Serjoža ?

První várka ruských vojsk byla vyměněná dost brzo !V Praze 10 byli ubytováni ve zrušeném hotýlku kousek od vinárny U Pantáty.Tam jsem se zakecal se Serjožou,že by viděl kontrarevoluci nemohl potvrdit ani vyvrátit nevěděl pořádně co to je.Hlídal jejich auto před vchodem,tak ho důstojník vystřídal aby mohl poslouchat o čem debatujeme.Konec byl když jsem mu dal adresu,hned vedle do Voroněžské a on svatosvatě slíbil že po návratu domů napíše i kdyby to mělo být třeba polib mi šos !Myslíte že napsal ?Jich mnogo,buď skončil v gulagu ale nejspíš se zařadil mezi ty padlé v boji s kontrarevolucí.Ruské duši těžko porozumět !

M. Stuchlik 8.4.2013 23:48

Re: Kam se poděl Serjoža ?

Ale ne, naopak, ruské načálstvo je celkem dobře předvídatelné. Vždy udělají tu největší, nejzákeřnější a nejbrutálnější prasárnu.