23.10.2020 | Svátek má Teodor, Theodor


FEJETON: Globální oteplování - konec světa...

4.1.2011

Tak jsme vykročili do dalšího roku globální existence, vyslechli tradičně presidentův projev a mnozí si oddechli, že už je to vše za námi, a povzdechli nad tím, co je před námi.

Odvážím se tvrdit, že většina z vás netuší, že žijeme poslední dny a hodiny, tak abyste věděli, co vás čeká, vězte, že 21. května (hodinu nevím) je ohlášen již dávno očekávaný "Den soudný". Konečně přijde náš Spasitel (už před skoro 2000 lety to slíbil!) a vyzvedne věřící do výšin nebes, aby je ochránil před totální zkázou, která se bude konat 21. října 2011, v 8 hodin ráno. To vyvrcholí, už dnes pociťované, globální oteplování extrémními teplotami nejmenovaných hodnot, patrně ale v řádu teplot našeho slunce. Všechno bude totálně spáleno a země, kterou Všemohoucí (Spasitelův tatínek) pracně budoval po 6000 let, přestane existovat. Ano, vím, někteří hloupí vám budou tvrdit, že to bylo 6 dní! Ale to jsou lidé, kteří Svaté písmo nečetli s dostatečnou důkladností. Jinak by se dočetli od sv. Petra (Petr 3:6-8), že jeden den biblický je tisíc let našich, tedy těch, které jsme si zvykli užívat. Nevím, jakou měl pracovní dobu, tehdy před 13.023 roky (to je všechno přesně spočítáno!), kdy po 6000 letech usilovné práce vyčerpaný počal 1000 let odpočívat a všechnu starost nad osudem svého (ne příliš podařeného) díla předal svému synkovi. Nezoufejte však, ještě máte čas se přihlásit o odpuštění všech hříchů, které jste zde natropili. Ti z vás, kteří jste si těch hříchů vědomi, jistě víte, kde se hlásit. Nebo si to "vygooglujte"! Máte čas, jak jsem napsal výše, do 21. května, radši dříve, přesný čas není uveden.

noah knew 1

Tak ještě k tomu oteplování, teď trochu vážněji: Je ku podivu, kolik odborníků na toto téma žije kolem nás. Já se přiznám bez jediného miligramu studu, že jím nejsem, ale také se přiznám, že inklinuji věřit raději údajům vědeckých institucí a jejich pracovníků, než těm, kteří se jim posmívají, když teplota klesne pod bod mrazu nebo napadne metr sněhu. Prostě, když tomu nerozumím, ať jsem třeba i presidentem republiky, tak se do toho nepletu. Takže opravdu často kroutím hlavou nad tím, co zde občas čtu i od lidí, kterých by si mohl člověk jinak vážit.

Nebo žasnu, když se dočtu, že někdo ještě dnes může věřit těm všelijakým, nesmyslným, zkazkám, které jsou odborně nazývány konspirační teorie. Mnohdy je to až úsměvné! Kolikrát už se, například, řešil atentát na JFK?! Existuje nejméně 14 různých verzí, možno si vybrat podle víry: Sověti, Kubánci z Castrova ostrova nebo z Miami, Mossad - Židi, ti přece mají ve všem špinavém prsty! Přece je to jasné, Ruby - Rubinstein, odstřelil Oswalda, aby všechno skryl, když věděl, že má rakovinu. Věděli jste, že jako důstojník US Army v okupovaném Rakousku kšeftoval (ano, Židi kšeftují, jiní obchodují) se Sověty - prodával jim lokomotivy a za peníze, které tam vykšeftoval, koupil v Dallasu bar i s holkama? -To jsem si nevymyslel já, ale můj už zesnulý kamarád a také někdejší dopisovatel do NP. Bylo to otištěno svého času v Polygonu. Dal jsem si práci a zjistil jsem, že Ruby nikdy nebyl mimo území USA, nikdy nebyl v armádě, měl "modrou knížku"! - dále mafie, president Johnson, možná Oswald, ale ne sám, ten měl popravčí četu rozestavěnou ve skrytém okolí atd, ale nejnovější, pochybuji, že poslední, Toyota! (Na to se prý přišlo vloni při vyšetřování vady akcelerátoru jejich hybridu PRIUS!)

Nebo chudáci američtí presidenti ! Co všechno se na ně člověk nedoví, když se na ně nemůže nějakou slušnou rozumovou cestou. Zmíněný již JFK se svým bratrem Robertem nechali zavraždit svou milenku Marylin Monroe. Lituji vás, jestli jste o tom nevěděli! Clinton? Tak ano, měl ten průšvih s Monikou, ale víte, že má na svědomí 52 různých vražd svých politických odpůrců? Ale to je přece známo, dokonce jsem to četl kdysi na www.cibulka a něco. Bush W. junior měl nějaký škraloup, když byl na vojně, a byl alkoholik (detaily nevím, nějak jsem se o to nezajímal). Nebo nebohý Obama? Stihnul tajně (samozřejmě, že tajně) podplatit komisaře, kteří mu udělili Nobelovu cenu, a nejen to, on je vlastně nelegální president, protože se narodil bůhví kde!

Také se povídá, že i muslimský terorismus je vlastně komplot židovské konspirace (jedna verze z několika). Ten útok na "Dvojčata" v New Yorku, to umně zorganizoval všemocný Mossad! Však jste to jistě četli. Hodně létám a vždy mám vztek, když procházím letištní kontrolou. Vždycky "zazvoním" (mám kovové kyčle) a jsem důkladně prohlédnut. Ano, mám zlost, ale na koho? Na pracovníky TSA (Transportation Security Agency)? Tak to byste se spletli! Patřím k těm 85% cestujících, kteří se s porozuměním podrobují a podle statistik v tom vidí smutnou nutnost, rozhodně ne BUZERACI, jak to zde nazval člověk, kterého si jinak vážím.

Bože můj, kolik bych těch konspiračních teorií mohl popsat? (Princezna Diana?) Ale nechám toho, abyste se nezatížili dalším hříchem a stihli se přihlásit na patřičném místě o očistu, než dostaneme předvolání k poslednímu soudu! Tak se tam někde ve frontě uvidíme, nezapomeňte - 21. května 2011!!! (Má vůbec cenu se patlat s nějakými reformami a zatěžovat se dalšími hříchy?)

Tak do té doby vám všem přeji šťastný Nový rok!!! (Tedy určitě aspoň tu jeho první necelou polovinu.)

noah knew 2

Teď zrovna v Portlandu, Oregon (zde v USA je 11 Portlandů!)Hledáte zdravou svačinku? Sáhněte po kapsičce od Sunaru, která je komplet BIO včetně obalu
Hledáte zdravou svačinku? Sáhněte po kapsičce od Sunaru, která je komplet BIO včetně obalu

Když se řekne Sunar, co se vám jako první vybaví? Chutné sušené mléko? Není se čemu divit. Sunar a jeho kojenecká výživa tu je pro naše miminka už...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.