22.10.2019 | Svátek má SabinaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


EVROPA: Zpátky do středověkuŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 59, poslední: 12.1.2016 23:44, přehled diskusí

Kde muslim, tam bordel.:
Autor: S. Cinkl Datum: 12.1.2016 23:44

Islám je svinstvo a muslimové povětšinou dobytek. Ovšem nutno dodat, že nejodpornější hajzlové jsou Evropští politici, které domnívám se nemusím jmenovat.

Ve středověku se společnost začala kultivovat!:
Autor: J. Škodák Datum: 12.1.2016 21:13

Autorka článku je ve vleku takového výkladu dějin,kterým nás krmili kantoři silně ovlivnění marxistickou ideologií a v této tradici jak vidno vesele pokračuje dále! Asi také neví,že středověk není monolitický celek,ale dělí se na raný a vrcholný. Je to křesťanská úcta k panně Marií,která již na začátku křesťanství zásadně ovlivňuje postavení ženy ve společnosti! V antice byla zboží,v judaismu nebylo její postavení rozhodně rovnoprávné. Úcta k ženám se rozvíjí v době rytířů a ve vrcholném středověku je to galantnost a dvoření se ženám. To,jaký je u nás v Evropě přístup k ženám,to by bez toho středověku nebylo! Krátce to vyjádřil jeden prof.teologie.Kristus vás ženy vykoupil z otroctví za velkou cenu,aby jste nebyly zboží,ale co jste udělaly? Opět se necháte prodávat a degradujete se tak na zboží. Jak nakládáte s tou rovnoprávností? To je ale na jinou diskuzí.

Vývoj:
Autor: J. Muller Datum: 11.1.2016 22:02

Moderní zbraně a zkušenosti poslední světové a studené války poučily většinu zemí, že řešení problémů se zbraní v ruce není dobrý způsob. Od té doby se množí politici, ale jejich řešení problémů je někdy také zničující. Nadměrný příliv lidí s kulturou středověku nás vrátí do doby pro kterou už nejsme disponování. Většina evropské populace s agresivními geny se v minulých válkách, díky moderním zbraním, navzájem zlikvidovala.

Muslimská populace by tento selektivní proces měla prodělávat na svém území. Evropané si ho již užili více než dost.

Nějak to obejdeme.:
Autor: L. Severa Datum: 11.1.2016 17:56

Z článku: "nesmí se uvést jeho rasa". Tak je označujeme jako "nepřízpůsobitelní občané" a víme o koho jde.

Re: Nějak to obejdeme.:
Autor: V. Kain Datum: 11.1.2016 18:12

Jeden evropský komisař prohlásil,že je jako komisi nějaká migrace vůbec nezajímá.Tak tady je to zlo,které nikdy nemělo vzniknout.Díky Barrosům,Junckerům,Schulzům a dalším výtečníkům jsme tam kde jsme.

No, v Německu jsou zatím na půl cesty, když říkají::
Autor: J. Urban Datum: 11.1.2016 14:01

můžete si za to samy, nechoďte do určitých zón, oblékejte se tak a tak. Až to dořeknou, musí z toho vyjít: německý stát nefunguje, skončil, vaše obrana a ochrana je proto jen a jen ve vašich vlastních rukách.

Je velmi povzbuzující ...:
Autor: P. Klouda Datum: 11.1.2016 13:43

... seznámit se s názorem rozumné ženy, realisticky hodnotící věci. Děkuji, ač jsem muž, za ženy, mezi kterými se patrně jak v Německu, tak u nás najdou pošetilí Smolíčkové...

Jen dva postřehy.:
Autor: J. Lepka Datum: 11.1.2016 11:35

1) Pojem multikulturalismu je patrně původně vytvořen pro oblast kulinářskou. A tam je také možné jej přijímat bez výhrad. Ovšem pouze jenom tam.

2) Jako bývalý střelecký instruktor chápu termín "na délku paže" asi jinak, než myslí sluníčka, takřka všechny pistolové disciplíny se střílí z natažené paže.

Re: Jen dva postřehy.:
Autor: Ś. Svobodová Datum: 11.1.2016 12:16

:-)))

Re: Jen dva postřehy.:
Autor: P. Klouda Datum: 11.1.2016 13:43

Že bych si pořídil luk a šípy? Tam by to mohlo být s délkou paže docela zajímavé... 8)

Re: Jen dva postřehy.:
Autor: M. Krátký Datum: 11.1.2016 15:53

na ty natažené paže si přečtěte dnešní komentář Václava Klause mladšího - je to špica, Němci to mají v krvi mít ruce vztyčené !!!

Re: Jen dva postřehy.:
Autor: P. Klouda Datum: 11.1.2016 15:56

Kde je ten komentář? Já jsem dnes nějak pozadu ~ víc jak tři hodiny u zubaře plus cesta k němu a zpět...

Čím jsou politici "motivováni" ke zradě svého národa?:
Autor: J. Pražák Datum: 11.1.2016 11:21

Jejich nynější krátkodobý prospěch i pro ně přinese "vybydlenou Evropu", obdobnou zemím odkud muslimové utíkají a přinášejí si s sebouislám, který tu zkázu způsobil. Kde budou žít potomci dnešních politiků? V Argentině asi bude hodně plno....

Re: Čím jsou politici "motivováni" ke zradě svého národa?:
Autor: P. Moravčík Datum: 11.1.2016 13:04

V Buenos Aires je najväčšia mešita v Južnej Amerike :-(. Bolo by dobré im to pripomenúť.

A nejde jen:
Autor: M. Malovec Datum: 11.1.2016 10:42

o Blízký východ. Naše média při zprávě o zločinu nevysloví slovo Róm, natož Cikán. Pouze ze záběrů je možno zahlédnout opálenou tvář. Pochopí někdo, že je to medvědí služba slušným Rómům resp. Cikánům?

Re: A nejde jen:
Autor: Z. Rychlý Datum: 11.1.2016 11:03

Když ono pravidlo "Kopl hov*o pod stůl a je uklizeno" je tak jednoduché a po čtyři roky docela funkční ! Nakonec z toho zametání obviníme opozici - a máme zase na čtyři roky klid na "práci".

Podporuji autorku:
Autor: J. Šafránková Datum: 11.1.2016 10:14

Cituji autorku: "Říkáte nám, že si ženy za svá znásilnění mohou samy jen proto, že nenosí burku a nesedí zavřené doma". Nemohu si pomoci, hodně vystupuji proti možné islamizaci společnosti i proto, že jsem prožila totalitní režim a docela si dovedu představit, že při vítězství islámu v Evropě a potažmo i u nás, ať už z prospěchářství, udržení funkce, z nedostatku empatie, prosté antipatie nebo dokonce psychopatie (procento psychopatů v populaci není zase tak malé) většinová společnost sklopí uši a přijme rétoriku islámu, že žena je z úradku Alláha a po vzoru Proroka majetek muže a je neschopná, méněcenná, bezduchá a stvořená hlavně k mužovu sexuálnímu potěšení a plození dětí. Řekněme si přímo, že mezi méně inteligentní mužskou mládeží je slyšet zavedená rčení o dlouhých vlasech a krátkém rozumu hodně často a asi nejen mezi ní. No a kolik mužů i žen mezi inteligencí v současné době cítí potřebu reflektovat postavení žen v islámu? Např. u takového pana Halíka i jiných křesťanů, vědců z vědecké petice, paní Šiklové, našich vládních představitelů atd. se nemohu zbavit dojmu, že ženy jsou jim úplně šumák nebo při neustálém označování rebelujících jako nevzdělaných, fašizujících, xenofobních, jsou již, s případnou budoucí dehonestací žen smířeni. Tím, že s oblibou odkazují na převahu svého vzdělání, určitá prekérnost ženské otázky v islámu, jim přece nemohla uniknout. Jen když bude zachráněna EU a svoboda.Před Vánoci vyšla poučná kniha francouzského spisovatele M. Houellebecqa Podvolení - je to naprosto tristní čtení. Já ale s trochou optimismu doufám, když přirozený zákon stanoví, že lidé přicházejí na svět ze vzájemné přitažlivosti muže a ženy, křesťanství a doufám i dnešní sekularizovaná společnost dodává, že se tak děje ze vzájemné lásky muže a ženy. Láska druhého neponižuje, ani mu neškodí.

Ve skutečnosti je Sůra číslo 4, "o ženách" legálním:
Autor: P. Vaňura Datum: 11.1.2016 10:52

důvodem islám ZAKÁZAT. Neb začíná větou "muži jsou nadřazeni ženám, protože Bůh dal jedněm přednost před druhými a tomu odpovídá celý její obsah."

Ovšem, ženy v Evropě si za to mohou z části samy, protože nechtějí mít děti a když tak jenom jedno.

Re: Ve skutečnosti je Sůra číslo 4, "o ženách" legálním:
Autor: Ś. Svobodová Datum: 11.1.2016 12:23

Geniální myšlenka: Ženy si za to mohou samy, protože nechtějí děti a když tak jen jedno. jeden by řekl, že na zplození dětí musí být muž i žena. A stejně tak oba rozhodují, kolik dětí chtějí. Víte proč se tolik ženských samoživitelek? Protože jejich oplodnitel nechtěl ani to jedno dítě. Tak se zamyslete.

Re: Ve skutečnosti je Sůra číslo 4, "o ženách" legálním:
Autor: J. Schwarz Datum: 11.1.2016 17:03

A co když je to tak, že se žena s "oplodnitelem" klidně rozejde kvůli jakékoli pitomosti protože za "oplodnitele" úslužně zaskočí stát? Ženské stačí to jedno dítě, tím si zajistí že "o nic nepřišla" , protože zůstat bezdětná nikdy by nevěděla jestli se nepřipravila o "super zážitek",

Souhlasím s tím, že vina za nízkou porodnost padá i na:
Autor: P. Vaňura Datum: 11.1.2016 17:29

hlavu mužů.

Ale moje matka byla s námi doma až do bratrových 6 let, celkem let 10. Říkala, že jejím snem je podívat se k moři, to se jí splnilo až když jí bylo přes 50. Auto si naši koupili až o rok později. Kolik dnešních mladých by bylo ochotno se takto "omezovat?"

Re: Ve skutečnosti je Sůra číslo 4, "o ženách" legálním:
Autor: R. Langer Datum: 11.1.2016 16:00

Lidí je jako sr*ek! A jejich kvalita podle toho vypadá. :-P

Nemohu souhlasit. Jestliže dnes máme o dvě generace:
Autor: J. Chaloupka Datum: 11.1.2016 17:24

lidí více, tak příroda normálně snižuje porodnost. U křečků přemnožení řeší přemnožením predátorů. Tím nastane rovnováha v přírodě. Proč dnes téměř lákáme vlky do našich lesů? Aby přemnožená zvěř nesežrala nové stromky.

Děkujme přírodě, že zvolila zatím nízkou natalitu. Mám pocit, že se sem ženou predátoři.

Re: Nemohu souhlasit. Jestliže dnes máme o dvě generace:
Autor: B. Rybák Datum: 11.1.2016 19:00

V EU nejméně jedna generace chybí! Vlky, místo myslivců lákají našich lesů na udržení stavu divoké zvěře pouze hlupáci! Naši nízkou natalitu nezvolila příroda, ale mizerně (dluh získaného života ignorující) nastavený důchodový systém!

soucitim:
Autor: T. Kočí Datum: 11.1.2016 10:11

s zenami obtezovanymi imigranty.Brzy potece krev.na vine bude angela a vitaci.citujete Klause spravne,vetsinou ma pravdu.Jenomze muze za kuponovku,amnestii,malo vody atd.jak pripomel nejoblibenejsi politik agent bures

Jen k té kupónovce, už několikrát jsem tady četl, že:
Autor: P. Vaňura Datum: 11.1.2016 10:49

"Na kupónové privatizaci mohl prodělat jenom blbec." Já jsem na ní rozhodně neprodělal.

To jak pan Fiala ukazoval v OVM křivku růstu dotací pro Agrofert je součástí megatunelu, který se jmenuje "podpora OZE," tedy zákon 180/2005Sb, který nás stojí ročně tolik, jako CELÁ ARMÁDA.

Připomínám dřívější text, "neměli bychom sledovat, kde nám kape krev, ale hlavně, kde máme otevřené žíly." Samozřejmě, zákon 180/2005Sb je jednak tunel a jednak snaha zalíbit se idiotům z vedení EU.

Re: Jen k té kupónovce, už několikrát jsem tady četl, že:
Autor: B. Rybák Datum: 11.1.2016 18:47

Přesně tak!

Já si pořád myslím,:
Autor: Z. Lapil Datum: 11.1.2016 9:57

že základní problém je v dodržování zákonů. Dnes dodám: smysluplném. Tedy - ne že bych si měl vybírat, které zákony dodržovat budu a které ne, případné rušení nesmyslů je věcí mezi občanem a parlamentem, ale:

Kdosi útočil snad na policisty; ono je těch informací tolik a všechny podobné, že přesně nevím. Ten člověk žádal o azyl. Nechci zevšeobecňovat - není důvodu si myslet, že mezi dvěma třemi milióny lidí nebude žádný kriminálník. Problém mám ale s tím, že ten člověk měl čtyři žádosti o azyl na čtyři pasy čtyř různých států.

To fakt při registraci příchozích nefunguje ani tak základní věc, jako jednoznačná objektivní identifikace osob? Doklady MOHL ztratit každý, ale sejmout otisky prstů a dát je do databáze přece nemůže být takový problém? Ani nemusí být kontrola on-line, pro začátek by mi stačil týdně(?) aktualizovaný seznam vícenásobných identit s fotkami, a už se mají policajti a zřízenci v ubytovnách o kousek víc čeho chytit.

Se zveřejňováním těch fotek bych si nezahrával, oni ti snědší pro nás vypadají všichni dost stejně.

Takže co? Jak na to?:
Autor: Z. Švrček Datum: 11.1.2016 9:56

1. Nejdříve vzít do ruky pero a podepsat nesouhlasnou petici (já tohle již mám za sebou a klidně to zopakuji).

2. Vzít do ruky totéž pero, či použít klávesnici a napsat svůj nesouhlas svým a možná nejen svým poslancům (to už mám také za sebou).

3. Zvednout zadek od TV či počítače a jít svůj názor veřejně větrat na demonstraci proti vládě i EU, které se takto zrádcovsky a destruktivně chovají (tohle mne čeká v dohledné době a jsem připraven to udělat)

4. Jít k volbám a NEVOLIT ty, kteří nám lžou až se jim od držky práší a tak nebrání svoji zemi a zrazují své vlastní občany. (Na to se již skutečně těším, jen aby na to ještě byl dostatek času).

5. Vzít do ruky zbraň a jít bránit sebe, stejně postižené a ohrožené spoluobčany a svoji zemi, pokud politická reprezentace nebude schopna své povinnosti slplnit (na to se neteším, ale čeká nás to všechny).

Re: Takže co? Jak na to?:
Autor: T. Kočí Datum: 11.1.2016 10:14

Za pate,to je spravňe á buude to brzy.