Středa 24. července 2024, svátek má Kristýna
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

EVROPA: Z výšin k racionálnosti

Posledních dvacet let dominovala politice EU dvě témata: výstavba evropského superstátu a záchrana světa před ekologickou katastrofou.Tyto vznešené úkoly upoutaly evropské politiky natolik, že prozaické problémy konkurenceschopnosti a hospodaření vůbec vnímali jako druhořadé. Kritici eurocentrismu nebo boje proti skleníkovým plynům byli zatracováni jako kacíři. Současná dluhová krize pak ještě dále odvedla pozornost od dlouhodobých fundamentálních problémů.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

S. Ševeček

2. 11. 2011 9:20
"Posílení rezervního fondu je nezbytné"

Ano, tak to je vždycky v případě Projekt Letadlo.

(v systému Vždyť přece létat je snadné jsou peníze vždycky vykradeny už na počátku, ale tvrdí se že peníze teprve budou)

0 0
možnosti
VK

V. Kain

2. 11. 2011 12:20
Re: "Posílení rezervního fondu je nezbytné"

Brusel nic nevyprodukuje a více méně je to škodná.Když jsem si přečetl,že evropský prezident člen Bilderberku má plat mezi 600 až 700 tisíci Kč měsíčně,tak si myslím,že je už čas tato nenažraná prasata začít porážet.Kolik nás musí stát kompletní bruselské divadlo?Co všechno by za ty peníze mohlo být a mohlo by být k užitku všem? Čím jsou ta hladová prasata vyjímečná,že si udělují sami takové platy? Ničím.Spoléhají se na lidskou blbost.Cožpak to občané západních zemí nevidí,že jim ty bruselské kreatury snižují životní úroveň?U nás bych v žádném případě nevolil socialisty,protože je dokázáno,že pod tímto praporem nikde pšenka nekvetla a nepokvete.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz