Diskuse
EVROPA: Z virového bojiště
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
M36a76r73t93i38n 98K74r71č65m87á77ř
Díky vám Mariáne za další dávku informací a notnou dávku zdravého rozumu. Chvilkami jsem dnes sledoval fotbal ve Skotsku, plné tribuny, když budu parafrázovat jeden vtip,tak řeknu;tak ty to maj hodně u prd.le. Slovenský premiér asi pošle na spoluobčany armádu, neboť chlapci z Blavy se domnívali,že děti zůstaly doma aby si prodloužily prázdniny,tak vyrazili na lyže a do akvaparků,asi nemaj televizi a nečtou noviny. A právě proto vám za všechny informace patří velký dík.
V64í84t61ě80z25s82l16a83v 38C90í41r35k54v41a
Tak lyžování bych trochu chápal, ty bazény, to můžou jen debilové. U nás naštěstí už zavřeé. Jinak větší problém jak včera ukazovali mládež v shopping centrech a tamních veřejných bufetech, to druhé naštěstí zavřené.
Lidé totiž nedovedou pochopit správnost přístupu nepanikařit, ale chovat se jako by panika byla. V tomto případě pak platí že mělo být trochu víc té paniky. Jen mohli sdělit, že davové nakupování se kumulací lidí není dobrý nápad.
A naopak měli už po ukončení infekce SARS
Vyzvat občany k postupnému vytvoření zásob, pokračovat v sponzorování výzkumu léků na tyto nemoci (to se stalo ale mohlo se přidat), ale hlavně vytvoření alespoň několikaměsíčních zásob respirátorů, masek, desinfekcí, ale i zásob potravin. A doufám, že už se staví infekční oddělení mimo veliké nemocnice. Dat dohromady infekční pacienty s ostatními nemocemi, to snad nemůže schválit ani člověk se středním zdravotním vzděláním. To by snad pochopil i člověk se základkou.
J37a17r91o27s84l19a76v89a 50K69a51n44i48o26k48o66v69á
Přidávám se k Vaším díkům Mariánovi, je to perfektní článek. Jsou to potřebné a výborné informace..
Vyhledávání
TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA
Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.
ondrejneff@gmail.comRubriku Zvířetník vede Lika.
zviretnik.lika@gmail.comHYENA
Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.
https://www.hyena.cz