25.10.2020 | Svátek má Beáta


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
kopretina 5.4.2007 13:31

Re: Andy X,plácáš nesmysly

EU se podřizuje radikálním muslimům. Vždyť soudruzi z EU přišli s tím, že se nesmí užívat termín "islámský terorismus". Tak kde to jsme? Evropa ustupuje Arabům a muslimům. S tím však nic nenaděláme.

Kubeš 5.4.2007 11:13

Dík Vaňkovi

za článek, který jak si myslím, dává reálný stav současné situace. Na množství příspěvků trhlých bolševiků a jim podobných nehleďte.

Harpyje 5.4.2007 11:07

Lid je manipulovatelná,

ovladatelná masa tupců. To platí zrovna tak pro Němce, jako pro Čechy. Za 70% Němců, kteří považují USA za hrozbu pro světový mír, lze vděčit v prvé řadě bývalému kancléři Schröderovi. Tomuto nadanému  populistovi, který se i dnes nenechá ničím odvrátit od svého přesvědčení, že jeho kamarád Putin je čistý demokrat, se podařilo využít nálady obyvatelstva, ktera je v Německu  na základě historických zkušeností  tradičně proti účasti Německa na ozbrojených konfliktech a přihrát černého Petra USA.

Rys 5.4.2007 12:50

Re: Lid je manipulovatelná,

Neni potreba USA neco prihravat. Proti valce v Iraku uz je dnes vetsina obyvatel USA a protoze jde v Afghanistanu vsechno od deseti k peti je jenom otazka casu nez to take tak dopadne.

A to jak se Evropane divaji na USA a Israel je znamo z uverejnenych statistik. Zvlaste fasisticka vlada Israele je videna jako nebezpeci cislo 1 na svete.

Harpyje 5.4.2007 13:05

Re: Re: Lid je manipulovatelná,

Článek je o názoru Němců na USA a ne o názoru obyvatel USA na Afghanistán nebo Evropanů na Israel. "Den V-Day in Europa werden einige Deutsche den Amerikanern nie verzeihen; denn der Nationalsozialismus war ja bloß ein Betriebsunfall, der Ami aber an sich ist böse. Sieht man ja bei Präsident Bush, der, daran glauben auch manche unserer Leser täglich felsenfest, "schlimmer ist als Hitler". Da schlagen wir zwei Fliegen mit einer Klappe: Denn wenn Bush der neue Hitler ist, dann sind wir Deutschen Hitler endlich los..." ;-D

SPIEGEL ONLINE - 28. März 2007, 20:31

URL: http://www.spiegel.de/politik/debatte/0,1518,474554,00.html

kopretina 5.4.2007 13:34

Re: Re: Lid je manipulovatelná,

Vy jen kecáte. Izrael NEMÁ fašistickou vládu, ale demokratickou vládu. Zatímco palestinští Arabové mají u moci teroristickou bandu z Hamasu! To je veliký rozdíl. Bohužel většina peněž, kterou daňový poplatník dal palestinským Arabům, využilo palestinské vedení na terorismus. To, co si myslí soudruzi z EU není směrodatné. Horší je to, že EU není obrany schopná. Kdyby se naneštěstí něco stalo, tak se Evropa bez USA neubrání.

Ske/pti/cus Max/imus 5.4.2007 14:32

kopretino,

Izrael má jsaně fašistickou a rasistickou vládu. Palestinci si zcela demokraticky zvolili své představitele, takže mají demokratickou vládu byť ta je spojená i s národně osvobozeneckými hnutím, které Vy nazýváte teroristy. Ostatně i Izrael nejen při svém vzniku měl včele teroristy. Takže suma sumárum, ať si to tyto dva semitské národy vyřídí mezi sebou a netahají do toho celý svět.

kopretina 5.4.2007 17:50

Re: Skeptiku,

Izraelci si naprosto demokraticky zvolili svou vládu. A i Irgun, který Vy nazýváte teroristický, se dá definovat jako národně osvobozeneckou skupinu bojující za vlast. Když Britové bránili přistěhovalectví, i poté co viděli nacistický tábor Begren-Belzen, hromady vychrtlých mrtvol a živých přízraků čekající až na ně přijde řada. Tak mohli s počítat s odporem. Podle Vaší logiky, byli bojovníci ICL jen národně-osvobozenčtí bojovníci. Mají demokratickou vládu, nikoliv fašistickou. Nacistickou vládu mají palestinští Arabové, kteří si zvolili teroristy. Ale jinak souhlasím, EU by se neměla montovat do sporu mezi Izraelci a Araby.

strejda pedro 5.4.2007 15:09

Re: Re: Lid je manipulovatelná,

poslyste, byt vami, nebudu se opirat na neprilis jiste vysledky pruzkumu, navic interpretovane evropskymi sdelovacimi prostredky ... a to, ze new york times nebo los angeles times nebo washington post neco tvrdi, to take neznaci pravdu ... kdybyste znal americke deni jen o trochu lepe, nemohl jste napsat takovouhle blbost ...

Ske/pti/cus Max/imus 5.4.2007 14:05

Tomu populismu se říká demokracie a tomu, po čem toužíte Vy, oligarchie.

strejda pedro 5.4.2007 15:11

Re: Tomu populismu se říká demokracie a tomu, po čem toužíte Vy, oligarchie.

vite, co byste mel zmenit? svoji prezdivku. davate najevo, ze jste ohromnej vzdelanec. prozradim vam tajemstvi: skutecni vzdelanci tohle nedelaji.

Harpyje 5.4.2007 16:11

Re: Tomu populismu se říká demokracie a tomu, po čem toužíte Vy, oligarchie.

Septiku, zase jste jednou dokázal, že nejste schopen rozumět ani jednodušímu textu. Nechcete jít raději diskutovat jinam, na Vám odpovídajicí úrovni?

Zdeněk S. 5.4.2007 22:01

Upřesnění Re: Lid je manipulovatelná,

Pro Harpyje: Ty USA nejsou hrozbou pro světový mír, ale některé jeho ekonomické a vládní elity v současnosti již ano. USA jsou v současnosti jedinou globální mocností a někteří jeho prominentní kruhy se je snaží náležitě využít. Nejde ani tak o celosvětový mír, ale současná politika USA s jeho ekonomickými i vojenskými zájmy v oblasti Perského zálivu může způsobit následné velké problémy a zbytečné konflikty. 

Po tom co i v USA se stále větší procento občanu USA přiklání k názoru že s tím teroristickým atentátem Al-Kaidy tzv. 911 z roku 2001 to asi bylo minimálně trochu jinak než jim předkládá současná US administrativa… 

Jen malý dotaz, zjisti si jaký je poměr v obecné vzdělanosti mezi běžným US středoškolákem i vysokoškolákem a ve stejném ročníku u školáka z tebou kritizovaných Evropských států jako CZ a nebo toho Německa. 

A procento manipulovatelného občanstva je sociologicky skoro na stejné úrovni, ale řekl bych že díky špatné minulosti bude v Německu o dost nižší než v USA. A samostatné myšlení a pochybování o vládní propagandě… je součásti vyššího intelektu.

Harpyje 5.4.2007 22:21

Re: Upřesnění Re: Lid je manipulovatelná,

Tento článek je o německém veřejném mínění  a pouze k tomu se vyjadřuji, jak je zřejmé i z mé odpovědi Rysovi.

AndyX 5.4.2007 10:42

To jsou paradoxy, pane Vaněk

Jestli ono to současné německé "antiamerikánství" nevychází taky ze zjištění, že ne všechno, co nám židomilní vykladači dějin německé Třetí Říše, se zakládá na pravdě. 

Harpyje 5.4.2007 11:10

Re: To jsou paradoxy, pane Vaněk

Nechceš psát raději ty tvé "zasvěcené" komentáře do Zvědavce nebo podobných stok, znalče poměrů? ;-D;-D;-D

Ske/pti/cus Max/imus 5.4.2007 12:29

To Vy byste musela do JudeDaily :-)))

Harpyje 5.4.2007 12:44

Re: To Vy byste musela do JudeDaily :-)))

Co to má být? To chcete ukázat že umíte angicky a německy? ;-D;-D;-D

Ske/pti/cus Max/imus 5.4.2007 14:08

Re: Re: To Vy byste musela do JudeDaily :-)))

To by bylo pravé multikulturní periodikum pro židomilky Vašeho typu :-)))

Harpyje 5.4.2007 16:18

Re: Re: Re: To Vy byste musela do JudeDaily :-)))

Tento název jste vytvořil na základě Vašich znalostí němčiny které jste získal pozorováním ZDF v Plzni v padesátých letech? ;-D;-D;-D

Rys 5.4.2007 12:53

Re: To jsou paradoxy, pane Vaněk

Chybejici a pored klesajici sympatie k USA a Israeli jsou vysledkem politiky tech dvou zemi. Rozhodujici byla invase USA v Iraku a prepad Libanonu Israelem. V te dobe si hodne lidi uvedomilo kdo je v Israeli u vlady.

čtenář 5.4.2007 12:57

Re: Re: To jsou paradoxy, pane Vaněk

Pozor Ryse ! Přepad Izraele (kým, čím) Libanonem ! 12.7.2006

kopretina 5.4.2007 13:37

Re: Re: To jsou paradoxy, pane Vaněk

Pořád omíláte ultralevou propagandu. Izrael byl napaden libanonským Hizballahem. A teroristická banda je u moci u palestinských Arabů, kteří si zvolili teroristy z Hamasu, chtějící zničit Izrael. Izrael se pouze nechce nechat zlikvidovat. Jak jednoduché.

baci 5.4.2007 15:05

Re: Re: To jsou paradoxy, pane Vaněk

nick velmi odvážný, v českých dějinách už byl  J. Rys-Rozsévač

kopretina 5.4.2007 13:41

Re: To jsou paradoxy, pane Vaněk

Nic než muslimská propaganda!!

Rys 5.4.2007 8:54

Pres 70 procent Nemcu je proti ucasti

Bundeswehru v Afghanistanu protoze vidi ze se stalo neco co nechteli. Po odvetne akci proti zakladnam bin-Ladena se zaclo s dlouhodobou okupaci zeme a boj ktery je od zacatku prohrany tak jako v Iraku.

Charie 5.4.2007 9:03

Re: Pres 70 procent Nemcu je proti ucasti

„Dlouhodobá okupace“, při které se staví školy, nemocnice, státní správa, silnice, vodovody,....... 

Chápu, že jsou Němci proti tomu, protože v Německu na tyto věci citelně chybí peníze.

Ladislav 5.4.2007 9:55

Re: Re: Pres 70 procent Nemcu je proti ucasti

To ze tam tecou penize (ktere se povetsine rozkradou, nedelejte si iluze) neznamena ze domorodci nad okupaci jasaji.

Charie 5.4.2007 10:37

Re: Re: Re: Pres 70 procent Nemcu je proti ucasti

Takže alternativa je přenechat Afghanistán talibanu, ať zase veřejně popravují desetileté holky za to že se odvážily jít do školy. Předem je ovšem znásilní, protože korán zakazuje popravit pannu. Tak tomuhle chcete přenechat Afghanistán ?

Jirka 5.4.2007 13:20

Re: Re: Re: Pres 70 procent Nemcu je proti ucasti

Domorodcum je to ve vetsine celkem jedno, protoze ve vesnicich stejne vladnou ty stare klany, ktere tam vladly drive. Afghanci nic jineho bohuzel neznaji.