Středa 17. července 2024, svátek má Martina
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

EVROPA: Vlády, zastavte už Brusel!

Jak se říká, „už jdou tlustý do tenkejch“. Evropská komise se rozhodla, že její vizi „záchrany“ klimatu zaplatí celá EU svou konkurenceschopností. Bez toho, že by stejné kroky podnikaly i ostatní země světa, přitom nemá její snaha sebemenší smysl.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JN

EU se rozhodla udělat z EU skanzen. Socialismus byl neproduktivní a nesvobodný, ale takové programové drzosti na zchudnutí svého lidu si nikdy nedovolil. A byl svržen.

0 0
možnosti
Foto

P98a30v12e34l 19R81a62d44a

20. 7. 2021 7:05

Energetický skansen má Česko. Svoboda bez odpovědnosti je o svévoli.

Socialismus i kapitalismus jsou znesvářené výrazy egoistického pojetí rozvoje světa prostřednictvím drancování přírodních zdrojů.

0 0
možnosti
JL

"čím uhlí a plyn v dálkových dodávkách tepla a teplé vody pro takové množství lidí nahradit" ale je to přeci tak prosté: dřevní štěpkou z Amazonie. Tu vyrábí ekologicky domorodci pomocí pazourkových sekyrek, nosí ji ekologicky v nůši do přístavu kde se nasype do plachetnice která ji ekologicky doveze do Evropy. Jak prosté drahý Watsone. Nevím proč tady pořád někdo něco počítá, Gréta prostě to ví a hotovo! J.L. end

0 0
možnosti
Foto

P88a90v20e45l 90R86a90d26a

20. 7. 2021 7:10

Proč uvažujete jak miminko jak nahrazovat dodávky zvenčí, dodávkami zvenčí - nikoli jak dospělec o tom proč nenastolit soběstačnost?

Vždyt např. nízkoenergetické až pasivní domy jsou už dnes technologicky i ekonomicky běžně realizovatelné a na rozdíl od Vás ví to už i ta teprve dospívající Gréta.

0 0
možnosti
Foto

Když Brusel stále strká peníze, to se pak těžko odmítá, natož zastavuje.

0 0
možnosti
KZ

Ale to nejsou peníze Bruselu. To jsou peníze z daní od obyvatel EU.

0 0
možnosti
MK

Hlavní příčinou proč se nemůže nic změnit je absence normálních až geniálních politiků - nikde je není vidět - nejsou !!!!!! Ta hladová smečka osob, která nám v Evropě vládne jsou obyčejní ustrašenci, kteří si jen přihřívají svoji polívčičku a kradou ani poledne nedrží !!!!!!

0 0
možnosti
Foto

Kdo je geniální, těžko se dá na politiku. Na politiku se dávají lidé neúspěšní.

0 0
možnosti
JP

J59i24r48i 20P19i61l31n62y

20. 7. 2021 5:37

Zrušte Evropskou komisi a máte pokoj. Tento orgán měl být původně pouze úřednickým orgánem zajišťujícím servis pro úředníky. Kdo tuto hydru stvořil nevím.

0 0
možnosti
RV

Obvykle se blbne tak dlouho, dokud si lidi neuvědomí, že právě kvůli tomu ekonomika neroste, zatímco tam, kde jsou politici rozumější, se mají lidé stále lépe.

Proto jsou potřeba informace o tom, jak to funguje jinde. Například střední příjem Číňana se blíží příjmu u nás:

https://www.ceicdata.com/en/indicator/china/monthly-earnings

0 0
možnosti
RL

Není už skutečně na čase poslat ty Zelené bolševiky do prdele? Opravdu na to nikdo v celé EU nemá koule? ;-€

0 0
možnosti
JJ

J16u48r44a 51J24u32r40a18x

20. 7. 2021 13:34

Má. Ale bojí se ... :-)

0 0
možnosti
JV

J84a43n 97V35i85n88t80r

20. 7. 2021 1:18

Řešení je jednoduché. Poslat ty bruselské šílence do háje. Věřím tomu, že by se všichni ostatní vzápětí přidali. Přece není možné aby všude v politice seděli jen samí idioti.

0 0
možnosti
JS

No, to se bohužel nestane. Pokud by to některý politik prosazoval, opozice by byla automaticky proti a měla by podporu celé EU. Navíc je trh tak ohnutý dotacemi z EU, že by se našlo dost podnikatelů, kteří by lobovali za setrvání.

A tak aktuální politici raději věří, že v roce 2030 to bude starost někoho jiného a tak raději Grétě zatleskají než aby jí někam poslali.

0 0
možnosti
Foto

Bohužel v roce 1989 jsem si myslel, že jsem se dožil svobody, demokracie a ekonomické prosperity., ale byl to jenom sprostý podvod a doufám, že celá naše politická reprezentace toto šílenství odmítne!

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz