4.8.2020 | Svátek má Dominik


Diskuse k článku

EVROPA: Více cenzury pro vaše „dobro"

Dne 1. března Evropská komise - nevolený výkonný orgán Evropské unie - oznámila společnostem provozujícím sociální sítě, že budou mít nově povinnost maximálně do jedné hodiny odstranit ilegální teroristický obsah nebo budou čelit riziku, že budou v této oblasti učiněna legislativní opatření platná v celé EU.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Vintr 8.4.2018 23:20

Re: Pro Jana Vintera

Ne, mluvím o Evropské komisi ...

J. Vintr 8.4.2018 23:19

Re: No hurá

Napsat si můžete co chcete. Na to, že nám všem budou dál škodit, to nebude mít sebemenší vliv. I kdyby to napsalo současně několik stovek milionů občanů Evropy. Evropská komise je nevolená a tudíž se nemusí nikomu zodpovídat.

B. Volarik 8.4.2018 23:01

Re: Univerzální zpráva

Ilustrační foto je diskriminací proti pejskům.....VYMAZAT!

M. Pivoda 8.4.2018 22:58

Pro Jana Vintera

Neobhajuji zde žádného konkrétního funkcionáře EU.

A když už jste napsal "opilec s IQ houpacího koně" tak jsem měl dojem, že snad hovoříte o Česku a nikoliv EU.

J. Vintr 8.4.2018 22:51

Re:

Nešibe. EU v podstatě ovládá hrstka lidí. Mezi nimi třeba Merkelová. Vzhledem k její minulosti klidně vsadím sto býků proti koženému lasu, že je kompletně řízená z Moskvy. Z toho zbytku budou z Moskvy možná řízení jeden nebo dva další, což naprosto stačí, protože ostatní z formálního vedení EU jsou totální blbci, kteří udělají co se jim řekne. Rusi vždycky už od Lenina toužili ovládnout Evropu a teď se jim to podařilo. Zatím skrytě, ale pilně se pracuje na tom, aby to mohli začít dělat i veřejně.

J. Vintr 8.4.2018 22:40

Re: Pro P. Klímu

O kvalitách EU svědčí třeba to, že předsedou vrcholného orgánu, který prakticky neomezeně vládne několika stovkam milionů Evropanů, je opilec s IQ houpacího koně ...

J. Jurax 8.4.2018 20:46

Re: Citát.

Zweig - jinak souhlas ...

J. Jurax 8.4.2018 20:43

Re:

No, až na to, že germánská rasa už je a do budoucna tím víc bude kontaminována geny Arabů, černoušků, Turčínů a obecně moslemínů - takže o čistotě rasy se moc mluvit nedá.

Ale to velkoněmecké myšlení zůstalo i v byvší svazačce Anděle nebo socialistovi Schulzovi ...

J. Jurax 8.4.2018 20:39

Re:

Buď Vám šibe nebo jste ta Pivodova umělá inteligence . ten sám podotýká, že ta je zatím na úrovni hmyzu ... :-)

J. Jurax 8.4.2018 20:36

Re: Juncker a spol

Alternativně může i do prdele ...

J. Jurax 8.4.2018 20:35

Re: Pro P. Klímu

Ale kuš - cca 2,7 procenta hlasů v putovním cirkusu EP zmůže naprosté howno, takže je vcelku jedno, koho mezi ty trubce deklarujeme. Totéž platí pro komisaře, kteří mají v popisu práce zapovězeno dbát blaha své země - musí dbát blaha EU. Navíc EP smí pouze schvalovat, nemá zákonodárnou iniciativu. Ta přísluší nikým nevolené Evropské komisi.

A seznamte se s mechanismem hlasování v Evropské radě, abyste pochopil, jaký mocný hlas má zástupce naší republiky. Demokracie po EUropsku je propracovaná do detailů.

M. Prokop 8.4.2018 20:33

Re: Pro P. Klímu

Nemohla.

Celý ten EUnijní systém je špatný, jak vidí každý s normální inteligencí (s umělou ne).

M. Pivoda 8.4.2018 20:24

Pro P. Klímu

Ludité mylně napadali stroje, vy mylně napadáte EU.

No ano, EU by mohla určitě fungovat lépe, prozíravěji. Ale jaké reprezentanty do EU orgánů poslala Česká republika?

J. Jurax 8.4.2018 20:24

No hurá

„Nezákonný projev nenávisti“ je Evropskou komisí široce definován jako „podněcování k násilí nebo nenávisti namířené proti skupině osob nebo členům takové skupiny definované odkazem na rasu, barvu, náboženství nebo národnostní či etnický původ“. - psáno jest v článku.

Takže když napíšu, že Evropská komise je nebezpečná skupina blbů ničících Evropu, která by měla být kolektivně vyválena v dehtu a peří a poté bičem vypráskána za hranice Evropy - nemůžou na mne! Je to sice možná projev nenávisti, leč nikoli nezákonné!

Protože EK není skupina "definované odkazem na rasu, barvu, náboženství nebo národnostní či etnický původ".

No hurá ... :-)))

M. Pivoda 8.4.2018 20:17

Potřebujeme více technologů než politologů a ekonomů

Abychom ten (v podstatě technologický) problém vyřešili potřebujeme k tomu více kompetentních technologů, nikoliv politologů a ekonomů.

Kritický poznatek, utajený českým důchodcům: Žijeme v době technologicky intenzivní.

O vlivu technologií na ekonomiku psal samozřejmě už Karel Marx (čehož jsem si nutně všiml při svém povinném studiu jeho Kapitálu v dobách mého vysokoškolského studia). Ale v jeho době se technologie ještě nevyvíjely exponenciálním tempem.

Abychom se posunuli adekvátním způsobem vpřed, obávám se, budeme muset vyhubit české makroekonomy s jejich matematickými modely reflektující minulé či předminulé století. A politologové? Nechme je žít - někde v rezervaci.

P. Klíma 8.4.2018 20:10

EU podporuje terorismus a napadá Visegrádské země

které si ještě zachovaly pud sebezáchovy.

Díky, Gatestone!

M. Pivoda 8.4.2018 19:05

Zveřejńovat diskusní příspěvky až po jedné hodině?

Cituji: "Dne 1. března Evropská komise - nevolený výkonný orgán Evropské unie - oznámila společnostem provozujícím sociální sítě, že budou mít nově povinnost maximálně do jedné hodiny odstranit ilegální teroristický obsah ... "

Lidem (kontrolorům obsahu zprávy) to prověření nezávadnosti zprávy trvá poměrně hodně dlouho. Umělá inteligence by to zajistila během zlomku vteřiny. Ale do takové inteligenční úrovně (ze současné úrovně inteligence hmyzu) to ještě nějaký rok bude trvat. Odhaduji cca deset let, než bude UI fungovat v tomto směru spolehlivě. To už dříve zde budou fungovat automobily bez řidiče.

Proto by bylo účinnější řešení zveřejňovat diskusní příspěvky až po hodině určené na jejich prověření člověkem.

P. Aron 8.4.2018 18:32

Re: Invertovaný totalitarismus

Ano, přesné. Je to ale jen součást toho neototalitního systému. Zlo se poučilo. Jednou z taktik je vydávat se za dobro.

P. Aron 8.4.2018 18:30

Juncker a spol

Ať už ta sbírka marxistů v čele s Junckerem jde do pekel !

J. Kanioková 8.4.2018 17:04

Invertovaný totalitarismus

https://en.wikipedia.org/wiki/Inverted_totalitarianism

Kevin Zeese a Margaret Flowers vyjádřili následující názor:

Žijeme v době obráceného totalitarismu, ve kterém nástroje používané k udržení status quo jsou mnohem jemnější a technologicky pokročilejší ... Patří sem propaganda a hlavní mediální odbytiště, která skrývá skutečné zprávy o podmínkách doma a našich aktivitách svět za rozptýlením ... Dalším nástrojem je vytváření nejistoty v populaci tak, aby lidé nebyli ochotni hovořit a riskovali ze strachu ze ztráty zaměstnání ... Změny ve vysokoškolském vzdělávání také brzdí nesouhlas ... Dočasní profesoři .. jsou méně ochotni učit témata, která jsou považována za kontroverzní. Toto, spojené s dluhem studentů, jsou nástrojem, jak umlčet studentskou populaci, jakmile se stane centrem transformační akce.

Lidé - zatímco klasické totalitní režimy zaměřené na neustálou politickou mobilizaci populace, obrácený totalitarismus usiluje o to, aby se populace ocitla v trvalém stavu politické apatie. Jediný typ politické aktivity očekávaný nebo požadovaný od občanů je hlasování. Nízká volební účast je příznivě přijata jako důkaz toho, že většina obyvatel se vzdala naděje, že vláda jim někdy významně pomůže.

M. Prokop 8.4.2018 14:56

"ale špatně se chováme"

Vy, a kdo ještě?

J. Anděl 8.4.2018 14:51

Re: Mazat ILEGALNÍ obsah není cenzůra.

I když koupit lístek bez peněženky je trochu výzva :-)

J. Anděl 8.4.2018 14:50

Re: Mazat ILEGALNÍ obsah není cenzůra.

Asi se vyskytnou případy, kdy to bude posuzovat soud. A mnohdy jindy ne - ale taky nejdete vždycky k soudu, když vám revizor vypíše lísteček a donutí vás koupit si lístek, protože jste si doma zapomněl peněženku s tramvajenkou.

J. Vintr 8.4.2018 12:45

Re:

Místo té germánské rasy dosadte Moskvu a bude to popis reality...

J. Anděl 8.4.2018 9:01

Re: Mazat ILEGALNÍ obsah není cenzůra.

Třeba shánět nájemného vraha, který vám pomůže vyřešit konflikt se sousedem. Nebo plánování vyloupení benzínky. Nebo domlouvání teroristického útoku. Nebo organizování spanilé jízdy proti nepřizpůsobivým. A tak.

K. Janyška 8.4.2018 9:01

Re: EU se dostává do pozice Rakousko Uherské monarchie

A SSSR. O tom není žádného sporu, jen socialističtí nevzdělanci si myslí, že ne... Dzup.

J. Švarda 8.4.2018 8:48

EU se dostává do pozice Rakousko Uherské monarchie

Představy nikým nevolené Evropské komise jsou takové, že členské atáty(rozuměj ty nové státy)jsou nezkušené, neplnoleté a potřebují vodit za ručičku jako děti ze školky.

Jean Claude Juncker má představy takové, jakoby měl pravomoce, jaké mu nikdo neudělil.Cenzura a mazání textú, které nepochybně sociální sítě mohou obsahovat,nemůže nic řešit.

J. Novák 8.4.2018 8:25

Pevně věřím tomu, že Jourová jednou v tom kriminále skončí. Doufám ale, že ji nebudou soudit jeji bývalí soudruzi jako třeba Slánského.

J. Novák 8.4.2018 8:15

Evropská unie je zlo směřující k diktatuře sovětského typu. Prostřednictvím unijních orgánů nám bude vládnout germánská čistá rasa a její přisluhovači, což se jim v minulém století párkrát nepodařilo, ale nyní k tomu mají konečně dobře našlápnuto.

R. Chodovsky 8.4.2018 7:39

Re: Mazat ILEGALNÍ obsah není cenzůra.

V tomto případě nechápete význam slova cenzura.