30.6.2022 | Svátek má Šárka


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Šejnoha 25.2.2011 21:55

Příliš rozumný názor aby ho přijala EU.

Příliš  rozumný názor aby ho přijala  EU.  Bohužel.

M. BENGHOUINI 25.2.2011 21:47

africký zabedněnci

Kdýž Evropané rozpoutali druhou světovou válku, zatáhli do těchto bojů i severní Afriku. Bojovalo se na africkém území a například v Lybii jsou dodnes miny. Mnoho Maročanů, Alžířanů a Tunisanů bojovalo na straně spojenců proti fašismu. Například slavný běžec Mimoun, podle autora článku nějaký africký odpad. Mnoho jich padlo za evropskou svobodu.

Tak se zamyslete nad tím, kdo komu co dluží.

A jako fanda fotbalu jsem z africké vlny do Evropy nadšena. To velmi přispěje k zvýšení úrovně. To bude nových Zidanů, Benzemů, Affelayů, Chamaků. A víte kdo je Faruk El Baz? Jeden z autorů programu Apollo, pochází z Egypta.

O. Kadlec 25.2.2011 22:13

Re: africký zabedněnci

I já jsem nadšen z afrických fotbalistů v Evropě. Naopak nejlepším dárkem Evropy Africe byla rally Dakar, škoda že na západní Saharu dnes nesahá moc rozumných institucí, takže se rally zatím odstěhovala. Sport maří skutky ďáblovy jako spojenec církve.

M. BENGHOUINI 25.2.2011 20:48

žaloba

Uvažuji , že na autora tohoto článku podám žalobu pro rozdněcování rasové nesnášenlivosti.

E. Hagara 25.2.2011 20:40

Co dělaj somalští piráti?

Jak to, že africké běžence neunáší? Jistě by jim Kadáfy zaplatil v dolarech za ně!

Bohatá EU??? Jak to, že máme takové dluhy? Řecko, Irsko, Portugalsko, Španělsko...... i Nečasové Česko 1,2 biliónu.

Není na důchodce, kteří celý život dělali, zato jistě bude na Afrikánce, kteří pro rozvoj EU neudělali nic a v budoucnu taky jen budou natahovat ruku!!! Nebude zde další diskriminovaná menšina a dokonce ještě snědější???

Co dělá vládní zmocněnkyně pro lidská práva Monika Šimůnková? Již víta v Itálii africké běžence a nabízí jim humanitární pomoc a přepravu do ČR!!!

D. Švik 25.2.2011 18:51

Jednoduché, stručné, výborné

Zaplat´ pánbů, že má někdo dostatek rozumu a nedostatek politické korektnosti k napsání takového článku. Jediné peníze, které máme "uvolnit" pro Afriku a Asií, musí být na nákup kondomů....

F. Svoboda 25.2.2011 19:39

Re: Jednoduché, stručné, výborné

Díky za článek, konečně hlas, který hodlá chránit nás - domácí !!!

O. Kadlec 25.2.2011 19:50

Re: Jednoduché, stručné, výborné

:-))...článek toho zachrání! Článek akorát vyprovokuje lidi a ukáže, kdo je buran a kdo ne.

K. Křivan 25.2.2011 20:13

Re: Jednoduché, stručné, výborné

Ukáže taky kdo je multikulturní blbec-humanista.

O. Kadlec 25.2.2011 20:24

Re: Jednoduché, stručné, výborné

To taky, jo.

A taky ukáže, kdo sice používá cizí termity které viděl na intermezu ale není v nich moc suterénní a končí kolikrát fiakrem.

J. Kos 25.2.2011 17:46

Nic není na světě nového !

Pro připomenutí roky 1529 a 1683 - tažení Osmánské říše do Evropy.

J. Fiedler 25.2.2011 17:12

Souhlasím!

Totéž platí v domácích podmínkách.

M. Jelínek 25.2.2011 14:24

souhlas

souhlas je potřeba se bránit !!

M. Prokop 25.2.2011 14:06

I prostředky námi darované

na školství budou rozkradeny a promrhány. Pokud si někdo nepomůže sám, nelze mu pomoci - tedy dlouhodobě a zásadně, pomoc po náhlé katastrofě je něco jiného.

Z. Bureš 25.2.2011 10:21

Autore - máte sice úplnou pravdu . . . ale :

Realizace této pravdy je v dnešních podmínkách, kdy Evropě vládnou socialističtí pseudo-humanisté, prakticky nerealizovatelná !!!

A navíc tito pseudohumanisté nechali po Evropě vystavět již dopředu jejich svatostánky - aby se zde cítili tito pohané "jako doma" !!! A další svatostánky se jim připravují !!! Dokonce i v té naší post-bolševické zemičce je už o tom řeč . . . . .

Ano - i já jsem "všemi dvaceti" pro uzamčení Evropy "na sedm západů" pro přistěhovalce z islámských zemí !!! A to i při vědomí, že máme "máslo na hlavě" . . . . protože jsme těmto zemím léta vnucovali své myšlenky, nápady a naše ideály - tak těžce kontrastující s jejich životním náboženstvím a přesvědčením !!!

K. Křivan 25.2.2011 10:26

Re: Autore - máte sice úplnou pravdu . . . ale :

nejdřím musíme zlikvidovat pátou kolonu nepřítele. Socialistické  pseudo-humanisty.

V. Kain 25.2.2011 12:06

Re: Autore - máte sice úplnou pravdu . . . ale :

Jsem také pro vybudování jakéhosi ochranného valu.Má to ale jeden háček.Byla by to obrovská investice která by byla pod veřejnou kontrolou a všichni ti zlodějští političtí šíbři by těžko uhráli malou domů,tak jak je jejich zvykem.A co chudáci v Bruseli? Těm by se tím pádem přivřel kohoutek.Nakonec si stejně myslím,že už je pozdě,protože trojský kůň v Evropě pěkně nabobtnal.

L. Šarina 25.2.2011 9:20

Souhlas,

příposrané vlády v  příposrané Evropě to už je tradice. viz.Hitler,pacifisté na obou březích Pacifiku,pokritectví (Amerika na kterou tady všichni nadáváme) dvakrát zachraňovala Evropu,teď je Amen,Co s tím,když v Anglii ,Německu,Španelsku.Švédsku už jsou desítky milionů arabu ptažmo můslimů,kteří stoji v EU v zádech?.

J. Schwarz 25.2.2011 8:58

Největší ptákovinou

je "humanismus". Pro "nevyčíslitelnou hodnotu" lidského života platí totéž co pro ostatní hodnoty - čeho je málo má hodnotu vysokou, čeho je příliš má hodnotu nízkou, mnohdy zápornou. Navíc záleží na hodnotiteli, nic není hodnotou samo o sobě. Jacísi polárníci se málem pozabíjeli, když jeden druhému nešťastně zasedl jeho oblíbenou mouchu. "Hodnota  života"  oné mouchy se na krok přiblížila hodnotě života lidského. Moucha je složitější než katedrála nebo počítač - člověk ji vytvořit nedovede - a přesto tu dokonalost lidi ničí jak mohou. S lidma to vyjde nastejno - někde v pustině nabídnete přichozímu to nejlepší co máte a jste šťastní, že si máte s kým promluvil. Pokud se budete celé dny mačkat v tlačenici, budete toužit po pustině. Neexistuje důvod, púroč bysme "museli" pomáhat někomu z Afriky nebo Arábie. A už vůbec ne kvůli tomu, že jinak oni přijdou a usedí se kdekoli, kde to pro ně bude výhodné.

L. Prochazka 25.2.2011 7:36

Naprosty souhlas

jeste bych dodal aby jsme podporovali vsechny ty diktatory kteri nas vlastne chrani od te luzy co se bouri. To vsak bude jen docasne. Jak to udelat aby si lide uvedomeli ze se moc mnozi a ze na to mnozeni uz nemaji zadne pravo. Za chvili nebude uz co jist.

Je zname ze cim vice inteligentni dvojice tim mene maji deti. Vlada pak chce vice emigrantu aby bylo na penze a kolotoc zacne. Neminim to vazne ale napisi to: Bylo by dobre investovat znovu do hranicnich prechodu a do ostnatych dratu. Ty zde byli aby se nikdo nedostal ven.

Ted jenom pod kontrolou. Je nemyslitelne aby si nejake opice co slezou ze stromu dolu k TV a uvidi jak se vede jinde a uz se tam zenou a mysli si ze jim to projde.

S. Goh 25.2.2011 7:14

To mate tezky...

Nemlich tak urcite mluvili obyvatele mest, kdyz se tam zacali hrnout cesi po zruseni nevolnictvi a kdepak jsou dnes?

J. Schwarz 25.2.2011 9:00

Re: To mate tezky...

Klidně ať se sem nahrnou, ale ať se sami uživí. Pokud nedostanou žádné dávky a budou pracovat, proč ne. Pochybuju, že obyvatelé měst nechali "propuštěné nevolníky" krást, loupit a znásilňovat nebo je velkoryse živili z vlastního.

J. Bakulová 25.2.2011 7:13

nevím přesně,

proč se začala Afrika bouřit, ale aspoň zčásti za to může muslimský radikalismus.  Než se Evropa rozhoupe, budeme zaplaveni tisíci obyvateli z Afriky. Jestli se Evropa rozhoupe, máme tu třetí světovou. Tak si račte vybrat

P. Jášek 25.2.2011 6:11

Také se

cítím býti malthuziánem!

M. Zavala 25.2.2011 3:12

pozde, uz se planuje jak zase podojit danove poplatniky

jelikoz se planuje jak temto uprchlikum "pomoci".  Jedina moznost uprchlikum pomoct je - nechat je at se o sebe postaraji, to jedine funguje, ja jako cech v Americe taky dostal kulovy, a dobre tak, to cloveka dozene k vysledkum, davat "socialne slabym" a tzv. mensinam je rasismus, a obrati se proti Evrope.

P. Sulc 25.2.2011 2:28

Ano, do stredomori by mela vyplout

Britska Navy  a nemecka Krugsmarine. A vsechny zachycene cluny poslat zpet, at si svoje problemy vyresi samy, meli na to desetileti.

O. Kadlec 25.2.2011 0:08

něco se mu asi stalo.

"velká zeď" je projev chorého mozku. Možná z vyděšení, to se tak někdy projevuje.

Škoda že se autor nepoučí u všech co ji kdy vybudovali a jak dopadli.

I. Gellner 25.2.2011 0:17

Re: něco se mu asi stalo.

Kdo kdy vybudoval "organizační" zeď?

O. Kadlec 25.2.2011 11:22

Re: něco se mu asi stalo.

Evidentně vám utekla podstata věci, takže vám to z článku zkopíruju:

"Jedinou šancí Evropy je okamžitě začít budovat „Velkou evropskou zeď", byť v nějaké moderní, spíše organizační podobě. Jakousi společnou evropskou obrannou linii - a vojensky ji obsadit. A střílet, když to bude nutné."

Tedy - kdo: mnozí, naposledy Sovětský Svaz a jeho satelity. Před tím mnozí, čínská zeď nebo limes ze starověku jsou nejslavnější.

P. Sulc 25.2.2011 2:26

Re: něco se mu asi stalo.

jste hlupak, muslimove mori Evropu uz ted.