22.4.2021 | Svátek má Evženie


EVROPA: V nemilosrdné válce s islámem

23.6.2018

Pochopil to Klaus, Zeman, Okamura a pár dalších politiků, jako třeba Orbán v Maďarsku, Salvini, Farage, Kurz, a řada dalších, konzervativních politiků. Nepochopila to Merkelová, hlupáček francouzský president Macron, Mogheriniová, Avramopoulos a velká část „věrchušky“ EU, nemluvě o tom tristním alkoholiku Junckerovi.

Otázkou je, zdali ta válka už není prohraná. Nepracující, práce se štítící parazité se nahrnuli do západní Evropy a množí se jako sarančata. Oni i jejich děti získávají občanství a volební právo. Výsledky jsou viditelné. V Anglii už má řada měst, včetně Londýna, muslimské starosty. Luton je muslimskou enklávou. V Birminghamu jsou statisíce přivandrovalců, kteří si dělají, co chtějí. Vyznavači islámu terorizují místní obyvatele a policie je bezradná. Muslimské móresy jsou zaváděny do škol, úřadů a dokonce i do soudnictví. Velká část původních obyvatel Evropy je ochromena, jako je ochromena myš před krajtou. Lidé se bojí cokoliv namítat, aby nebyli obvinění z rasismu a xenofobie. Není divu, někteří už si vysloužili vysoké pokuty a dokonce i tresty vězením. Idiotští liberální politici, odchovaní marxismem, dnes zrazují své vlastní země.

Můžeme se divit, že zoufalí občané bývalého východního bloku, kteří mají osobní zkušenosti s totalitou, znechucení defétistickou politikou EU, začínají vidět jako jedinou možnou obrany proti islamizaci semknutí slovanských národů, včetně Maďarska, Ruska a snad i Rakouska? Vždyť už v předminulém století jsme zažili zkušenost s Turky a obecně s islámem.

V roce 1990 asi nikoho u nás, ale ani jinde v Evropě, nenapadlo, že sjednocení obou německých států nebude požehnáním, ale tragédií. Je až nepochopitelné, že si východoněmecká komunistka dokázala, po vzoru Hitlera, podmanit většinu stádního, německého národa. Bývalé koloniální západoevropské velmoci teď platí strašnou daň za hříchy minulosti. Otázkou je, proč bychom měli tu daň platit s nimi i my… Kyvadlo dějin se teď zhouplo do opačné polohy. Západ je východ, východ je západ. Z pravice je levice, z bývalých konzervativců jsou teď marxističtí liberálové. Levicový marxistický liberalismus už začíná ovládat celou západní Evropu. U nás tomu není jinak. Nová generace, znechucená chybami kapitalismu, začíná zase pošilhávat po idejích socialismu, trockismu a anarchie a naše státní televize pláče nad osudem nebohých imigrantů. Vždyť jsou to přece lidské bytosti. Potřebují naši pomoc.

Politika EU mi velice připomíná politiku ústupků evropských politiků Hitlerovi před druhou světovou válkou. Macron, to je takový novodobý Chamberlain. Dejte nám nového Churchilla, to už si dnes přeje velká část občanů Evropy.

Naše neomarxistická, liberální levice to ale vidí jinak. Stojí pevně za EU a věří, že to Merkelová s Macronem nakonec nějak zvládnou. Jako nepřítele číslo jedna vnímají Putinovo Rusko. Všimněme si, že ty obavy z Ruska a Číny sdílejí vesměs sluníčkáři, vítači, obecně liberálové sdružení kolem TOP 09. Snaží se nám namluvit, že nás Zeman táhne na Východ a chce snad z nás znovu stvořit gubernii Ruska (dříve tedy SSSR)

Jaký nesmysl. Samozřejmě, kágébák Putin není žádným velkým demokratem, ale zná své pappenheimské a dobře ví, že většina Rusů musí mít svého cara. Současnému Rusku se jiným způsobem vládnout prostě nedá.

A Zeman? Jistě, polovina věcí, které dělá, mi je hodně proti srsti. Vadí mi způsob jeho vyjadřování, jeho arogance, zbytnělé ego a hlavně pak jeho tolerantní přístup k prokazatelným spolupracovníkům StB.

Ovšem obviňovat Zemana ze snah zavléct nás do područí Ruska je směšné. Myslím si, že znám Zemana natolik dobře, abych dovedl pochopit jeho způsob myšlení. Určitě to není žádný „vlastizrádce“ a agent Kremlu. Naopak, je to svým způsobem vlastenec a jde mu určitě o prosperitu a bezpečí naší země. Právě proto odmítá naskočit na ten „bandwagon“, tedy do apriorně protiruského vlaku, a proto se snaží o zachování dobrých, především obchodních vztahů nejenom s Ruskem, ale také i s Čínou. Nemusí se mu to často dařit, ale snahu mu nelze upřít. On totiž není žádný velký ekonom, on je prostě jenom často se mýlící prognostik.

Zeman má pochopení pro Putina, pro současné, pragmatické vedení Číny, ale zároveň má i sympatie pro Donalda Trumpa. To se samozřejmě naší levicově liberální partě moc nelíbí. A tak proti němu vehementně protestuje. Zeman necítí žádné velké sympatie k Merkelové a Macronovi. On totiž nepodceňuje hrůznou vizi islamizace Evropy. Dobře ví, že pokud se islamizuje západní Evropa, budeme v ohrožení i my. Zemanovi se zjevně rozpadá tělesná schránka, ale mozek mu stále funguje docela dobře.Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.