29.11.2021 | Svátek má Zina


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Kulak 26.1.2007 17:48

EU, EP, EK, EC, EUR, ...

Musím se usmívat naivům, kteří žijí představou, že jejich problémy s kouřením v restauracích, ožralým sousedem, fetujícím mladíkem u vchodu do honosního panelákového  EU bytu vyřeší "bruselský evropský nadúředník". Kdo si měl možnost na vlastní kůži jenom na chvilku odzkoušet skvělý belgický "sava system", nikdy o EU stát nebude.

Zásadním problémem je, že pitomci, kteří tady proklamují pozitivní hodnoty evropské integrace nemají ani minimálního ponětí o tom, jak funguje život v zodpovědnosti a jak funguje život v pojetí parazita. Neznají rozdíl mezi EU, EP, EC atd. Vůbec nemá cenu diskutovat o budoucnosti EU. Nejlepší cestou je, ač se to v této chvíli mnohým může zdát jako fantasmagorie, hodit zpátečku. My ještě máme čas nepřijmout EURO. A to je dobrá cesta, jak se vymanit ze socialistické EU.

Petr Brodský 27.1.2007 13:24

Re: EU, EP, EK, EC, EUR, ...

Odmítnutí Ústavnísmlouvy znamená zachování práva veta a to zase znamená zachování msoučasného stavu, včetně věčného dotování přemnožených francouzských zemědělců.

S EMU to naopak vůbec nesouvisí, to je samostatná organizace. Pokud nechcete současnou EU, pak  jste velmi naivní, domníváte-li se, že svých cílů dosáhnete odmítnutím návrhu ústavní smlouvy. Naopak by bylo účelné, kdybyste požedoval vystoupení z Unie.