21.6.2021 | Svátek má Alois


EVROPA: "Rapefugees" v akci

18.1.2016

SIlvestrovské sexuální násilí v Kolíně nad Rýnem má pokračování. Ukazuje se, že politici, policie a média se snažili celou - a nejen tuto - záležitost ututlat.

Počet trestních oznámení vzrostl jen v Kolíně nad Rýnem na 553. Z tisícovky útočníků policie vyšetřuje 23 osob. Státy původu vyšetřovaných osob? Maroko, Alžírsko, Tunisko, Sýrie, Libye, Somálsko, Turecko, Albánie. Kromě prvních dvou zemí jde vždy o jednu osobu.

Z těchto dvaceti tří útočníků je jeden nezletilý, nejméně deset z nich jsou žadatelé o azyl a nejméně devět jich je v Německu nelegálně. Napadené ženy a dívky mluví o bezmoci a ponížení, o chvílích hrůzy. Německý týdeník Focus a televize RTL, k nimž se dostaly protokoly, vypovídají o masívním útoku. Výpovědi poškozených žen jsou doslova šokující.

Sylive (22): „Někteří ti týpci mě začali pronásledovat. Situace se vyhrotila. Jeden mi zajel rukou pod šaty na zadek. Kamarádku zahnali do tmavého kouta, kde se musela nechat osahávat. Některé dívky křičely, jiné ženy útočníci svlékli do spodního prádla. Všimla jsem si, že ti muži nemluvili německy, ale arabsky. Policisté nepomohli. Několikrát nám poradili, abychom si nechali na obranu lahve se sektem.“
Christiane G.: „Přístup na nástupiště nádraží 10/11 byl uzavřen a zadní vchod byl na ty davy úzký. Ocitla jsem se úplně sevřená, nemohla jsem se ani hnout. Brzy jsem ucítila první ruku pod sukní, jak mě osahávala na intimních místech. Během těch čtyřiceti minut hrůzy se k ní přidaly nejméně čtyři další. Byla jsem úplně bezmocná, vydaná napospas vrávorajícím a šklebícím se mladíkům. Doufala jsem, že to tak nebudu muset říct, ale přesto, do jednoho to byli cizinci.“
Lina S: „Řádili jak smyslů zbavení. Nebyli jen opilí, ale očividně i pod vlivem drog. Než se mi podařilo se jim vysmeknout, roztrhli mi kabát i svetr, jak se mi snažili dostat na prsa. Plakala jsem a doběhla do jedné kavárny, kde jsem se schovala. Až u sklenice s grogem jsem zjistila, že mi ukradli, peněženku, doklady, studijní průkaz a klíčky od skútru.“

Gabi S. se nechce k událostem příliš vracet a jen poznamenala, že ji nikdy nenapadlo, že by se něčeho posdobného mohla dočkat ve vlastní zemi. Jak k incidentu přistoupila policie? Podle prvních zpráv konstatovala, že se silvestrovské oslavy v centru Kolína nad Rýnem obešly bez problémů. Z jakého důvodu policie lhala? Měla to snad nařízeno z nějakého vysokého místa kvůli tomu, aby nebyla (nejen) německá veřejnost pobouřena? Nezapadá to náhodou do účelového vykreslování migrantů jako bezproblémových lidí, aby se otupila nevole Němců?

Kolín nad Rýnem spustil doslova záplavu dosud zamlčovaných zpráv. Jedna z nich hovoří o tom, že se podobný útok odehrál již v letech 2014 a 2015 ve Švédsku na festivalu pro mládež „We are Sthlm“. I ve Švédsku policie informovala, že na festivalu byla klidná atmosféra. Přitom účastnice festivalu nahlásily za oba roky 38 případů sexuálního napadení a 2 případy znásilnění. Útočili Afghánci, kteří přišli do Švédska bez rodičů. Odhaduje se padesát útočníků.

Policie mlčela, mlčela i média. Proč? Deník Dagens Nyheter byl na incident upozorněn policejním psychologem před půl rokem. Reportérka Hanne Kjöllerová psychologovi řekla, že si případ převzala jiná novinářka a útok Afghánských mladíků označila za výmysl Švédských demokratů. Psycholog nechtěl sdělit své jméno z obavy ze ztráty zaměstnání. Případ by prý mohl být vykonstruovaný příznivci nacionalistů a vyvolat rasistické nálady.

Veřejnost se tak dozvídá s dvouletým zpožděním, že sexuální násilí je u migrantů z muslimských států Blízkého východu běžnou záležitostí, stejně jako u migrantů ze severu Afriky, jako na potvoru opět u muslimské komunity. Co všechno je ještě evropským obyvatelům zamlčováno? Za jakým účelem jsou tajeny informace, které staví muslimskou kulturu a chování k ženám do nepříjemného jasného světla?

Kdo zcela úmyslně pracuje na islamizaci evropské kultury a snaží se tajením událostí držet veřejnost v nevědomosti o zvycích muslimů? Kdo z toho má prospěch? Co tím sleduje? Napadá mě šílená konspirační teorie, že cílem je zatlačit na obyvatelstvo, aby samo volalo po kontrolách, omezení vlastní svobody a vzniku centrálně řízeného státu Evropská unie. Rád se budu mýlit, nicméně soudného člověka musí tato varianta napadnout.

Aby toho nebylo málo, tak vysoce postavená německá politička přiznala, že v Německu byly zmanipulovány průzkumy veřejného mínění tak, aby nevyznívaly proti migrantům, aby tím bylo veřejné mínění ovlivněno k větší toleranci migrantů, kteří se nesnesou ani mezi sebou, kdy policie musí takřka denně řešit v německých zařízeních rvačky, znásilnění nebo dokonce vraždy znepřátelených národností či různých vyznání.

Kdo tak brutálně manipuluje evropským obyvatelstvem? Komu se chtějí jednotlivé členské státy zavděčit, že odvádějí špinavou práci na vlastních lidech? Otázek je mnoho a všechny de facto směřují k možné odpovědi uvedené výše. Politici, policie i média však zapomínají na to, že pravda vždy vyleze na povrch a že nejde všechno ututlat.

Nejde onálepkovat 75 % národa jako xenofoby, rasisty nebo dokonce nacisty (fašisty). Nejde donekonečna zasahovat proti protiislámským demonstracím a účastníky šmahem označit jako nácky, ačkoli mezi demonstranty je věková i pohlavní všehochuť. Jak paradoxně vyznívá fakt, že policie na Silvestra radí dívkám, aby se bránily lahví od sektu, a na ohlášenou demonstraci vyvolanou násilím ze strany migrantů nasadí 1700 policistů, vodní děla a slzný plyn.

Jistě, každá policie na světě zasáhne, pokud po ní někdo hází kamení, ale na příkladu kolínské demosntrace nelze říci, kdo přesně incident mezi demonstranty a policií vyvolal. Policie totiž zasáhla v okamžiku, kdy se třítisícový (oficiálně nekolikasethlavý) dav vydal na pochod. Zásah v Lipsku, kde demonstranti proti islámu v Evropě rozbíjeli auta a výlohy, je zcela na místě. Přesto je zvláštní, že policie zadržela z 2000 demonstrantů celou desetinu, zatímco při silvestrovském útoku nebyla schopna zadržet nikoho.

Pobouření obyvatel Evropy roste. Pokud byste se zaptali náhodných chodců kdekoli v Evropě, pak jen málo z nich vám řekne, že mu nevadí migranti. V Německu se proti migrantům po kolínských událostech staví už téměř 80 % Němců. Máme štěstí, že v Čechách ještě není žádné velké množství migrantů, přesto se pomalu začínají objevovat prozatím ojedinělé incidenty, kdy muslimští migranti vyrazí z Německa k nám na lup. To, co se děje v Německu, musí zajímat každého obyvatele Evropy, protože doslova a do písmene jde o naši evropskou budoucnost.

K čemu to může vést? Pokud se situace v Německu dramaticky nezlepší, pak silně pochybuji, že Angela Merkelová politicky dožije konce roku. Situace na severu Evropy také čím dá víc směřuje k tomu, že stále více lidí odmítá migranty a kupříkladu Švédští demokraté výrazně nabývají na síle. Ve Francii postupně sílí Národní fronta. V Německu Pegida. U nás začíná stále více lidí sympatizovat s Konvičkovým IvČRN. Všímejme si toho, ale především by si toho měli všímat politici zavedených stran.

Všechna tato uskupení spojuje radikalismus a jednoduchá řešení, nacionalismus a populismus. Problém s muslimskými migranty je ohromný a brzy může být gigantický. Natolik, že to může znamenat konec evropské kultury. Radikální strany a uskupení využívají současné situace k tomu, aby se dostaly k moci. Potíž je v tom, že jednoduché řešení se bude podobat tomu, jaké Evropané zažívali během třicátých let minulého století.

Radikálové ale potřebují mít ke svému životu nějakého nepřítele a pokud se jim podaří zlikvidovat nepřítele vnějšího, zpravidla se obracejí na nepřítele domácího. Může se snadno stát, že Evropa bude plná diktatur a obyčejný obyvatel bude žít ve strachu, bez svobod a bez naděje. Chtějí-li si současní politici zachovat možnost řídit jednotlivé státy, musí přistoupit na tvrdá opatření, na taková, která odmítají. Jinak to bude znamenat jejich konec.

Evropa nebyla připravená na milionový „invazní výsadek“. Teď musí udělat vše pro to, aby se situace neopakovala a aby se naopak milion migrantů co nejvíce ztenčil o cestovatele za blahobytem a v Evropě mohli zůstat dočasně jen ti, kterým skutečně jde o život. Bude toho Evropa schopná? To se ukáže s prvním jarním sluníčkem a další, ještě silnější vlnou. Osobně to vidím černě.

Převzato z Polanecky.blog.idnes.cz se souhlasem autora
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.