31.3.2020 | Svátek má KvidoDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


EVROPA: Radši bezpečnost než svobodu, verze 2.0Řazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 9, poslední: 12.9.2016 19:48, přehled diskusí

Proč se vlastně:
Autor: J. Schwarz Datum: 12.9.2016 19:48

furt mele o nějakém strachu? Když vyrazil na staromák Konvička na velbloudu, udělali z toho aféru naopak "vítači", kteří se sice nových přišelců víry Mohamedovy nijak neobávají, leč Konvičkova recese mohla údajně vystavit Česko nebezpečí útoku džihádistů... Najednou byli "fobové" naopak vítači a sluníčkáři. A všechno jen kvůli tomu, že "politická korektnost" nedovolí říct na plnou hubu, že arabská kultura i tamní životní styl jsou možná zajímavé pokud vyjedete na 14 dní k moři či do pouště, ale o jejich import do sousedství málokdo stojí , ještě míň lidí by něco takového považoval za "obohacení" a většina se domnívá, že naše vlastní kultura je daleko lepší. To by ale vypadalo jako rasismus, takže je třeba preference halit do "oprávněných obav" a naopak "vítači" se snaží tyto obavy rozptylovat. Což je ovšem zbytečné, neboť nejde o obavy z terorismu, ale z nedůtklivosti a roztahovačnosti následovníků mohamedových. A nejen mohamedových, ale všech arabů a afričanů. Nikdo tady nepotřebuje další individua ječíci "rasízmus" pokaždé, kdy jim okolí promptně nevyhoví.

Perfektní, díky..:
Autor: J. Kanioková Datum: 12.9.2016 17:19

To by mělo vyjít ve všech možných médiích..

Svoboda je:
Autor: A. Alda Datum: 12.9.2016 16:12

právo držet zbraň.

Samozřejmě:
Autor: M. slavík Datum: 12.9.2016 15:16

je nejlepší svoboda a bezpečnost! To znamená vypráskat od vesla všechny strany, které se podílejí na vstupu muslimů, zakázat Islám v ČR a vyhostit všechny, kdo by jen projevili zájem o provozování Islámu v zemi. Skrýt naši humanitu na rok do hlubokého sklepení, do dobvy než tu bezpečnost obnovíme............

Výborný článek!:
Autor: B. Rybák Datum: 12.9.2016 12:05

Západní demokracie jsou důsledkem protestantské "revoluce" namířené proti "nekřesťanskému" (již Husem a pak Lutherem, Kalvínem... kritizovanému) konkubinátu moci císařů a papežů, tedy proti svaté (nyní "zelené") říši evropské národa německého!

Politicko-korektní státní, tedy oddělení moci "duchovní" a exekutivy neznající, "náboženství" je s demokracií neslučitelné (všudypřítomného Boha nevyhnutelně vystřídá všudypřítomný "Velký Bratr", likvidující svobodu občanů i většiny národů)!

Svět, v němž by ani 10 miliónový, tisíciletou tradici mající národ neměl šanci uhájit své existenční zájmy by opravdu nestál za nic. Jeho idea nemůže v soutěži "kultur" obstát a my se proti ní musíme postavit k vůli sobě i k vůli světu!

Ne, je to nenápadné a dokonce samovolné utahování :
Autor: K. Janyška Datum: 12.9.2016 9:12

socialistického šroubu. A absolutním svinstvem pak je, že jsou vynucována pro všechny těmi, kdo ovládají EU. Tedy zejména rudočernými zločinci... Dzp.

Autor je faktograficky přesný :
Autor: V. Klepetko Datum: 12.9.2016 3:38

a i jeho úvahy zní přesvědčivě. Myslím si však, že v té nejdůležitější věci se mýlí. Leadři Evropy nevyprovokovali bezpečnostní chaos s cílem omezit naši svobodu! Oni jen chtějí vybudovat Evropskou federaci, nařeďenou kreolizovanými euroobčany. A jsou odhodláni tohoto cíle dosáhnout za každou cenu! Za cenu omezení naší svobody. Za cenu potlačení naší demokracie. Za cenu ohrožení naší bezpečnosti. Za cenu násilného preformátování všech našich hodnot! I případného zmaření tisíců životů..

"Musíte si zvyknout, že na letišti není dobré si sedat u velkých skleněných tabulí", slyším od našich představitelů.

Odpovídám: musíte si zvyknout na to, že občané nejsou úplně blbí! Odmítáme Vaše nelidské cíle i podivné metody! Nenecháme si vzít ani svobodu, ani bezpečnost!!! Necítím žádnou potřebu volit mezi tím prvním a tím druhým! Raději zvolím někoho nebo něco, co podobné volby svým občanům vůbec nepředkládá. Jsou totiž vytvořeny uměle!

Re: Autor je faktograficky přesný :
Autor: E. Erat Datum: 12.9.2016 7:30

Souhlas, cílem je euroobčan, tedy člověk bez národní identity. A komu cíli je potřeba to naředění a následné množení s uzenáči všeho druhu.

Re: Autor je faktograficky přesný :
Autor: R. Morava Datum: 12.9.2016 13:22

Je to tak, prostě multikulturalismus a neomarxistická idea jednobarevného světa a lidská práva na všechno. To je to, co bych za nelegální migrací hledal.

Při referendu do EU jsem osobně volil vstup do Evropy evropských občanů. Pokud někdo měl na mysli Evropu Muslimů, tak to jsem nevolil.

Určitému počtu migrantů se nebráním, pokud jde o lidi kteří jdou do Evropy žít jako Evropané (na barvě pleti totiž nezáleží tak jako na tom co mají v hlavě). To je přeci smysl migrace. Pokud se někdo stěhuje do Evropy, aby tu byl Iráčanem, je něco špatně.