21.10.2021 | Svátek má Brigita


Diskuse k článku

EVROPA: První úkol pro Věru Jourovou

Prvního listopadu se ujme své funkce nová Evropská komise. Českou republiku v ní bude staronově zastupovat Věra Jourová.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. David 17.10.2019 9:54

Je třeba popřát paní Jourové mnoho sil ke zušlechťování současných hodnot Evropské unie, jak jsou například:

totalitní vládnutí nikomu odpovědných „elit“ z Brusele, politická podlost v jednáních, eurohujerství, likvidace národních států, bruselský centralismus s vládou nikým nevolených individuí, hlupácká nenávist k vlastenectví, likvidace tradic, podpora rozvratných neziskovek - neboli šikanování většiny organizovanými menšinami, podpora otroctví pod globalisty, multikulturalismus, humanrightismus, extrémní levičáctví, neomarxismus, nekomunismus, bezbřehý neoliberalismus, výsměšný ateismus, militantní sekularismus, skrytá podpora okultismu a satanismu, relativismus, zbabělý pacifismus, nihilismus, konzumismus, hédonismus s životem na dluh, byrokratismus , sociální inženýrství s pomatenou hyperkorektností, enviromentalismus, klimatický alarmismus, ekofanatismus, destrukce tradiční rodiny, patologický gendrismus, LGBT, gendrový feminismus, sexismus, homosexualismus, kult smrti s genocidou dětí vražděných v lůně matek, s eutanázií starých a méněcenných, ignorace vlastních zákonů, multikulturalismus, podpora migrace parazitů včetně teroristů, podpora satanského islámu a islamistů, přijímání zločinného zákon šária, ignorace trestných činů přivandrovalců, rozvrat národních armád, vojenské agrese pod pláštíkem NATO, bizarní regulační ekonomické a měnové experimenty, nahrávání banksterům, ničení ekonomiky dotacemi, likvidace zemědělské soběstačnosti, likvidace podnikatelských subjektů konkurujících západním korporacím, ochrana korporací před spotřebiteli . . . . . má smysl ještě pokračovat?

M. Valenta 17.10.2019 9:52

Místo vysvětlování si zajeďte třeba do Bavorska, kde to co popisujete ve třetím odstavci na rozdíl od Česka ještě docela funguje.

J. Vrzal 17.10.2019 9:37

A co jsou to ty evropske hodnoty?

Jsou v souladu se zaklady Zapadu a jeho historickeho uspechu?

Tedy: zidovko-krestanska moralka, recko-rimsky rozum a duvod, kapitalismus a narodni stat.

P. Jášek 17.10.2019 9:27

Jenom jde o to neplést si Evropské hodnoty s EUhodnotami.

M. Valenta 17.10.2019 9:24

Ty dnes tak často opovrhované evropské hodnoty začnou většinou chybět až po čase, některým voličům to dojde dříve, některým později, to až zjistí, že Ti u moci se díky novým zákonům již stali "neodvolatelnými" a jistě se najdou i tací, kterým ty evropské hodnoty nikdy nechyběly, nechybí a chybět nebudou. A že "novou" sílu k moci vynesla pohodlná většina? To už tady také bylo a moc krát. So geht das.

J. Vrzal 17.10.2019 9:03

Bezpaterni karieristka.

J. Fridrich 17.10.2019 7:48

No, uvidíme - atraktivní celkem je - a kamarády, likvidátory Evropy v Bruselu má jistě také....

P. Dvořák 17.10.2019 7:40

Budoucí prezidentka ČR?

V kriminálu už byla . . .

J. Fridrich 17.10.2019 7:12

„Nevěřte každé blbosti. Musíme bránit pravdu.“ Eurokomisařka Jourová se pustila do Okamury i Babiše se Zemanem. - Tak nám to děvče Jourovic nějak v tom Bruselo popovyrostlo a " zmoudřelo-přemoudřelo. " Hraje si na nejvyšší tribunál, který bude peskovat naše sousedy a spojence z Vyšegrádu - Polsko a Mad'arsko, které stejně tak jako my jasně ústy našeho premiéra odmítá přijímat nelegální a nepřátelské muslimské imigranty a podlehnout tomu šílenému ekologickému běsnění vedoucí k návratu na stromy a do jeskyní. Asi je jí nynější nerozumné směřování EU-Bruselo milejší, než zájmy a budoucnost naší země, která ji tam vyslala... Vlastně vyslalo ji tam ANO v čele s premiérem Babišem. Asi nezná větu jednoho nacisty, Ernsta Röhma - " Žádný strom neroste do nebe " - a vyplnilo se mu to, Hitler ho nechal zavraždit...