27.6.2022 | Svátek má Ladislav


Diskuse k článku

EVROPA: Proč prohloubit spolupráci zemí V4

Země Visegrádské čtyřky bývají poslední dobou označovány za brzdu evropské integrace a ničitele sjednocené Evropy. Jsou skutečně země V4 tak špatné? Nebo se za jejich kritikou skrývá něco víc?

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Pražák 17.11.2016 11:23

Souhlas

Ale ubrání se V4 za pár let Spolkovému Chalifátu Německo?

Š. Hašek 17.11.2016 14:59

Re: Souhlas

Též souhlas.

Pokud se soustátí V4 pustí do plotu/nevpouštění neidentifikovatelných, spolupráce, trošku holt bude míň autíček od VW, Langšádlová se z toho picne, mládenci budou mít zbraně (nikoliv pomádu na vlasech) ...... rozhodně to půjde líp, než jednotlivě.

Dokud nevypráskáme, snad zatím volbami, kolaboranty, kteří nás staví do latě před řezači hlav - tedy eurohodnotáře, nehneme se. V roce 1935 také mnozí tvrdili, "že se mámeTřetí Říší inspirovat". Jako přes kopírák.

J. Pražák 17.11.2016 16:30

Re: Souhlas

Souhlas. Jen se bojím, že dnešní Bruselský EUrosocialismus užívá sofistikovanější formu vlády než korporativní socialismus (fašismus), nacionální socialismus (nacismus), sovětský socialismus (ten starší znají). Je to socialismus vyššího levelu. Dnešní EUrovůdci nepotřebují černé ani hnědé košile s pendreky a zbraněmi, stačí jim k výkonu moci Lisabonská smlouva, dotace,....Tím získali i hodně přívrženců, kteří jsou napojení na tento nekalý byznys s dotacemi, imigranty,....Byznys je byznys.

Tuto sílu asi přemůže ještě větší síla a když se dívám po světě, tak mimo krachující euroamerické civilizaci připadá do úvahy pouze jediná jakž takž civilizace spojená s dostatečnou mocí - Čína.