5.12.2022 | Svátek má Jitka


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Hledajíci 14.9.2006 10:49

Re: Muslimove si hraji s rachejtlemi

Paranoia v plném rozkvětu

Hledajíci 14.9.2006 10:48

Re: Re: Paranoia

Potrefená husa nejvíce kdáká

Auiam 14.9.2006 10:27

Muslimove si hraji s rachejtlemi

a lidsky zivot pro ne nema cenu. Neni mozne se donekonecna tvarit, ze muslimove jsou mirumilovni. NEJSOU. Nejde o zlomek radikalnich muslimu. Hammas ma obrovskou podporu obyvatel. Hizballah ma taktez velkou podporu obyvatel. Frustrace v tom asi hraje nejakou roli, ale neni mozne donekonecna hajit lidi, pro nez je brutalni vrazda ctnosti.

 Petition to stop Iran from acquiring Nuclear Weapons 

Auiam 14.9.2006 10:22

Re: Paranoia

Jeste o par stranek dal urcite najdes oligofrenii, pokud Te zajima vlastni diagnoza.

Hledajíci 14.9.2006 9:38

Paranoia

je jedním z druhů psychozy, vyznačující se bludy, chorobnými představami ohrožení a stihomamem. V obecném povědomí je tento pojem používán též pro nadměrné obavy o svou osobu. --- V psychiatrii byl termín poprvé užit v roce 1883 psychiatrem Krempelinem pro chorobnou iluzi, v níž se pacient cítí jedinečnou, vysoce důležitou osobou. Emil Kraepelin vycházel z původní řecké náplně slova παράνοια (paranoia), které označuje soustředění se na sebe. Náplň tohoto pojmu se časem posunula spíše k popisu falešných představa a obav z pronásledování, protože obsah původního pojmu byl příliš široký. Vzhledem k tomuto posunu není pojem paranoia psychiatry používán zcela jednotně. --- Obvykle se termín paranoia používá pro 1. Představu člověka, že mu je ubližováno, nebo že mu má být ublíženo 2. Představu člověka, že někdo má zájem ublížit speciálně jemu. --- Příklady některých druhů paranoi v psychiatrii 1. perzekuční paranoia = nemocný se bojí, že je pronásledován 2. kverulantská paranoia = nemocný se domnívá, že jej ostatní nemají rádi - obviňuje je, stěžuje si, chce se dohadovat 3. žárlivecká paranoia = chorobná žárlivost, vedoucí až k vraždě či sebevraždě  4. davová paranoia = posedlost tancem či rituální obřady --- V obecném povědomí je paranoia spojována spíše s 1. Pocitem, že člověk vládne zvláštními silami a plní důležitý úkol 2, Přesvědčení o pronásledování mimozemšťany, tajnými službami, nebo démony 3. Konspiračními teoriemi a představavou, že svět je řízen temnými silami v pozadí 4. pocitem ovládání mozku z vnějšku --- Pro některé komentátory lze říci, že do té paranoia nemají daleko. Ty neustálé řeči o tom jak komunismu jim ublížil, jak muslímové / bolševici / pseudo-humanisté / ekologove / feministky / atd se snaží ovládnou svět a jim ublížit, ty neustéle hádky s jinými kteři s nim nesouhlasí.  

 

 

 

Charlie 14.9.2006 9:08

Když hajnej likviduje škodnou

tak zaplynuje noru i se samicí a mláďaty.  Islam je škodná, životu nebezpečná škodná !

MLOK1 14.9.2006 9:05

Re: Mloci

Auiame, neurážej mloky!:-):-):-)

Charlie 14.9.2006 9:05

Re: Re: Re: Re: Táhni okupante

R^R^R^

Zuzana Paroubková 14.9.2006 8:42

Re: Re: Nějak

Ten Hercog to ale vystihl!!!!!A když si vezmete,že my jsme ještě připosranější než celá Evropa....Evropa,která blábolí o ozbrojených silách EU,pokud je vytvoří,nikdy nenajde odvahu je použít.USA a IZRAEL jediní bojovníci za svobodu a demokracii na světě.Fuck Paroprase bradavičnaté.

Haui1 14.9.2006 8:28

Re: Re: Re: Táhni okupante

Ame, to je pohodička, takhle zpoza klávesnice nadávat někomu neznámému. Řekl bys mi to do očí, broučku? Asi ne, protože by ses posral strachem. Tak si užívej, ono i na takové ubožáky dojde. Pac a pusu.

novák 14.9.2006 8:27

Re: Táhni okupante

Kolik okupací jsi zažil ty, deprivante? Jsi tak programový antiami, až ti z toho jednou zaskočí hamburgr.

novák 14.9.2006 8:24

Re: Re: Re: Re: Táhni okupante

R^ Osvěžující....

jimmy keen 14.9.2006 8:10

Re: Re: Re: Táhni okupante

Aj hrdino čacký, rytíři národa, ochránče slabých i mstiteli bezpráví. Zajisté ruskou okupaci zaživší zde šibeničkou vyhrožujete. Jakýpak to mok opojný dodal tvému tělu síly a hlavě myšlenky titánské. Vždyť ku posměchu bývá ten, kdož hrozí všem, leč zbraně i kuráže nemaje, pravil Krasoslav Lumír Chmelenský, zapomenutý obrozenecký poeta. Nikdy bych si nepředstavil, že vlastně viděl vás, ó hrdino zemský, když verše nesmrtelné tepal.  

honzak 14.9.2006 8:09

velmi pěkný článek!

Obdobný pocit jsem měl v roce 2005, objížděje Ženevské jezero. Ta machometánšťata sice neměla samopaly, ale zato jich bylo neurekom.

Mejla 14.9.2006 5:16

Velmi výstižné přirovnání morálky našich politiků s hnědými kalhotami...

.

Mejla 14.9.2006 5:15

Re: Dovolím si kitát. - Přesné a výstižné.

.

mil 14.9.2006 4:41

Re: Re: Re: Táhni okupante

on Duce svého času taky visel, hlavou dolů. To když se na čas stala americkou základnou část Italie. Pověsili ho sami italové, taky za to, že tomu chtěl bránit.

takysoudruh 14.9.2006 4:21

Re: Táhni okupante

Plne souhlasim. Ja take jiz odlozil ten Kapital a zacinam si pilne listovat v Koranu. Vousy jiz mam, takze jakmile si dam uterku na hlavu, tak nikdo nic nepozna.

Ota First 14.9.2006 2:14

Re: Re: Re: Táhni okupante

Levicová chátra opět leze z děr šťourajíce se v nose. Lovu zdar soudruhu! Tvoje dělnické žvásty založené na vzdělání pomocné školy už nikoho nezajímají.

Borek@Exil 14.9.2006 1:56

Re: Nějak

Mne uz mrazi dlouho, pokud nejsem do ruda rozpalenej vztekem. Nejen Orwell.....i Capek videl dopredu. NUKE MECCA !!!

Ignacy Mościcki 14.9.2006 1:09

Dovolím si kitát.

Je přesný. Je z knihy Chaima Herzoga "Válka na Jom Kippur" (napadení Izraele Araby v říjnu 1973.) Není co dodat.

"Západní země, které přitom žijí ve stejném stínu jako Izrael, reagovaly na jeho statečný boj s přesilou Sovětským svazem podporovaných arabských armád až na několik výjimek zbaběle a sobecky, dávajíce tím jasně najevo, jaká reakce by se od nich dala asi tak očekávat v případě, že by se Sovětský svaz rozhodl nasadit své síly někde blíže a přímo v Evropě. Izraelští důstojníci i vojáci tak v mnoha ohledech bojovali o více než jen pouhou existenci a svobodu Izraele samotného. Jedinou zemí, která si uvědomila význam izraelského boje, byly Spojené státy. Je paradoxem, že odvážné a jednoznačné vystoupení Spojených států ve prospěch Izraele dodalo Američanům v arabském světě takové vážnosti, jaké se až dosud nikdy netěšili, a ukázalo, že země západní Evropy, které se tak zbaběle a uboze poddaly arabským šejkům, jsou ve skutečnosti jen slabá a nejednotná spoječenství bez jakéhokoliv rozhodného vedení."

arne 14.9.2006 0:59

Re: Re: Táhni okupante

Klid Vodomile jestli Paroub přistoupí na americkou základnu bude viset vedle Topolánka. Stačí?

Aquagenic 14.9.2006 0:46

Re: Táhni okupante

Koukám, že agresivita Paroubkovců vzrůstá. Pýcha předchází pád, soudruzi!

arne 14.9.2006 0:37

Táhni okupante

ty nám piš něco o okupaci, ruskou si nezažil americkou připravuješ ty hrdino s poplašňákem. Jen žvaníš. Už konečně táhni svině kolaborantská. Co budeš psát o mrtvejch odpůrcích okupace, že to byli teroristi?  To by ti bylo  podobný.

Auiam 14.9.2006 0:16

Mloci

Přirovnání muslimských mrňat vychovávaných se samopalem v  ruce k Čapkově Válce s mloky je dosti trefné. Taktéž dnes se mnoho spoluočanů tváří, že mloci neexistují, případně že nejsou nijak nebezpeční. Výlet to byl ovšem zjevně hezký!   

Smitka 14.9.2006 0:14

Nějak

mne zamrazilo.