22.3.2023 | Svátek má Leona


Diskuse k článku

EVROPA: Překvapení se nekonalo

Volby do Evropského parlamentu v roce 2019 byly důležité, ale předvídatelné. Volební účast na Slovensku, v České republice i ve Slovinsku o něco stoupla. Na Slovensku ze 14 na 18 procent, u nás z 18 na téměř 29 procent.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Výpis zvoleného vlákna.
Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
K. Janyška 30.5.2019 9:15

Výstavba IV.říše německé prostřednictvím EU pokračuje, ať

volby do EP dopadnou jakkoliv. Vše je totiž předem dáno počtem mandátů pro jednotlivé státy, ne jakýmsi sdružováním v jakýchsi pofidérních mezinárodních nekonzistetních politických spolcích v EP. To, co je nutné, tedy utahování eušroubu si Němci vždy zařídí bez ohledu na politické názory kohokoliv. Ostatně euposlanci, i ti s tituly, i ti bez nich, jsou v tomto smyslu pitomí, jako miliardy lidí na Zemi. Nevědí o tom, že lidský svět i Evropě je spontánní řádem a že to má své nezměnitelné důsleky ani hovino... Dzp.

K. Salajka 30.5.2019 14:09

Re: Výstavba IV.říše německé prostřednictvím EU pokračuje, ať

Evropská rada by měla za Junckera prosadit vlastního člověka. I kdyby to byl nakonec Makrelin nohsled, pomohlo by, že by byl zavázán ministrům.

K. Janyška 30.5.2019 18:46

Re: Výstavba IV.říše německé prostřednictvím EU pokračuje, ať

Na tom vůbec nezáleží. EU je mylně a zločinecky založena. Ani Bůh, je-li, by ji neuřídil.

Pro věřící mám vzkaz. Kdyby Bůh chtěl EU, vytvořil by tak lidský svět v Evropě. Ale on to neudělal, je-li. Stvořil národní státy... Dzp.