30.11.2023 | Svátek má Ondřej


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
L. David 15.7.2011 17:07

Ten článek by vůbec nemusel být podepsán,

a přesto bych s jistotou věděl, že jej napsal EUfanatik Rouček.

Přeji vám Roučku, aby se všichni muslimové emigrující do ČR nastěhovali na vaši zahradu. Snad jenom takhle poznáte, jak je s nimi veselo.

J. Šejnoha 13.7.2011 16:16

Vnější hranice Shengenu nefungují.

Stačí  dorazit na hranici  a  prohlásit, že  jsem v  Africe  nebo Asii  pronásledován  a jsem v Shengenu. Při statisícových počtech, ročně, těchto osob  pochopitelně  nikdo nestíhá jejich monitorování natož  řízení jejich chování.  I kdyby to byla pravda  s tím pronásledováním, tak  tato skutečnost neznamená, že příchozí  osoba  bude přátelská vůči  Západní civilizaci. O přínosu, ani nemluvě.Navíc tu jsou statisíce ilegálů, co chodí přes  zelenou hranici.

Dánové si  toho všimli a  chtějí  alespoň  nějakou mizernou kontrolu na  hranicích.

Nevím, proč  je  Rouček označuje  za populisty !? Asi je to v souladu s politicko-korektním slovníkem socialistů.

J. Schwarz 13.7.2011 22:01

Re: Vnější hranice Shengenu nefungují.

Zatím všude drátovali  hranice především levičáci - tak co se levičák a socan rouček otírá o pravici?

B. Rampír 13.7.2011 14:46

Vážený pane místopředsedo evropského parlamentu.

Jesli po mně při překračování státních hranic nebude policajt požadovat nic víc, než předložení průkazu totožnosti, tak mu ho klidně ukáži. To přece není žádná šikana, ani budování bariér mezi členskými státy EU. A těch pár vteřin zdržení přece stojí zato, aby se nám po Evropě bez zábran netoulali různí darebáci a paraziti.

J. Šejnoha 13.7.2011 16:02

Re: Vážený pane místopředsedo evropského parlamentu.

Taky to tak vidím.

Z. Rychlý 13.7.2011 14:25

Ty soudruhu Roučku,

a co tam teda soudruhu vlastně děláš, když se ti to tam tak rozpadá ? A ještě mi pověz ty soudruhu Roučku, co jsi dělal v případě kanadských víz pro jednu členskou zemičku ?

I. Schlägel 13.7.2011 7:53

Pane europoslanče,

o populismu Vy a Vaše strana víte jistě mnohé. Pokud už chcete mluvit o populismu, tak laskavě vezměte na zřetel existující priority, a zhodnoťte ten tak populární levicový populismus, který slibuje všechno všem a díky tomu neustále zvětšuje díru pod čarou ponoru celé západní civilizace. A až tuhle "drobnost" vyřešíte, pak se klidně věnujte  okrajovým záležitostem typu "volný pohyb osob na dánských hranicích". Mimochodem, zdalipak schvalujete nápad Evropské komise na vytvoření opravdu, ale opravdu  "nezávislé" ratingové agentury, která bude poslušně skákat, jak socialističtí evropští "zákonodárci" pískají? Asi ano, neb v duchu Vaší politiky dojde k k elegantní, nebolestivé, politicky průchodné a sociálně citlivé, byť pouze papírové záchraně Řecka, nehezky a nespravedlivě podezřívaného těmi zlými ratingovými agenturami ze špatného hospodaření a falšování účetnictví. Jste neužitečný člověk, který vykonává neužitečnou funkci a ještě se tím chlubí. Pěkný pozdrav do evropských struktur.

T. Pansky 13.7.2011 8:58

Re: Pane europoslanče,

Pozorovani pana Roucka ma jeden pozitivni dopad na nasi sebeduveru - vsichni si muzeme pripustit, ze europoslancem muze byt v podstate kdokoliv.

K. Křivan 13.7.2011 10:29

Europoslancem muze byt v podstate kdokoliv.

Ba i Pepek Vyskoč.  Pokud má ty správné kamarády.

J. Hejna 13.7.2011 7:30

Pane Roučku,

je mi Vás líto.

J. Chládek 13.7.2011 6:35

Zeměžluč

Spíš bych řekl pane autore, že to je signál, že naopak Schengenský prostor jako takový asi nefunguje. A že to Dánům jaksi vadí - volný prostor pro Evropany, proč ne? Ale pro příchozí hosty jedině v případě legálního vstupu a až po legalizaci pobytu. Ne každý, ne všude a ne cokoliv. To  zastavování přílivu imigrantů kdesi na hranicích Evropy o to se EU pokouší od samého začátku a jak je vidět tak asi moc nefunguje. Takže klid, Dánsko na to má právo. Když tam pojedu tak kontrolu respektuji a nemůže mi vadit, alespoň ne mně.

J. Frankl 13.7.2011 6:29

Roučkova demagogie

Pane Roučku,

teoreticky:Když si zbourám plot okolo své parcely nebo nechám otevřenou branku,abych třeba usnadnil průchod sousedům,tak pořád budu chtít mít přehled kdo se tam pohybuje a co tam dělá,protože ta parcela je furt MOJE!

J. Kunes 13.7.2011 5:40

nebudte smesny

Pane Roucku, nebudte smesny s Vasim primo volenym Evropskym paralmentem. Je to pro Vas a Vam podobne akorat dobre placena zasivarna. Osobne jsem se o tom presvedcit, kdyz jsem pred nejakym casem napsal vsem ceskym europoslancum a pozadal je o vyjadreni ke zprave expertni skupiny o vlivu biopaliv na zivotni prostredi. Odpovedeli dva, panove Fajnom a Ransdorf, ostatni maji zrejme dulezitejsi praci nez se vybavovat s temi, ktere udajne zastupuji. Podotykm, ze sem tam napisu sve senatorce ci nektere ceske instituci (ministerstvu). Skoro vzdy dostanu odpoved, i kdyz ne vzdy uspokojivou. Cesti europoslanci jsou v tomto ohledu velmi cernou vyjimkou. Mimochodem Vas britsky kolega Farage nemel problem odpovedet do druheho dne na mail, ktery ani zadnou odpoved nevyzadoval.

T. Pansky 13.7.2011 0:43

Pan Roucek ma smysl pro humor ... V momente, kdy se jedna o zivot Eu jako takove ...

... pan Roucek tu krici nad hranicnimi kontrolami na danskych hranicich. Tady at si udela obrazek kazdy sam.

P. Sulc 13.7.2011 0:29

Proste nepotrebujete pas,

ale proc by sem tam nemohli nekoho zkontrolovat? Nemci to delaji, ne? Ne treba na prechodu, ale o par kilometru dale. Zeme pa prece pravo zarazit priliv nejakeho povlu, kdo je ma potm zivit. Cesi si nechali prijit cikany ze Slovenska, tak si ted holt musi zivit.