7.12.2019 | Svátek má Ambrož, Benjamin


Diskuse k článku

EVROPA: Politici jako trubci

Stále dokola se omílá teze o tom, že České republice žádná imigrace nehrozí, ironicky se plácá, že se tady varuje před „těmi tisíci imigrantů, kteří sem přicházejí“, přičemž se těmito ironickými větami plýtvá bez ohledu na politickou příslušnost.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
A. Pakosta 2.5.2019 14:02

Re: Autor

Nenávidí syna svého, kdo zdržuje metlu svou - to je dávná moudrost.

Na hrubý pytel hrubá záplata - to je jiná dávná moudrost.

Když mne nějaký primitiv ohrožuje na majetku nebo na životě, nemá smysl vést s ním disputaci o tom, že se chová nesprávně. Musí prostě dostat po hubě, neboť to je jediný argument, který je ochoten uznat.

Tak prosté je to, milá Sibyllo.

M. Moravcová 2.5.2019 10:10

Díky za článek

"islám si provozujte doma v soukromí, ale mešity ne, protože jsou prokazatelně a prověřeně středisky šíření radikálního islámu, islámská nenávist k Židům a křesťanům ne, za žádných okolností, modlení muslimů na ulicích a veřejných prostranstvích ne"

K. Janyška 2.5.2019 8:48

Trubci, pokud se tím myslí nevzdělaní hlupáci,

jsou miliardy lidí na světě s tituly i bez, kteří neznají kompozitivní teorii, zejména pak teorii spontánního řádu lidského světa, jediné možnosti existence lidstva. Samozřejmě, včetně politiků a novinářů... Dzp.

M. Krátký 2.5.2019 8:17

Naprostý souhlas

je potřeba jit k evropským volbám a NEVOLIT vítačské blbce !!!

J. Kulheim 2.5.2019 8:12

Turci na Moravě.

Když o něčem pochybuji, tak se obracím do historie. Chtěl bych ocitovat několik vět z Kroniky hradištské.

"Léta Páně 1627 ukrutné turecké vojsko na nás se uvalilo a u Skalice v logru leželo v počtu 50.000; lid žebrali, jak malé tak i hrubé Manželky, panny a děvečky zprzňovali a divné zlé nám 'činili. Mnoho lidu ženského i mužského pomřelo od samého natahováni a kvaltování s nimi, kdežto nikdy sme se nenadáli, aby nás takové zlé věci potkaly, jakéž nás skutečně potkaly. Čehož předkové naši nikdy neokusili, aniž o fom co pověděli uměli. Budiž Bohu na věky žel za ty jejich veliké zlé činy, kteréž nám spusobíli. Mužské staré pohlaví stínali, požeí pane Bože krvi tej nevine} vylitěji Poctivých mužů postínali, z manželek, vdov a sirolkův nadělali smutných a nás všech v nic obrátili a tak naše dědina zůstala pusta, neb nás malá Částka pozůstala Času toho. Koho mohli dostafi, sebou brali.

Turci □ pozajímali do tureckých zemi a Um lid velmi draze prodávali, kdežto veliký pláč, naříkání a kvílení bylo od dětí a žen pro manžele své. Málo jich zůstalo ukrytých, neb jejich křik turecký tak hrozný byl, že vlasy stávaly, kdo jej slyšel, Pane Bože dobrotivý! Rač se smilovali nad námi a zažeň od nás takové repřátely, bychom Tebe hodně ctili i všech svátých velebili a potom se k Tobě dostali mohli. Amen."

"Prvního dne měsíce června tu na ně nepřítel vpadl, je jako hovada sekal a mordoval a někteří sami do vody skákali a se utopili, hatě a pas přes Moravu, opanovali. Kyjov město a mnohé veliké vesnice vypálili."

"Cizích hostí a cizozemců sobě za ňadra nesázejte, nebo ti ne vašeho dobrého* ale užitku svého hledali budou, vás rozptýlí, jedny proti druhým rozdvojí a summou vás sežerou tak jako kterou mne. Nechcete-li tehdy na to přijití, berte sobě časně ze mne příklad. Ó bych já se byla cizím neštěstím kála, mohla sem lépe sobě k zachování mému posloužit? "

M. Moravcová 2.5.2019 10:19

Turci na Moravě.

"Cizích hostí a cizozemců sobě za ňadra nesázejte, nebo ti ne vašeho dobrého* ale užitku svého hledali budou, vás rozptýlí, jedny proti druhým rozdvojí a summou vás sežerou tak jako kterou mne." Přesně.

J. Kulheim 2.5.2019 17:34

Re: Turci na Moravě.

Je to pravda odvěká. To napsal kronikář v roce 1605. Jsem přesvědčený, že na NP placení vrozvěstové, žijící většinou v zahraničí, neví o tom co se událo na našem úzmemí v minulosti, nic.

Vystupují jako vševědoucí. Kážou co si máme a co nemáme. Když jsou muslimové tak bezproblémoví, tak si je tam nechte. Naše historické zkušenosti jsou jiné.

Neumím si vysvětlit co je vede k takové povýšenosti. Z mnohých jejich písemných projevů čiší nenávist vůči zemi ve které se narodili. Možná se to naučili od Němců nebo Francouzů. Za to, že se narodili v ČR se stydí. Jsou frustrovaní z toho, že je většinová společnost nikdy za Němcve nebo Francouze považovat nebude. Vždycky tam budou občané druhé kategorie.

A. Hrbek 2.5.2019 8:08

Nikdo nechce vidět

že od roku 1989 vzrostl v ČR počet cizinců z 34 tis. na 550 tis. Přitom další značná část dostala české občanství (od roku 2000 cca 100 tis.).

Značná část z nich se našemu způsobu života nepřizpůsobila a je význačným zdrojem kriminality.

P. Chládek 2.5.2019 8:18

A ty jseš zdrojem blbosti...

M. Mikulec 2.5.2019 10:28

Re:

Chládek ignoruje fakta, protože jsou hnusna a znervózňují ho. Soudě podle jeho hloupé reakce.

J. Jurax 2.5.2019 13:53

Re:

Není. Zato Vy ano.

J. Jedlička 2.5.2019 7:38

Bezpečnostní pásy

Tvrdit, že se nás migrace netýká, protože je tu zatím málo migrantů, je asi na stejné úrovní, jako kdyby někdo tvrdil, že v autě nepoužívá bezpečnostní pásy, protože se ještě nevyboural.

P. Lenc 2.5.2019 7:55

Re: Bezpečnostní pásy

Přesné a za článek poděkování.

P. Dvořák 2.5.2019 7:59

Re: Bezpečnostní pásy.

Dobré, ale ještě bych to upřesnil.

V autě můžete jezdit celý život a nemít nehodu, tedy můžete jezdit bez pásů, protože je nevyužijete. To ale nikdy nemůžete vědět dopředu.

Kdežto u imigrantů je situace diametrálně odlišná. Přichází nevzdělaní a nevzdělatelní, nezačlenitelní darmožrouti, mnohdy fanatičtí, vycvičení vojáci nebo alespoň zaučeni k terorismu. To je jisté.

Obávám se, že kolem silnic budou ležet vyskládané řady našich mladých mužů, kteří zemřou v boji proti těmto imigrantům. Jen jaksi nevím, zda to bude boj vítězný. Možné je i to, že budou mrtví i bez boje. Nejen muži.

J. Vintr 2.5.2019 8:16

Re: Bezpečnostní pásy.

Muslimové mají vůči nám obrovský mindrák. Vyplývá z toho, že jejich svět, který se řídí tím nejskvělejším náboženstvími, které muslimy nadřazuje nad všechny ostatní, je ve všech směrech zoufale zaostalý. Až se dostanou v Evropě k moci, dají to těm nevěřícím psům, kteří se na ně dívají s patra, pořádně vyžrat. Už si to vyzkoušeli v tom takzvaném islámském státě.

S. Netzer 2.5.2019 10:29

Re: Bezpečnostní pásy.

"Oni" se dostanou v Evropě k moci? Kdy?

P. Han 2.5.2019 10:32

Re: Bezpečnostní pásy.

Až si je jejich souvěrci zvolí. A těch přibývá. Zatím to tak funguje na komunální úrovni.

P. Dvořák 2.5.2019 10:44

Re: Bezpečnostní pásy.

Jak to vypadá, bohužel, časem dostanou.

Krátce před zánikem vyspělé civilizace v těchto končinách světa, protože korán se žrát nedá, auta nesmontuje, elektřinu nevyrobí . . . a to by mohl být nekonečný seznam všech krádeží vynálezů a práce, které se po obamovsku vydávají za "přínos vyspělému světu". Jediné co obrazně řečeno korán má, jako vždy bez vlastního přičinění (výrobu mrtvol nepočítám), je písek nasáklý ropou.

J. Vintr 2.5.2019 20:00

Re: Bezpečnostní pásy.

Ono to "časem" nemusí být nijak za dlouho. Už dnes je jich v některých zemích dost na to, aby mohli převzít moc násilím. Tedy násilí by nejspíš ani nebylo třeba, nejspíš by stačilo, kdyby si o to řekli a podělaní politici by jim vyhověli. Možnost, že by se proti tomu občané postavili, je celkem mizivá.

J. Vintr 2.5.2019 20:23

Re: Bezpečnostní pásy.

Nejpozději do padesáti let. To už jich bude v Evropě tolik, že převezmou moc zcela "demokraticky". Ale skoro určitě to alespoň v některých zemích bude daleko dřív.

J. Pražák 2.5.2019 7:24

Lenost a neschopnost, nebo nabídka, kterou nelze odmítnout?

Evropští politici většinou nemají čas, zájem a schopnosti k tomu, aby se seznámili s islámskou ideologií, která se vydává za náboženství. Kdo z politiků přečetl korán, sirat a hadisy? Skoro žádný.

Nebo dostali "nabídku,kterou nešlo odmítnout". Buď pravidelný příjem na účet v nějaké islámské bance, který může být kdykoli zablokován, nebo pohlídání dětí na neznámém místě. Možností je jistě víc.

Máte jiné vysvětlení?

J. Jurax 2.5.2019 14:04

Re: Lenost a neschopnost, nebo nabídka, kterou nelze odmítnout?

Nehledejte spiknutí tam, kde jev lze vysvětlit pouhou blbostí, byť ideologicky podmíněnou.

Ta ideologicky podminená blbost je u evropských, přesněji EUropskych, celkem běžná a mnohokrát experimentálně ověřená.

J. Pražák 2.5.2019 18:17

Re: Lenost a neschopnost, nebo nabídka, kterou nelze odmítnout?

Mám podezření, že musí něco přidávat do vody nebo do jídla. Že by se tak rozbujela hloupost jen tak, se mi nezdá pravděpodobné.

D. Stys 2.5.2019 6:52

FPÖ

FPÖ má na svých plakátcích 4 km od místa mého bydliště jasnou zprávu Gegen EU Asylchaoten. Tak co byste chtěl.

K nahlédnutí např. zde https://www.google.com/search?q=FPO+EU+wahl+slogan&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=WKOhfaJfv-DlYM%253A%252CqazcOU-org6VMM%252C_&vet=1&usg=AI4_-kQLigYArBiYt7ES1Rjntjn3zzjOtA&sa=X&ved=2ahUKEwiH-YuUhvzhAhULMuwKHTnSCswQ9QEwBHoECAgQBg#imgrc=GYQR6mEsFgZ-RM:&vet=1

P. Klíma 2.5.2019 6:51

Skvělé, děkuji!

V. Kotas 2.5.2019 7:04

Re: Skvělé, děkuji!

Jo, je to za 1*.

K. Salajka 2.5.2019 6:20

Včera

na slovenské televizi proběhlo školení nějakého angličana "Historie Evropy." Věnoval se Iberskému poloostrovu. Vypadalo to že tam přišli mudrcové z východu s kružítky a vyškolili křesťany ve všech oborech, načež nevděční ďauři je bezdůvodně vyštvali, čímž vnesli rozkol do mezináboženského souladu.

Jemelíkova kauza Zadeh je z tohoto soudku - enormní počet směnáren v Brně, kde jen občas zaměstnán běloch. U nás na Slovensku pákistánské sňatky, cukrárny Senec, Šamorín, záchytné body. Půl milionu čekatelů v Libyi. Chudáci pomýlenci v Řecku nájezd na hranici - prostě normálka. A tábory v Řecku s dětmi Šojdrové - přístup křesťanům povolený jen k ošetření.

Nulová kriminalita v Bundesrepublice - sňatky s dvanáctiletou žádná pedofilie, výzva k vraždě - fatva - projev náboženské. vřelosti. Jeneom se rozmáhají extrémistické projevy nesouhlasu s tímto stavem.

Evropská unie má ovšem jiný úkol: svržení Madura a naservírování Ukrajiny Putinovi.

P. Stepanek 2.5.2019 6:56

Re: Včera

Po masakrech na vlaky raději demontovali sochy sv. Jakuba aby neprovokovali ty bestie k dalším útokům. Tedy v EU už se dejou věci, nečekaně šílené, rozvrat započal a nemá konce.

J. Sinnreich 2.5.2019 3:16

Statistika

Pibližně tři sta tisíc Syřanů a Iráčanů může v Německu výhledově získat povolení k pobytu na základě zákona o slučování rodin. Pokud už v zemi mají alespoň jednoho příbuzného, kterému tu byl udělen azyl nebo takzvaná doplňková ochrana, mohou si zažádat o německé vízum a přestěhovat se za nimi.

Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/nemecko-uprchlici-slucovani-rodin-d5o-/zahranicni.aspx?c=A170713_2338249_zahranicni_ert

J. Vintr 2.5.2019 9:10

Re: Statistika

300 000? To bude jen pro začátek. Každý z těch uprchlíků můžete mít tolik příbuzných, kolik si jich vymyslí. A ti příbuzní mají také příbuzné.