27.1.2023 | Svátek má Ingrid


Diskuse k článku

EVROPA: Otrokářský gang z Newcastle odsouzen

Britská justice vynesla tresty nad členy gangu, který zotročoval nezletilé dívky ve městě Newcastle. Nejde o jedinou podobnou kauzu.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
S. Rehulka 13.8.2017 10:27

Viděl jsem ......

....na Internetu i v televizi ksichty těch gangsterů a hned mi bylo jasné, že to jsou Katolíci, Židé, Mormoni a Budhisté !

Nikdo jiný, by takové svinstvo neuměl hostitelské Británii udělat !

Nebo myslíte, že se pletu a jsem nenávistný rasista a suprematista ?

H. Lukešová 13.8.2017 10:39

Re: Viděl jsem ......

Podle neomarxistů ano. I já podle neomarxistů patřím k rasistům a co horší, obhajuji Izrael, což je také neodpustitelné. Madí komunisti běsnili v článku "Proč nemilujeme Izrael". Holt jdou ve šlépějích komunistů, kteří podporovali palestinské teroristy.

M. Rubáš 13.8.2017 10:04

Islám nejde reformovat

Islám nejde reformovat. Bylo to a bude radikální a netolerantní náboženství. Zatím všechny pokusy o reformaci islámu selhaly. naposledy v Německu při otevírání liberální mešity.

http://www.epshark.cz/clanek/107/nemecky-pokus-o-liberalni-islam

J. Kopis 13.8.2017 12:08

Re: Islám nejde reformovat

http://eurabia.parlamentnilisty.cz/Articles/5360-pochopeni-mohameda-psychobiografie-uryvek-z-recenze-knihy-understanding-muhammed-a-psychobiography-.aspx

F. Navrátil 13.8.2017 9:48

Za pácháním dobra se skrývají největší zločiny

Celá ta parta multikulti, feministky a duhovkáři, nejsou nic jiného než pátá kolona džihádu. Společnost je třeba nejdříve rozložit, zničit vůli k obraně, vyděsit a pak jen polknout jako hroznýš králíka.

S. Moc 13.8.2017 11:02

Re: Za pácháním dobra se skrývají největší zločiny

Ale kdepak pátá kolona džihádu, je to mnohem prostčí. Za kritiku bílých nehrozí žádný trest, ale za kritiku islamistů... jejej, ti by si mne mohli najít a potrestat. Proto je feministky nekritizují, bojí se! Jsou odvážné jen k těm od nichž nic takového nehrozí...

M. Jandáková 12.8.2017 22:24

Je to strašné. Jediný gang unesl půldruhého tisíce mladistvých dívek, bratru sto dětí za rok, tj. 3 dcery denně. A tutlalo se to, namísto, aby se takový zločin mediálně vykřičel, spolu s důrazným TAK TAKHLE NE!

J. Jurax 12.8.2017 21:24

No jo,

tam, kde bují politická korektnost a fest se bojuje proti rasismu a předsudkům vůči muslimům mají muslimští bastardi volné ruce.

A policajti naopak ruce svázané.

A. Javůrek 12.8.2017 20:39

co k tomu více řící

strašný

V. Student 12.8.2017 17:43

Perfektní rozbor.

Moc děkuju. Vlastně jsem tu informaci v takhle čisté podobě ani neměl. To je fakt smutný příběh. Kvůli těm holkám, kvůli Evropě...kvůli nám všem.

J. Kanioková 12.8.2017 17:02

Díky moc, pane autore,

konečně ucelenější informace o tomto V.B. průšvihu. Vím o tom od dávna, denně dostávám maily od Britain First

MUSLIMSKÉ PŘEVZETÍ EVROPY JE "NEJVĚTŠÍM PŘÍBĚHEM NAŠÍ DOBY" A NIKDO TO NEVÍ! - http://www.britainfirst.tv/muslim-takeover-of-europe-is-biggest-story-of-our-time-and-nobody-knows-it/

https://www.facebook.com/OfficialBritainFirst/

http://www.britainfirst.tv/

J. Kanioková 12.8.2017 17:16

Re:

Festival Prague Pride a ideologická podstata LGBT hnutí -http://www.epshark.cz/clanek/113/festival-prague-pride-a-ideologicka-podstata-lgbt-hnuti

H. Lukešová 12.8.2017 17:24

Re:

Děkuji. Homosexuálové jsou stejně tak i proti Židům a Izraeli. Homoprůvody vykázaly některé Židovky za hvězdu na duhové vlajce. Náckové. Prý propagují sionismus. Přitom homo lidé mají v Izraeli plnou svobodu.

A termín nacifeminismus používám ze stejného důvodu, řada nacifeministek se staví proti Izraeli. To samé v Izraeli. V Izraeli mají ženy plnou svobodu, ženy slouží v armádě. A přesto se nacifeministky se vymezují proti Státu Izrael. Jsou to nacistky.

Nacifeministky, média, obecně propaganda ze mě antisemitu neudělají. Vždy budu stát při Izraeli.

J. Kanioková 12.8.2017 20:04

Jo, jo,

Proč je v americkém feministickém hnutí tak hojně zastoupen židovský prvek ? - https://deliandiver.org/2016/08/proc-je-v-americkem-feministickem-hnuti-tak-hojne-zastoupen-zidovsky-prvek.html

H. Lukešová 12.8.2017 20:16

Re: Jo, jo,

Jarko, to máš tak. Je třeba rozlišovat mezi Židy IZRAELSKÝMI, žijícími v Izraeli, většinou se jedná o hrdé vlastence, sionisty, konzervativce, volí pravicové, konzervativní a náboženské strany. Mají vztah ke své zemi, své půdě, svému vyznání, své národnosti. Jsou si vědomi svého židovského původu. Miluji Stát Izrael a budu ho mít v srdci navždy.

Pak zde ovšem máme AMERICKÉ LIBERÁLNÍ Židy, žijící ve Spojených státech. Nelze odsoudit samosebou celou židovskou komunitu v USA. Jedná se o menšinu, ale jsou bohužel hodně viditelní. Ti odmítají vlastenectví, svou židovskou víru, svůj původ, své dějiny. Volí většinou liberály. Americké liberální Židy, si představ, uráží i socha Mojžíše před Kapitolem. Opakuji, Mojžíše, ústřední postavu Tóry, Starého zákona, Mojžíšových knih. Náboženstvím liberálních Židů není judaismus, ale liberalismus. Jsou Židy pouze původem, ale ne kulturou, vyznáním a tradicemi. Jsou většinou proti Izraeli, staví se na stranu Palestinců. Holocaust (šoa) pro ně nic neznamená, oni žijí za bezpečnou louží. Nenávidí věřící židovské osadníky. To jsou ty Židovsky feministky, které s ušlechtilou židovskou kulturou a tradicemi, které miluji, nemají nic společného.

Když si zadáš heslo "židovský osadník", tak v médiích pouze nalezeš pomluvy, osadníci udělali to, zaútočili na Palestince tamhle, jsou vinni tím a tím. O židovských osadnících nenajdeš ve neomarxistických médií nic pozitivního. Zkrátka Göbbelsovská a Streicherovská propaganda. Göbbels ani Streicher by se nestyděli. Židé v Izraeli a židovští osadníci jsou živou krví židovského národa, jeho nadějí, jistotou, že židovský národ přežije, a to buď, že nebude antisemity vymlácen a nebo že se nerozplynou ve vodě okolních národů.

Stát Izrael je světlem pro židovský národ, světlem Blízkého východu.

S. Rehulka 13.8.2017 5:04

Re: Jo, jo,

Žiji už skoro půlstoletí v Austrálii a mám tu kamaráda, českého Žida. Ten mi řekl jednu smutnou pravdu : "Víš, my Židé, jsme chytrá, intelgentní rasa a národ v diaspoře, ale přesto se najde mezi námi pár blbů ! A když je Žid blbec, tak je blbec non-plus-ultra !"

J. Chodur 13.8.2017 3:18

Re: Díky moc, pane autore,

Pani Kaniokova, nesmite zapominat na politicke a intelektualni elity, bez nich by se muslimska invaze proste nekonala. Byla by hrozna chyba nezduraznit to podstatne. Predstavte si Pie Chart, kde muslimove jsou 5% a zbytek jsou nasi lide. To co se stalo se stalo diky nasim prevazne levicovym politikum (mluvim ted vseobecne o vsech problemech nasi doby), je treba tam zahrnout i nektere politiky na nasi strane, protoze treba ODS prijala nektere aspekty levice a to ji zabilo, zdaleka ne podraz levicove justice. Je treba do toho zahrnout, kdyz budeme mluvit o Britanii i kralovskou rodinu. Britanie nemuze nic resit, kdyz je tak emotivni vuci kralovske rodine. Kralovna se drzi jak kliste Commonwelthu a to znamena snadny pristup do Britanie ze vsech nehoraznych mist jejich byvalych kolonii. Absolutni zhouba, proto tam ti pakistanci jsou. Problem Britanie je daleko vetsi nez ovlivnovani EU, Britanie mela a ma absolutne chory a outdated imigrantsky system. May je navic absolutne v teto dobe k nicemu, zna jenom politikareni a zrejme je v tom dobra a pokud by mela dobre vychovani a zajem sve zeme v palici, tak by odstoupila, Britanie potrebuje postavu jineho kalibru. Nekoho kdo se neboji slovicek a tim vezme vitr z plachet levice a udela rozvod s EU docela bezbolestny. Pritom musi radikalne zmenit svuj vlastni vztah ke Commonwelth a vypustit pristehovalecka prava z techto zemi. Britanie zije absolutne nerealisticky a vidiny byvale moci jim blokuji schopnost myslet. Ameriku to ceka, nevim kdy, budou si muset uvedomit ze neni rok 1945 a dobre umysly starim zatuchnou nebo se dostanou do rukou oportunistu, kteri casem udelaji z fraku kratase, velmi mirne receno.

P. Vaňura 13.8.2017 16:56

Pane autore, souhlas, ALE to, co jste napsal o Británii

platí ještě více o Francii. Francie doposud nestrávila skutečnost, že velmocí přestala být roku 1940 a myslí si, že snad spoluprací s muslimy v severní Africe, mimochodem, daleko nejhošími nepřáteli Evropy po několik set let, až do doby, dokud Francouzi nezabrali Alžír, se opět dostane na výsluní...

J. Kopis 13.8.2017 18:57

Re: Díky moc, pane autore,

Problém je, že na ODS nikdy nic pravicového nebylo, kromě toho, že tím oblbovala svoje voličstvo, které je volilo a tím jim umožnilo tuhle republiku dokonale vytunelovat. I oni tak přispěli svým dílem k nízké porodnosti v ČR, když se tu soudruzi pakovali na úkor ostatních a vyráběli obrovské korupční prostředí, prolezlé napříč státní správou! Někteří to pochopili až po abolici, někteří to však stále do dnešního dne ještě nepochopili!

A. Nový 13.8.2017 22:32

Re: Díky moc, pane autore,

když se tu soudruzi pakovali na úkor ostatních a vyráběli obrovské korupční prostředí, prolezlé napříč státní správou! Někteří to pochopili až po abolici,někteří to však stále do dnešního dne ještě nepochopili!

***

Vy jste taky pochopil úplné hovno. Podle toho co píšete se lidé měli změnit přes noc na anděly. Nezměnil se nikdo, jen se pokračuje dál v jiných podmínkách. Padesát let tu byla totalita ve které jste bez podmazání nesehnal ani hajzl papír. A tak to bylo v totalitě se vším. Jestli někdo dokonale tuhle republiku dojebal, tak to byli němečtí náckové okupací ČSR a následně v tom úspěšně pokračovali bolševici, které držel u moci velký Sovětský Svaz na "věčné časy".

R. Neveselý 12.8.2017 13:47

A zase tu ta německá babka obhajuje

muslimská zvěrstva, jak jinak.

"Oikofobie...Nenávist ke své rase, své kultuře, své tradici, své národnosti..." - souhlasím s H.Lukešovou, Netser je duševně nemocná.

H. Lukešová 12.8.2017 15:14

Re: A zase tu ta německá babka obhajuje

Ano, obhajovat islám je neobhajitelné, stejně je neobhajitelné hájit, nacismus, bolševismus a neomarxismus. Když vidím ty záběry obžalovaných, tuhne mi krev v žilách stejně, jako když vidím nějaké ty záběry na lavici obžalovaných během Norimberského procesu. Obojí skupiny jsou stejně zločinné, stejně kruté, stejně nelidské, stejně zničující a stejně bestiální.

H. Lukešová 12.8.2017 12:53

Rozhovor s Alí Sínou...

http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/17648-bud-muslimy-odsunete-dnes-nebo-zitra-setnou-hlavu-vam-a-vasim-detem-a-humanita-se-prevrati-v-barbarstvi-obcan-kanady-varuje-na-zaklade-zkusenosti-sve-zeme.aspx

J. Kanioková 12.8.2017 17:03

Perfektní článek..

P. Zinga 12.8.2017 10:18

Ještě jeden pro němčináře (vyjma Netzer).

Kde je ženská kritika Islámu?https://www.tichyseinblick.de/meinungen/wo-ist-die-weibliche-islamkritik/

Želbohu nemohu nalézt článek, ve kterém se zakladatelka "genderismu", Američanka Buttlerová (profesorka!) zastává zahalování žen a dokonce i ženské obřízky!

P. Zinga 12.8.2017 10:09

Pro němčináře (mimo Netzer)

Gender: hřebík do rakve feminismu. Hluchota a slepota vůči Islámu

http://www.emma.de/artikel/gender-studies-sargnaegel-des-feminismus-334569

J. Kanioková 12.8.2017 20:11

Re:

Stále více starších žen si vydržuje mladé migranty jako "zajíčky"

https://deliandiver.org/2017/07/stale-vice-starsich-zen-si-vydrzuje-mlade-migranty-jako-zajicky.html

S. Netzer 12.8.2017 9:41

Autor

by mohl taky napsat článek o Jimmy Savillovi. :-P

To by ovšem nezajímalo místní publikum, jelikož by nemohlo hromadně zvracet (Zelení, vítači, cikáni, neziskovky, buzeranti, muslimové, černoši, Merkel, "nacifeministky" ...).

J. Kombercová 12.8.2017 9:55

Re: Autor

I vy můžete. Ale nenapíšete. Tak aspoň neraďte.

R. Tesařík 12.8.2017 10:35

Re: Autor

Takže autor nemá pravdu??