26.1.2020 | Svátek má Zora


Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

 0
Jste přihlášen jako


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.

Zbývá 2000 znaků nebo 10 odstavců.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
21.3.2009 10:46

tak co bude s pravicovostí v koalici s Paroubkem?

Holoubkové modří, že se vám nelíbí v koalici s CDU, dobrá, ale jak zkousnete a vyložíte koalici Bém-Klaus-Paroubek na topolově mrtvole, co budete povykovat potom? Asi jako pan prezident toto:>-

21.3.2009 7:33

Re: výhybášková

pane,nevím zda to ještě budeta číst,ale musím vám odpovědět. Musel jste do této společnosti spadnout z Marsu ! Politici lžou,jak když tiskne. To vám nevadí. Nepomatuji si,že jste se vašim jménem ozval. Jeden,byl nebyl v Bamberku,druhej neví jestli se tajemník sešel se Šloufem,pak zas jo. Langer mluví při volbě presidenta jako magor,ale vy mlčíte. Hlavně vám vadí,že lidi nepíší své jména do diskusí. Velice úsměvné. Topolánek lže ještě když mlčí. Dělá grimasy jak puberťák,ale vy furt nic. Pane opakuji : Mach mi nevadí,protože ho nebudu nikdy volit !

20.3.2009 23:06

Re: Podle průzkumu BBC,

To jsou ale pitomci! Oni nevědí jak je v Bejrútu krásně ?;-)

20.3.2009 22:09

Re: Hybášková je pravice ?

je to relativní, nakonec i Dubček prý byl pravice dle jiných soudruhů. Tak na to jsem reagoval, pí Hybáškové jde o koryto a sebepropagaci před EU volbami a proto kecá o pravici...

20.3.2009 21:55

Re: Hybášková je pravice ?

huhu

nechcete snad tvrdit,že ODS  nebo ti Machovi boys jsou pravice?Se zamhouřením obou očí tak levý střed.Viz jejich přístup k deregulaci nájemného,v minulosti k privatisaci bank atd....

20.3.2009 21:27

Re: Podle průzkumu BBC,

Petře H., moje řeč! Na řeči o zvonění klíči jsem alergická, čím dál tím víc. Bylo toho mnohem víc, co bylo třeba udělat, což ovšem ti, co tou frází mávají jak fáborem, osobně nezažili. V lepším případě čekali, jak píšete, v horším případě si psali, kdo se "angažuje" a v mezidobí strhávali plakátky s "Proč nejsem komunistou", "několika větami" a podobně, a vyhazovali noviny, aby se k nám na venkov nedostaly. A někteří se chystali na tu krásnou milicionářskou akci...:-/

20.3.2009 21:18

Re: výhybášková

Pane Zahrádko, R^R^R^. Kluků, kteří od 14 až do hrobu mají zájem jen o pivo, fotbal a jak se nenadřít a nemuset přemýšlet, a kteří rozumí všemu nejlíp, těch tu máme plné hospody...

20.3.2009 21:07

Hybášková je pravice ?

hybášková ani evropští lidovci žádnou pravicí nejsou..

20.3.2009 21:05

Re: Podle průzkumu BBC,

Většina těch, co tvrdí, že by už podruhé nezvonili, nezvonili ani poprvé. Seděli doma za zamčenými dveřmi a čekali, jak to dopadne.

20.3.2009 21:04

Madam Hybášková, ODS drží pravici pohromadě

Pravice je rozštěpená už dávno. Štěpí ji socialistické bludy, jimž evropská rádobypravice ochotně podléhá, štěpí ji diktátorské manýry, jimiž je prolezlý Brusel i parlamentní  blok tzv. pravicových stran. Buďme rádi, že aspoň u nás drží ODS pravici víceméně pohromadě, přes všechny snahy o její rozbití. Nemám tu na mysli jen intriky Václava Havla vrcholící politicky naprosto pomatenou a amatérskou "vzpourou" US. Veškeré politické aktivity hlásící se k pravici, ale ne k ODS (včetně té vaší aktivity!) měly a mají jediný účel: odlákat ODS část voličů a oslabit ji v parlamentu, aby nikdy nemohla skutečně vládnout a byla stále stejně vydíratelná lidovci, zelenými, či jakýmkoliv jiným politicky nevyhraněným trpaslíkem.

20.3.2009 20:50

Re: výhybášková

Na Neviditelném psu diskutuje velmi výrazná menšina, která se podepisuje plným jménem. Všimněte si, že tito diskutující v drtivé většině neurážejí ostatní diskutující a snaží se věcně argumentovat. Ti, kteří se podepisují tzv. nickem, často ostatní urážejí, nadávají jim, jsou zkrátka všeobecně hnusní. Anonymita svědčí zbabělcům v kompenzování jejich komplexů méněcennosti. Musím však uznat, že vyjadřování Vašich negativních názorů o panu Machovi zde patří k těm mírnějším.

Jsem přesvědčený, že kdyby se dalo zařídit, aby se všichni podepisovali svým jménem, eventuálně uváděli svůj e-mail, diskuse by se velice zkulturnila. Ono podepsat se pod své názory, které jsou v rozporu s názory jiných, vyžaduje odvahu.

20.3.2009 20:30

Re: jak kdo hlasuje v EP a pi. Hybaskova specialne

jsem zklaman ... specialne pro tuto diskusi pripravim super graf, jste prvni v cele Evrope, kdo ho vidi - a zadny komentar k tomu? Preci neni mozne, ze FAKTA nikoho nezajimaji??

(no jo, asi bude chyba v marketingu, priste se polepsim...) - vyrazne lepsi graf o tom, jak se chovaji (hlasuji) poslanci EP ale uz neexistuje... :

http://kohovolit.eu/tmp/ep-hybaskova.png

20.3.2009 19:46

Re: Za socíku jsem se neměl špatně

Ty si vol ty svoje Modré chmatáky a korupčníky díky kterým se už rozkládá i soudnictví ubohý fanatiku

20.3.2009 19:31

Re: Podle průzkumu BBC,

To chápu. 55% Francouzů, Holanďanů i Irů a zřejmě Čechů nechce Libanon.

20.3.2009 19:29

O korupci vědět a korupci prokázat, to jsou zcela různé páry bot

vzpomeňte si jenom na těch pět v českých na stole, když šlo o polský Orlen. Samozřejmě se to uhrálo do rohu, ale my víme svoje.

20.3.2009 19:28

Re: Podle průzkumu BBC,

Zbylých 45% se nepodařilo zastihnout doma, aby se vyjádřili. ;-P

20.3.2009 19:25

Hybášková, co Vy se najednou straráte o pravici, bolševiku ! Dzp.

20.3.2009 19:25

Re: Stranu, ve které je sípající Hybášková, rozštípat na drobné třísky!

paní Hybášková je ve stejném spolku, jako třeba paní Merkel, jsou to křesťanští demokraté, třeba z Německa, řada konservativců z Rumunska, Bulharska a mnoha menších států, rozhodně to není žádná pidiskupina v EEP.

20.3.2009 18:52

Re: je celý národ z kádrů!

  ;-D;-P

20.3.2009 18:48

Re: Za socíku jsem se neměl špatně

Tak rovnou napiš, že budeš volit Paroubkovy komunisty a konzervy nech na pokoji... ;-P

20.3.2009 17:05

Re: výhybášková

Tím spíše, že máte poměrně sympatický "profil, " je mi líto, když někoho poněkud shazujete dřív, než cokoli mohl dokázat. Osobně nejsem z nejmladších a komunismus pamatuji. O sexuální orientaci pana Macha nic nevím a nezajímá mě. A to přesto, že jsem se snažil velice angažovat proti homolobbystické špinavé propagandě a právní špíně typu institucionalizace registrovaného partnerství. Hnusné chování homolobbystů (a to vč. heterosexuálních) je jedna věc a sexuální orientace je věc druhá. Když homosexuál neztrácí soudnost a jedná férově, je mi celkem jedno, jaký sex ho přitahuje.

Volíte-li KAN, je to sympatické. Ale právě proto nevím, proč shazujete nadějného pravicového politika.

20.3.2009 16:22

Re: výhybášková

pane,nebudu reagovat na vaše předřečníky,to nemá cenu,ale vám odpovím. Jsem starší,je mi 64. Věřte mi,že jsem si s komoušema užil svý. Třeba i to,že jsem podepsal Chartu 77 ! To vy jako mladý muž,možný z komunistický rodiny nikdy nepochopíte. Můj syn je také PhDr.Když mu bylo 14 a víc,nikdy se nezajímal o politiky. Věřte,že mi nevadí lidi jinýho sexuálního zaměřeni,ale připadají mi divný. Co je na tom špatnýho ?Nepochopil jsem,co má stím společnýho soustružník ? To,že volím KAN,je přeci normální. Ty řeči,že si je rozdělí socani,je jak víte směšný. To může říct jen hlupák který nemá o politice šajn.

20.3.2009 16:11

Jaká bude škoda rozštěpené pravice?

To, co nám servírují ti, kteří se u nás vydávají za pravici, to by pes nežral. Rozhodně se nemíním vracet do kapitalismu Dickensovských románů jen proto, že je to tak ideologicky správně. Ať si trhnou nohou konzervy. Za socíku jsem se neměl špatně, proto nevidím, proč bych se měl mít teď hůř jen proto, abych se nějakému teoretikovi  vešel do šablonky. Pokud se rozštěpí třeba všechny pravicové strany, jejich věc. Plakat pro ně nebudu.

20.3.2009 15:39

Re: výhybášková

Vy ho tak detailně znáte? Vy víte, jestli má kámoše a kámošky?

"Nikdy nic nedělal"? Aha, takže když studoval, když si dělal PhD., když tuším připravoval ještě původně koncept rovné daně, když vede CEP, think tank, zpracovávající konzervativně liberální pohledy na nejrůznější ekonomická či politická témata, tak to je "nic"? Každý, kdo nestojí u soustruhu nebo si v saku od Hugo Bosse nehraje na frajera v komerčním sektoru podle Vás nedělá "nic"?

Vám to může být šumafuk, samozřejmě. Na sebe špínu neházíte, tak proč by Vám to nebylo šumafuk. Zdá se mi ale poněkud podlé, když člověka, který se podle mě poctivě snaží propagovat pravicové názory a daná témata zpracovává, umně vylíčíte jako nějakou pochybnou existenci.

20.3.2009 15:37

Re: výhybášková

Pane, že má někdo ve 14 letech jiné zájmy než většina jeho vrstevníků, je vskutku "pádný argument." Podle mého názoru nahrává socanům a spol. nynější politika ODS. O paní Hybáškové nemá smysl mluvit. Po tom, co předvedla jako velvyslankyně v Kuvajtu, je pro mě naprosto nedůvěryhodná.

20.3.2009 15:35

Re: výhybášková

magi : Souhlas 100%  >-

20.3.2009 15:25

"já stále volím KAN"

Věřím, že ODS, ČSSD, KSČM, KDU-ČSL a zelení jsou vám za ten kousek vašeho hlasu, který si rozdělí, vděčni. Jen tak dál, pravicový voliči.

20.3.2009 15:23

Re: Podle průzkumu BBC,

Pán je "otoman"?

20.3.2009 15:23

Re: Podle průzkumu BBC,

Tak málo?

20.3.2009 15:22

Re: To si

Nemusíme