Čtvrtek 18. července 2024, svátek má Drahomíra
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Diskuze

EVROPA: Nesmiřme se s barbarskou budoucností

Paříž, sobota, 24. března 2018. Otvírám raník Le Figaro a titulek na úvodní stránce stačí, abych pochopil, že islamisté zase zabíjeli. Uvnitř článku se dozvídám, že terorista byl (snad) jen jeden, zato oběti jsou tři, další dva lidé bojují se smrtí.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.
JU

J. Urban 043

28. 3. 2018 22:29
Stačí se informovat, koho v osobě Mohameda

muslimové uctívají. To není Kristus, který pro lidi a jejich hříchy byl ukřižován (zda i zemřel, není jisté). Mohamed byl pedofil a masový vrah. Chce někdo očekávat od jeho uctívačů a následovníků, že budou jiní či dokonce lepší?? Pak je to de6i1!

0 0
možnosti
ZF

Z. Frys

28. 3. 2018 20:52
Několika slovy

Blible ~ Korán ~ Mein Kampf ~ Das Kapital. Tfuj.

0 0
možnosti
ZR

28. 3. 2018 20:09
Podle reakce soudím, že patříte

do skupiny Čechů, kterým prof. Drahoš píše, aby se nebáli a přestali nenávidět. Já se ani nebojím, k nenávisti mám hodně daleko a navíc jsem neztratil selský rozum, tudíž mám k iracionálním hrdinům z hejna nebojsů pana Drahoše daleko. Se svým strachem a nenávistí asi patříte k minoritní skupině Čechů, které prof.Drahoš oslovil. Mě tedy neoslovil.

0 0
možnosti
ZR

28. 3. 2018 20:25
Re: Podle reakce soudím, že patříte

Patří k reakci z času 1:49.

0 0
možnosti
JR

28. 3. 2018 18:13
Autor přrdnáši i na MU Brno

Poslední odstavec článku by měl autor přečíst rektorovi Bekovi, který tvrdí přesný opak. A kdyby ho dal někde v této universitě na nástěnku, vydrží tam max.5 minut než ho nějaký student fakulty sociálních studií strhne a autora zažaluje z šíření rasismu a náboženské nesnášenlivosti.

MU Brno je semeniště ideologie levicového liberalismu a žasli byste, co tam padnou za názory od přednášejících a v diskuzích od studentů.

0 0
možnosti
RL

28. 3. 2018 17:44
No toto

Už tu babiznu zavřete k nějaký arabským inseminátorům . Třeba by přišla na jiné myšlenky.(;)

0 0
možnosti
KJ

28. 3. 2018 16:41
CO JE TO VZDĚLÁNÍ ?

Vzděláním je to, co se dostane do hlav dětí, studentů a ostatních lidí, z platných informací o světě, přičemž je úplně jedno odkud. Není nic tragičtějšího, než tzv. vzdělání informacemi irelevantními.

Z hlediska oborových znalostí a rozšiřovaných technických informací není problém tak velký. Všichni souhlasí s tím, že jedna a jedna jsou dvě a suma dalších takových a daleko složitějších vědomostí je přijímaná všemi jako samozřejmost a je to tak logické a v pořádku, pokud tedy nemluvíme o technice a strategii vyučování. Jsou to vědecky podložené a šířené poznatky a zkouší se z nich.

Avšak z hlediska předání informací vyššího řádu, tedy vědění o lidském světě a principech, na kterých vyrostl a stojí je situce tristní a právě obrácená, než by měla být.

Žákům, studentům a ostatním je vtloukáno do hlav, že lidský svět je organizací ovládanou lidmi a veškeré školní snažení je směrováno k tomu, aby do takového světa byli připraveni vstoupit a uměli se v něm pohybovat. Jenže takový svět neexistuje.

Věc se má úplně obráceně. Lidský svět je totiž spontánním řádem lidské interakce, tedy je řízený spontánními silami a to je jedinou možností přežití lidstva. A to je tak neuvěřitelné a složité, že to lidi nejsou schopni vůbec bez předpřípravy pochopit. A na školách neprobíhá ani ta. Nejsou učitelé a dokonce ani učitelé učitelů, tedy profesoři vysokých škol, kteří by takovému paradoxu rozuměli.

0 0
možnosti
KJ

28. 3. 2018 16:41
Re: CO JE TO VZDĚLÁNÍ ?

Celou velmi složitou problematiku však popisuje na vědecké, a jen na vědecké, bázi tzv. kompozitivní teorie, tedy suma informací, navzájem provázaných a neodporujících si, získaná vědeckou kompozitivní, tedy skladnou, metodou společenských věd. Viz slavná kniha Kontrarevoluce vědy myslitele myslitelů, nositele Nobelovy ceny. A.F Hayeka. Dzp.

0 0
možnosti
DP

28. 3. 2018 15:14
Bojovat!?

Ovšem první a zásadní krok před tím, než se stanoví formy boje, musí být jasně řečeno, že islám není jenom náboženství, ale i návod k boji a nenávisti všeho neislámského, tedy je to i ideologie. Po 2. světové válce byla nacistická ideologie an block zakázána. Jenomže k takovému kroku se u islámu v geografickém prostoru Západu nikdo neodváží. Takže pan profesor vyzývá k boji, ale jak bojovat neuvádí. To je celá bída podobných textů. V levé ruce u srdce Bible, v pravé meč.

0 0
možnosti
MP

28. 3. 2018 16:15
Re: Bojovat!?

No a narazíte na blba s Koránem v levé ruce u srdce a šavlí v pravé a boj bude vyrovnaný. :-P

0 0
možnosti
AA

A. Alda

28. 3. 2018 12:12
Kde muslim, tam nebezpečno.

Bez ohledu na rasu, národnost, věk, zdravotní stav, pohlaví, majetkové poměry, vzdělání atd. atd. je každý muslim nebezpečný.

0 0
možnosti
SN

28. 3. 2018 12:56
Re: Kde muslim, tam nebezpečno.

Kojenci především.

To už věděl i Herodes.

0 0
možnosti
MP

M. Pesat

28. 3. 2018 10:55
A za třetí bych rád vzkázal voličům „demokratického bloku“ (

A za třetí bych rád vzkázal voličům „demokratického bloku“ (ke kterým patřím):

V tom pripade ovsem nechapu soudruha Kozelku, protoze breci na blbem hrobe. Kdyz voli tzv. "demokraticky" blok tak zakonite voli politickou korektnost. Jenom, protoze muslimu je v CR "pet a pul", tak misto slova muslim muze napsat Cikan, protoze cast Cikanu/znacna cast/ je tzv. neprizpusobiva/odmita pravidla vetsinove spolecnosti a o muslimech na zapade to plati podobne, a politicky korektne se o tom musi drzet huba.

Cest :-(

0 0
možnosti
MP

M. Pesat

28. 3. 2018 10:47
islam je obslahnute krestanstvi bez francouzske revoluce

" Křesťanství z nich bylo vytlačeno islámem za použíti násilí. Tvrdit, že křesťané by dělali totéž co muslimové, svědčí o hluboke neznalosti a ignorování faktů. Pokud chcete srovnat Islám a křesťanství, stačí si srovnat, jak křesťanská tradice líčí život Ježíše Krista a jak islámská tradice líčí život Mohameda."

islam je obslahnute krestanstvi bez francouzske revoluce/Ustavy. Islam patri do skupiny tzv. monotheistickych nabozenstvi/judaismus,krestanstvi,islam/, je nejmladsi a v zasade kopiruje historii krestnastvi, vcetne te tzv. krizacke/vojenske/vrazedne/loupezne. Takze pod zaminkou sireni Pravdy a Lasky se krestansky kradlo/znasilnovalo/vrazdilo. Az francouzska revoluce/Ustava odstavila cirkev od svetske moci/zruseni tzv. stavu/. Coz se u Islamu dosud nestalo a Islam a zvykove/cirkevni pravo Saria je soucasti/pilirem kazdeho muslimskeho statu. Jenom jako perlicka, jeste v roce 1977 probihal v Britanii soudni proces za tzv. rouhacstvi/blasphemy, coz je v muslimskych zemich dodnes bezne a hrozi za to trest smrti.

Cest :-)

https://www.historytoday.com/david-nash/blasphemy-trial

0 0
možnosti
JV

28. 3. 2018 11:34
Re: islam je obslahnute krestanstvi bez francouzske revoluce

Tohle jsou hloupé kecy. Islám není žádné náboženství. Mohamed jen převzal některé prvky z judaismu a křesťanství, aby podpořil svůj záměr vytvořit poslušnou hordu na dobývání a drancování cizího majetku. Jeho následovníci tuto ideologii ještě zdokonalili a podařilo se jim ovládnout obrovské území. Pak dojeli na to, že Islám si cíleně vytváří jen nemyslící vojáky, kteří slepě poslouchají. Křesťanství se podařilo sjednotit Evropu a rozum ve vývoji válečnictví poskytl křesťanské Evropě výhodu před tupým fanatismem muslimů. Byli vytlačeni z Evropy a na dlouhou dobu se Islám stal relativně neškodným. Právě ta vámi zmiňovaná francouzská revoluce odstartovala v Evropě katastrofický vývoj, který vedl k dnešnímu socialismu a sekularismu, kteé činí Evropu bezbrannou vůči islámskému fanatismu. Už nám není k ničemu naše materiální převaha. Islám nás převálcuje a my mu v tom ještě ze všech sil pomáháme.

0 0
možnosti

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz