23.6.2021 | Svátek má Zdeňka


Diskuse k článku

EVROPA: Nepokoje v Dijonu

Západní Evropa má stále problém, který jen v posledních pár měsících zůstal spíše stranou pozornosti. Jednak kvůli koronaviru a nejnověji i důsledkem nepokojů v USA. Je jím nezvládnutá migrace.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
J. Zahrádka 28.6.2020 18:38

Dobrý článek, zvláště postřeh ohledně efektů antizbraňové směrnice. Tak to byla ta nezvládnutá imigrace.

A teď nějaký příklad, kde imigrace nebílých byla zvládnuta, prosím.

P. Zinga 28.6.2020 17:25

Jak řekl jeden politik: Nejjasnější důkazem toho, že voliči jsou blbci, je to, že nás volí.

Problém je v tom, že koho volím já, je čestný, chytrý a obětavý. Koho volí např. Němec, je blbec a prodejná děvka..

I. Hermanek 28.6.2020 17:21

Juuuuu teď už migrantske politice rozumím ale te me to trvalo

P. Zinga 28.6.2020 17:21

Už jsou trapní. Co už, furt.

Mordýř ze Sudánu, co popíchal 6 lidí, 3 z toho tak, že umřeli, je psychicky nemocný... Když rupne v bedně bílemu a pár lidí zamorduje, je zdravý jak řípa, ale extrémní pravičák, rasista atd.

Š. Hašek 28.6.2020 17:41

Skoro vždycky.

S. Rádl 28.6.2020 10:00

Panu Zdechovskému bych doporučil, aby poté co skončí v Bruselu začal vydávat své vlastní noviny. Je expertem na všechno (české děti v Norsku, český Kamioňák ve Francii, lidská poráva všeho druhu, migrace, romský problém, Babiš a jeho parta, ...). Sice nikdy nic nevyřešil - ty české děti odebrané rodičům jsou v Norsku pořád a ten kamioňák pokud vím taky šel do vězení. Zato když mu klesá sledovanost, briskně zareaguje a tu si nechá přidělit policejní ochranu a jindy začne být expertem na problematiku Romů.

Pokud tedy pan Zdechovský poslechne mé rady, tak ať si pro inspiraci sežene několik čísel Haškova časopisu Svět zvířat.

M. Dvořák 28.6.2020 12:10

R^ Najednou prozřel. Ale jak v tom Bruselu sám hlasoval ? ;-D

Š. Hašek 28.6.2020 17:49

Je to průšvih. Celý štrasbrusel a Zdechovský.

Kdyby aspoň buzeroval ČR za nedostatek hřišť na vybíjenou (když študoval volnočas). Ne!!!!!!

ČR je všech lumpů futrál. Tedy zejména předseda vlády. Nějaká poslankyně z Portugalska (které Peksa něco nakuká faceknihoumailem) mě bude mistrovat!? Nikdy.

Zkráceno.

J. Kanioková 29.6.2020 13:28

Jste ttapný !

J. Minarčík 27.6.2020 23:46

Nikdo z nich tu nepřišel sdílet naše ,tedy evropské hodnoty,přišli sdílet naše vymoženosti a životní úroveň,pochopitelně bezpracně,že se mezi ně připletli i fanatici z ještě fanatičtějších organizací celého světa je logické-ne však pro neomaristickou EU,připadá mi,že jí to vyhovuje,superlevicové organizace propagují a uskutečňují chaos a strach,mají to v náplni svého přechodu k anarchii,zmatek menšin a jeho gradace slouží k stejnému.

D. Píšťala 27.6.2020 20:40

ˇŽádní muslimové nesdílejí naše hodnoty! Dobročinnost považují za naší povinnost protože máme majetek od Alláha který nám ho svěřil aby jsme ho muslimům odevzdávali kdykoliv si řeknou!

J. Hanzlík 27.6.2020 18:58

Překlad politické logiky bruselského cirkusu: Námi zoufale nezvládnutá migrace, kterou si programově (bezhlavě) taháme do prostoru EU, má za následek, že se toho chytí populisté a zneužijí tento náš „úspěch“ k nepřátelské intepretaci našich snah. Já se ptám: Kdo se toho má asi chytit? A dodávám: Takto vidí bruselská ideologická klika opozici! Jde o chybu v logice myšlení, nebo o drzost dobře placených ignorantů?

K. Křivan 27.6.2020 17:16

Nezvládnutelná migrace je ten správný výraz.

V. Čermák 27.6.2020 16:38

Tak pan Zdechovský objevil nezvládnutou migraci ve Francii a také v EU. Nějak ale pozapomněl, že v ČR nezvládnutá migrace zatím nenastala, zejména proto, že na vedoucích místech máme jednak prezidenta Zemana, který jasně řekl, že Tato země je naše a druhak, že máme premiéra Babiše, který má pozici těžší a v různých věcech musí kličkovat, přesto také jasně řekl, že do ČR žádní migranti ani uprchlíci nepříjdou, ale pomáhat jim budeme pouze na jejich území. A zrovna na premiéra práská pan Zdechovský v Bruselu a snaží se ho zlikvidovat kvůli, nikoliv Reálnému, ale Možnému střetu zájmu, protože ve volbách se mu to nepodařilo....

K. Křivan 27.6.2020 16:58

Pan Zdechovský není Realný vrah, ale vzhledem k tomu že má doma kuchyňský nůž a tchýni, je Možný vrah ! Za katr s ním !

V. Pavelka 27.6.2020 20:58

Zrcadlo snah Zdechovského blbečků !

L. David 27.6.2020 14:22

Nezvládnutá migrační politika je něco jako nezvládnutý průjem, oboje končí posraně.

Zdechovský na to ale přece už mnohokrát upozorňoval (!!) ale "lidé, kteří nesdílí hodnoty přijímané v západní Evropě a separují se od zbytku společnosti" si toho kupodivu jaksi nevšimli ??!!

Kdy už konečně dojde Zdechovskému a tisícům dalších darmošlapů ve sféře politiky, že jediným řešením pro svoloč ignorující naše zákony je v lepších případech policejní obušek a v horších případech vykopnutí z letadla na padáku nad územím, které je ovládáno jejich milovaným islámem?

Ostatně soudím, že pro západoevropské země je už stejně na všechno pozdě! Hedonismem zhýčkaní a zbabělí Francouzi, Němci, Italové, Španělé, Dánové, Švédové ......atd........už dnes nejsou schopni postavit armádu, která by (byť i cestou občanských válek) vyhnala z Evropy veškeré zločinné elementy, které odmítají ctít zákony našich evropských států.

A pokud si neohlídáme naše prodejné české politiky (viz už ztracené oblasti Teplic a okolí), můžeme zanedlouho skončit stejně jako ta Francie, která přestává být státem, ale stává se pouhým územím, na kterém platí práva silnějších tlup, ponejvíce muslimských!!

K. Křivan 27.6.2020 17:00

Pane Davide, máte zbrojní pas ? A máte zbraně s municí ?

J. Nový 27.6.2020 13:16

Podpora nelegální migrace musela a musí mít stejně negativní dopady jako podpora jakékoliv nelegální činnosti. Rád bych se dočkal toho, až se ti vítači jednou za tu podporu objeví před soudem. A to i ti nejvyšší politici

K. Křivan 27.6.2020 17:05

vítači ...před soudem

To se pane Nový nedočkáte. Ale měl byste se dočkat, že je někdy někdo někde zastřelí. Stačilo by pár set vítačů. Pro začátek.

M. Šurgot 27.6.2020 23:24

Milej pane, jestli nekdo nekdy bude strilet spatne politiky, toho se my nedockame...

Zrejme az nase deti uvidi ve zpravach, ze Policie nektereho statu Evropske islamske republiky zatkla politiky a ze je zrejme popravi..,

J. Nevrkla 27.6.2020 13:12

Mělo by se říct nezvladnute muslimské a černošské migrace. Ta je vždy nezvladnutelna, jednoznačně škodliva.

J. Krynický 27.6.2020 13:18

No nám těch pár Mirečků from Bužumbura, co se po studiu rozhodli, že se jim tady líbí víc než doma, rozhodně nijak neškodilo.

Podstatné je kolik a JAKÝCH lidí a PROČ přijde!

Hromadná a ne(z)řízená je škodlivá jednoznačně, individuální a výběrová je v pořádku.

K. Křivan 27.6.2020 17:11

1) Negerské geny škodí vždycky.

2) Pokud jsou přínosem pro naší "bílou" civilizaci a její vědu a kulturu, pak je berem. Japonce, Indy, Peršany, ... Pokud nejsou muslimáci,...

J. Krynický 27.6.2020 18:54

Ad 1) Ale prdlačku.

Ad 2) Pokud jsou muslimové tak jako my jsme křesťané, pak dokud dokážeme prosadit, že tu budou jenom takoví, tak ani to není problém.

O. Roldán 27.6.2020 22:13

Pane Křivane, mýlíte se - vždycky jde o výchovu, genetika je sekundární. Tŕeba si přečtěte tohle: https://en.wikipedia.org/wiki/Nigerian_Americans

Zejména: According to a data provided by Rice University in Texas, Nigerian-Americans are the most educated ethnic group in the United States.[14] According to the Migrations Policy Institute, 29% of Nigerian-Americans have graduate degrees (compared to 11% of the overall American population).[15] Furthermore, a minimum of four percent of Nigerian-Americans are also Ph.D holders. This is at least three times higher than any other ethnic group in the United States of America.[16] Nigerian-Americans are also known for their contributions to medicine, science, technology, and literature.

J. Vintr 28.6.2020 3:02

Ta genetika hraje dost podstatnou a někdy i hlavní roli. Prokázáno zkušeností. Třeba v našich podmínkách mnoho případů, kdy z adoptovaného nemluvněte jistého etnického původu, které bylo vychováváno prakticky od narození v normální rodině, vyrostl stejně typický představitel tohoto etnika....

J. Jurax 28.6.2020 11:25

Ano.

A je nějaká teorie pokoušející se vysvětlit, proč je tomu tak jen u černochů s kořeny v Nigérii?

Vámi uvedený odkaz vysvětluje jev jen částečně, nicméně naznačuje prostou selekci - v USA zůstali nebo tam přišli převážně jedinci s vyšším IQ, prostě elita. No a pak zafunguje genetika- děti zdědí schopnosti rodičů - i výchova, neboť takoví kladou důraz na vzdělání a mají na to prostředky.

J. Krynický 28.6.2020 13:27

Afrimativní akce a s tím související podstatně nižší požadavky na tmavší studenty jak při přijímání na školy, tak v průběhu studia s tím určitě nijak nesouvisejí.

J. Vintr 27.6.2020 12:54

Tenhle článek mohl napsat jen úplný blbec. Nezvládnutá migrace, Evropská zbraňová směrnice atd. Kde to ten Zdechovský žije? Copak se dá migrace nepřizpůsobitelných cizinců nějak "zvládnout"? Jediné možné zvládnutí by bylo jakýkoliv způsobem je do jednoho vyprat pryč z Evtopy. A co ta zbraňová směrnice? To si ten idiot myslí, že jakákoliv úřední buzerace slušných lidí může mít sebemenší vliv na zločince?