27.9.2021 | Svátek má Jonáš


Diskuse k článku

EVROPA: Nekupujte u Žida…

To se asi teď zpívá v Bruselu. Jako za starých časů. Nátlak EU na členské státy, aby bojkotovaly výrobky z izraelských osad, je odporný.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
Ś. Svobodová 8.7.2014 14:16

Pokud bude Brusel opravdu chtít,

tak U Žida kupovat nebudem. Tečka. Nebo si opravdu myslíte, že máme možnost volby?

Z. Kulhánková 7.7.2014 23:57

Tohle zkoušel před lety Mountain Equipment Coop

Vydali prohlášení, že nekupují zboží od izraelských podniků (které mimochodem zaměstnávají spoustu Arabů). Výsledek se brzy dostavil: Lidi přestali kupovat u nich a MEC se musel pokorně plazit po břiše a omlouvat. A stejně už u nich nekoupím ani nit.

J. Dvořák 7.7.2014 21:30

Říkanka.

Víte jak je v Bruseli ? Tak stejně je v (_!_) !Palestinci jsou mírumilovná chasa a kdo řekne že ne tomu uříznou palici !

P. Papež 7.7.2014 20:50

Re: Křivane, jsem husy nepásl!

Hlupáku, palestinci dávají většinu peněz na válčení. Izraelci na obranu a ještě palestince živí a stavějí bunkry pro své napadané obyvatelstvo.. Proto zastaralé rakety palestinců (ročně přes 3000 útoků) zabijí mnohem méně civilistů než v Palestině. V Palestině totiž "bojovníci za spravedlnost" jsou jen ubožáci, schovávající se za civilní obyvatelstvo . Stavějí svá bojová sídla do obytných zón. V Izraeli své obyvatelstvo brání, v Palestině jim na lidech nezáleží, o lidi se starají jen když o tom pitomci typu Pokorného píší.

P. Papež 7.7.2014 20:40

Re: Onderko, já mám s multikulti společného

Prosím vás, nepište sem ty neskutečné hovadiny o ublížených Palestincích. Opravdu jen hlupák tomu může věřit.

J. Mrázek 7.7.2014 20:34

Stále čekám, jste neschopný ?

Nebo máte duto v hlavě ?

L. Křivan 7.7.2014 20:25

Re: Koukám, přátelé,

Reagan a Thatcherová byli velcí politici. Následovníci Churchila.  Nechápu, jak při těchto preferencích můžete mít sympatie pro něco tak hnusného jako palestinci.

L. Křivan 7.7.2014 19:38

Re: Izrael se chová k Palestincům, jak kdyby to byl dobytek

Izrael se chová k palestincům tak, jak si to palestinci po tolika začatých válkách a teroru zasloužili.

J. Veselý 7.7.2014 19:11

Re: Koukám, přátelé,

Dobytek Pařát, je obyčejná lidská svině, že na toho hajzla ulhaného vůbec reagujete. A to jsem urazil všechny svině. Jinak dík za článek.

P. Pokorný 7.7.2014 18:53

Re: Křivane, tykej si svojí babičce, s tebou jsem husy nepásl!

Ale smysl, smysl soudružko uniká. Mimochodem, i když já to nejsem, největší vědci, malíři či filozofové byli většinou ve své době bráni jako pomatenci. Takže vlastně děkuji.

P. Pokorný 7.7.2014 18:51

Re: Koukám, přátelé,

Jenom technická. Koncentráky byly v roce 1945, (to jsem ještě nežil) dnes je rok 2014. Z těch lidí nikdo nežije a svět se zvrátil. USA byly nejmocnější a nejsvobodnější společnost, dnes nejzadluženější a nejválečnější agresor. Hluboce se skláním před Reaganem a Thatcherovou, pro Obamu mám jenom pohrdání. Ale tyto nuance nejste schopen pochopit, proto ten článek je takový, jaká je. Smutné je, že kdekdo dostává prostor ku psaní, ale třebaže gramaticky možná správně, podstata a pointa se míjí. Hluboká poklona.

S. Netzer 7.7.2014 18:49

Re: Křivane, tykej si svojí babičce, s tebou jsem husy nepásl!

Až budete mluvit nějakou řečí tak jako já česky, budete si moct blahopřát, pomatenče

P. Pokorný 7.7.2014 18:46

Re: Křivane, tykej si svojí babičce, s tebou jsem husy nepásl!

Naučte se česky, majne libe frojland, tady jste na území České republiky.

J. Roth 7.7.2014 18:43

Koukám, přátelé,

že jsem článkem vyvolal zajímavou diskusi. Přinejmenším zajímavou v tom, jak uvažují lidé, kteří si tu starou písničku asi pořád zpívají. Že, pane Pokorný, který tak odsuzujete spalování a koncentráky, že Židům nemůžete přijít na jméno...

Dobrou noc všem lidem dobré vůle.

P. Pokorný 7.7.2014 18:43

Onderko, já mám s multikulti společného

jak Planeta opic s civilizací. Nesmíte skočit na každou kravinu zdejší zmatenosti. Nestuduji žádné sionisty, mě mohou vlézt na hrb. Mě prostě štve, že Izrael se chová k Palestincům, jak kdyby to byl dobytek a lovmá zvěř, zabírá jim území a ještě za to zabíjí. Nic víc. Že tady každý den musí média psát o zabitých židech, ale naše pomníky jsou zničené a lidé už ani nevědí, kdo za nás padl. Máme zmocněnce dokonce ve vládě pro holocaust, který nikdo normální nezpochybňuje, protože skutečně byl, alezmocněnce pro zabité české vojáky naše vlast nepotřebuje. Rusko si jich váží, USA si jich váží, Anglie, francie atd., ale my máme zmocněnce pro židovskou otázku. Češi jsou druhořadá, podřadná společnost. A na toto já píši nesouhlasné námitky. Nic víc. Takže zkráceně, nevyšetření zabíjení v pásmu Gazy (a v okolí) a neúcta k naši padlým za světových válek. Je to snad špatně?

S. Netzer 7.7.2014 18:39

Re: Křivane, tykej si svojí babičce, s tebou jsem husy nepásl!

Pokorný, vy pomatenče, US občan je bratranec zavražděného hocha, ten kterého zbili policajti, a ne oběť vraždy.

Vy jste, Pokorný, tak meschugge, že vůbec nejste schopný přijímat informace, a pak i to málo co vám zůstane vězet v palici, ještě domotáte.

Ty vaše hysterické skřeky nestojí vůbec za to, abych je vyvracela, Nebbich.

P. Pokorný 7.7.2014 18:35

Re: Křivane, tykej si svojí babičce, s tebou jsem husy nepásl!

Tak vážně, ty kecy mě nebaví: pokud dají do první rodiny židé celé rodiny (osidlování pásma Gazy), tak je to větší hnus, než co dělají palestinci. Já bych svoje děti, aby si čichli k válce, do první linie neposlal. Takže toto je největší zrůdnost. Za druhé: pokud nejvyšší nedávno zvolený izraelský šéf vyhlásí totální boj válce, a rovnou zdemoluje domy rodin podezřelých, jsem pevně přesvědčen, že totéž udělá s rodinami a domy údajně už usvědčených sadistických zrůd z Izrale. Pokud nebude mít stejný metr na obě strany, je součástí zrůdné zabijácké mašinérie a musí s ním také tak svět jednat. Zbaběle se schovávat za americké zbraně a ze zálohy útočit, zabíjet děti, maminky a pak se diví, že je tak obrovská nenávist v pozůstalých. Toto dělá každá válka. A až zase budete psát o Netzer, tak se nejdříve podívejte, co píše o mě a jak teprve já reáguji. Zde je to to samé. Já napíši žádost o počet, což je logické a ona sprostě nadává, že jsem cvok a občas použije horší nadávky, jak to dělali nacisté. Takže ona smí a já ne? Je nadčlověk německý - nebo jsme si rovni?

H. Lukešová 7.7.2014 18:19

Re: Křivane, tykej si svojí babičce, s tebou jsem husy nepásl!

Nikdo tady nesympatizuje s vrahy. Izrael vrahy palestinského chlapce dopadl, jeden z nich se už přiznal a jsem proto, aby byli odsouzeni k doživotnímu vězení, jako za každou brutální vraždu. A přehazovat paní Netzer nacismus, pro vás, jak říkáte, německý fašismus, to je silná káva.

Ale vy jste pokrytec, odsuzujete oběti na palestinské straně, ale oběti na izraelské straně vám nevadí. Jeden z těch zavražděných izraelských chlapců měl také i americké občanství a Obamova administrativa nepodnikla žádné kroky. A matematicky se to dělat nedá, palestinští teroristé působí v hustě osídlených oblastí, dávají zbraně a odpaliště raket do škol, nemocnic, vládních zařízeních, Izrael odpoví a pak zemřou i nevinní lidé. Nevinných lidí na obou stranách je škoda, ale krev palestinských nevinných obětí nedopadá na Izrael, ale na samotné palestinské Araby. Ale to vy, ve své judeofobní obsesi nejste schopen pochopit. Ale přesto vám přeji hezké odpoledne.

P. Pokorný 7.7.2014 18:00

Křivane, tykej si svojí babičce, s tebou jsem husy nepásl!

A v pubertě už nejsem! Já fakt nevím, zda se hnusné samice svíjely radostí, když mladík z Palestiny (americký občan) hořel. Asi jsou to ale vaši přátelé, ohýnky máte rád, jak podle sympatií zde píšete. Ohýnky na palestinských dětech!! ! Že Netzer sympatizuje s upalovači dětí a já ne? Inu, ona je prý německá příslušnice a tam s tím mají zkušenosti z války. Češi koncetráky a spalování lidí za živa odsuzovali. A já k nim patřím také. A jak vidno, Evropská unie se přidává.

Kolik je zabitých maminek a dětí v Palestině a kolik je zabitých maminek a dětí v Izraeli za dvacet let? 

Tak jednoduchá otázka a několik jedinců to přivádí do zoufalé nepříčetnosti...

S. Landa 7.7.2014 16:01

Re: Zabijáci z Izraele

Myslím, že je řeč o Saturninově pozdravu - no má úcta. Ale souvislost mezi Izraelským plazením se, placením a omluvami a prázdninami u dědečka, také nevidím.

E. Sevrát 7.7.2014 14:53

Re: Pokorný, nepoužívej krásné slovo "maminka"

Správně jste to pochopila.Oni je v podstatě nemilují,ale více nasnáší Rusy a tak se tváří,že je milují.

H. Lukešová 7.7.2014 14:51

Re: Pokorný, nepoužívej krásné slovo "maminka"

Psal jste to dříve, mnoho Čechů se dívalo na Ukrajince s despektem, doopravdy, i já jsem se s tím setkala, když jsme si nechali opravovat chatu, tak vedoucí stavby dvěma ubohým Ukrajincům tykal! Dospělým lidem tykat, to je opravdická neúcta. Velká část lidí s nimi pohrdalo stejně jako s Rusy a teď najednou všichni Ukrajince milují.

E. Sevrát 7.7.2014 14:41

Re: Pokorný, nepoužívej krásné slovo "maminka"

Ano,paní Hajková se v tom velmi potácí.

J. Ondera 7.7.2014 14:31

Re: Pokorný je cvok.

V tomto případě souhlasím s paní Netzer. Být Pokorný miltikulturňák a to další, tak alespoň šíří, obhajuje atd. nějakou ideu. Ale tento člověk jen nenávistně prská. Je to zaslepený blázen.

H. Lukešová 7.7.2014 14:28

Re: Pokorný, nepoužívej krásné slovo "maminka"

Já se nezapojuji příliš do debat o rusko-ukrajinské krizi. Jen jsem si povšimla zvláštního případu. Paní Hájková obhajuje Ukrajince, dost, nicméně má ráda i Klause, ale jak víme, Klaus je spíše na straně Ruska, takže si trochu odporuje.

S. Netzer 7.7.2014 14:26

Re: Pokorný je cvok.

Ne nutně.

To jedno je přesvědčení, to druhé psychopatologie.

E. Sevrát 7.7.2014 14:21

Re: Pokorný, nepoužívej krásné slovo "maminka"

Tenkrát byli všichni "rusác" i,a to že to byl průser pro nás i Evropu jak píše pan Křivan si v sobotu 26.4. nikdo z běžných lidí neuvědomoval.To uvědomění přišlo,až po několika dnech.Také ty informace byly tajeny.Takže radost skončila a začalo shánění jodových tabletek.

H. Lukešová 7.7.2014 14:19

Re: Pokorný je cvok.

Multikulti politkorektníci sympatizují s nácky, komouši a islamisty. Když jsem četla na Blických listech článek, tak se vyjádřili pochvalně o KSČM a o Straně zelených a v Německu o straně Levici. Proč? Protože tyto strany se angažují pro věc Palestiny, dále běsnili proti některým našim článkům na NP, o Chomskym a o islámu. Jeden článek byl od pana Adlera, druhý článek od pana Vlka. Když tito propalestinští nacibolševici běsní proti Neviditelnému psu, tak je to pro NP to největší vyznamenání.

E. Sevrát 7.7.2014 14:15

Re: Nevím, jak kdo

To že jste v lese neviděl medvěda,neznamená že tam nežije.Já píši o svých vzpomínkách a mohu dodat,že i kolegové v praci potajmu z toho měli radost.A přiznám se, já v té době taky.Dnes mi to připadá hloupé,ale mládí bývá radikální a má černobílé vidění.Ovšem stačí si přečíst pár dnešních příspěvků k Rusku, kde mu řada lidí a "rusákům" přeje to nejhorší.Tak to ve světě chodí,když v někom vidíte nepřítele.

L. Křivan 7.7.2014 14:10

Re: Pokorný je cvok.

To jsou multikulťáci a politkorektníci taky.